Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Hra roku 2017 - vhodnost her a obecny pokec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
65 odpovědí

Lomikar

Ještě jednou urazíš paní Martu, tak si u mě skončil ty demokratická žumpo!

No mně přijde BGG systém smysluplnej jak jsem psal dříve, je tam třeba přijmout pár kompromisů, třeba to TI, kde ty změny nejsou kdovíjaký, ale výsledek bude věrnější pojmu "Hra roku", protože se krom kvality hry vlastně vyhodnotí i její dosah (FFG hry se hrajou prostě víc než Rajas de Ganges). Já chápu, že to chceš mít trochu nahipstřený, aby vynikly třeba tituly, který pod přívalem nadšení širší obce z nového MoM (který bylo stejně myslim 2016) zaniknou, ale to je holt obecná problematika soutěží, vůči který se vyhrazovat je jak založit si hospodu a pak bejt nasranej, že tam chodí lidi.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

falco

sakra videl jsem hromadu minusu a samozrejmne jsem prisolil a ted jem zjistil ze je to na dobrou vec :-/
Everybody for himself

Sir_Miner

Sir_Miner

Zobrazit příspěvekozzy, na 21 srpen 2018 - 05:21 , napsal/a:

pokud nebudou, tak proc se to tu vlastne resi? jak uz napsal lomi, moje soutez, moje pravidla, kazda soutez ma neco, co jinym nemusi prijit fair a jinym zase jo. jestlinto nekomu vadi a nebo mu vadi, jak se to jmenuje, tak ma na to plne pravo a muze se podle toho i zachovat

Já mluvil o těch co se nezměnily, u těch bych se úplně nebál toho, že budou najednou hot. To spíš čekám u těch co přinesou výrazné změny k lepšímu a pak mi zase přijde ok, aby byly ve výčtu nejlepších her za daný rok.

BTW: jestli máš jasno, že nic měnit nebudeš, tak to napiš jasně a tohle vlákno můžeme zavřít a neplýtvat časem :)

zgrywus

zgrywus

Zobrazit příspěvekfalco, na 21 srpen 2018 - 06:59 , napsal/a:

sakra videl jsem hromadu minusu a samozrejmne jsem prisolil a ted jem zjistil ze je to na dobrou vec :-/
Konečně můžu omínuskovat Ozzyho a ještě u toho mít pocit morální převahy
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Luke

A ja se na telefonu uklikl :-(

Amis

Hm, to mínuskování nebyl dobrý nápad. Těžko se rozlišuje koho zajímala nějaká Megafauna a kdo chtěl prostě jen ozzymu dát mínus :P
Ale pokud byl džin z láhve vypuštěn... Co teď třeba s Battlestations 2nd edition, kterou jsem vypustit původně hodlal taktéž? O kolik je jiná než původní a jejích deset rozšíření? Je to 20%, 50%? Kolik mínusů bude potřeba na podplacení poroty? Je kolo Jana Tleskače pouze reedicí drezíny z roku 1817?

falco

Tak preventivne jsem ti jedno dal kdyby nahodou. Mozna bude stacit na protrzeni moralni hranice prvniho minusu.
Everybody for himself

ozzy

to miner: a kolikrat a kam chces napsat pravidla souteze, aby to bylo jasne tobe?
to all: bios mate ve hre
"Proč Já?!"
-ozzy-

Sir_Miner

Sir_Miner
Ozzy: Co to?

Permonick

Zobrazit příspěvekKew, na 21 srpen 2018 - 02:06 , napsal/a:

Gaia imho není "pouhý" reskin, jsou tam pravidla navíc (satelity, Gaiaformace), je jinak udělaný strom technologií. To je jako říct, že Caverna je reskin Agricoly (tzn. pokud pro někoho je, ať tento příspěvek ignoruje ;) ).

Jestli je měřítkem jiný strom technologií tak je TI4 zpátky ve hře :D

Zobrazit příspěvekozzy, na 21 srpen 2018 - 04:55 , napsal/a:

doktrina bgg je doktrina bgg. ja jsem se na to koukal a maj tam treba dva profily pro ti3 a ti4, coz podle me rozhodne nejsou dve jine hry, takze za me je ferovejsi pristup ten muj

Kdybych už o moderátorský práva nepřišel, určitě bych o ně přišel teď, protože bych ti ten cirkus přejmenoval :) Hra roku 2017, ale pouze pokud ozzy rozhodl, že je to hra :)
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

ozzy

já furt nechápu, co vám tak na tom vadí. od začátku byly pravidla nastavený jasně. Přesně jsem řekl, že žádný reedice, druhé edice apod. ano uznávám, u megafauny jste mě přesvědčili. co je a co není nová hra o tom nerozhoduju já, to je daný od začátku autorem a vydavatelstvím. takže permonovo pokud ozzy rozhodne je úplně mimo mísu, bo od začátku respektuju rozhodnutí vydavatele a autora o tom, jestli se jedná o novou hru nebo ne. jestli tě to tolik sejří kvůli tomu TI4, tak se dohodni s ffg, ať to zabalej do novýho kabátu, daj tomu jinej název a nevydávají to za čtvrtou reedici již dávno vydané hry. jakmile bych řekl, ať si lidi hlasujou pro co chtěj, tak se zase začne ozývat druhá skupina lidi, co jim bude vadit, že se může hlasovat pro již vydaný hry, že to neni hra vydaná letos apod. takže postopátý pro ty, co mají problém s funkční gramotností: pravidla jsou jasná, nic se nemění krom megafauny (což je ústupek víceméně z hecu), jestli se to dál někomu nelíbí, tak je to jeho boj :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

zruda

zruda
Tzn. pokud by příští rok vyšly stejné hry jako letos, jen v jiném univerzu a s jiným názvem, je to (pokud by platila stávající pravidla) OK.

Prsťák

Jako já nějak moc nerozumím co furt řešíte. Je to Ozzyho anketa, navíc nikdo kromě místní komunity se o tomhle ocenění nikdy nedozví takže je to spíš funny věc (viz videa z vyhlášení vítězů). Prostě to berte trochu s nadhledem a se s tím smiř
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

Lomikar

tyve trsťáku tak vole vo tý soutěži normálně diskutujem. Ber to trochu s nadhledem
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

ozzy

ano. ruku na srdce, polovina nove vydavanych her uz nekdy v minulosti vysla s jinym nazvem a v jinem univerzu. v zaplave nove vydavanych her originalitu najdes tezko
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elenistar

Já bych taky nijak neznevažoval tuhle plodnou diskuzi, alespoň se na téhle mrtvé poušti něco děje... Takže mužu tam napsat pax renesans, když jsem to hrál až v roce 2017?
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Mejlo

Už teď se těším na příští ročník soutěže, až se bude řešit Arkham Horror
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

ozzy

vzhledem k tomu, že pro nominaci zahlasovalo necelých 30 lidí, což je skoro o dvě třetiny míň, než loňský ročníky, tak letošní ročník stornuju. To je strašně málo, je to ale částečně asi i moje chyba, neměl jsem čas to posouvat nahoru, aby si toho lidi víc všímali. Cenu pro vítěze věnuju nějakýmu deskovkářskýmu klubu.
"Proč Já?!"
-ozzy-

jenik

jenik
A na nominaci her to nestačí? Chtěl jsem hlasovat až z nominovaných her...

Citron

Platí zase, že pokud ozzy dostane aspoň 15 mínusů, tak soutěž pokračuje?
3D hory? Ale prosím vás...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů