Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Lomikar,  [8:27:15 | 18. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [1:06:00 | 18. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
31 odpovědí

sappho

Zobrazit příspěvekLevica, na 06 srpen 2019 - 01:08 , napsal/a:

Cau vsetci! :) Nemate doma nejaky prenosny perkusny nastroj, ktory by ste mohli priniest na hudobne vecery? Napriklad cajon, bongo...

Bohužel. Jen dětské perkusní nástroje na hudební rána :-D

Elenistar

Jeden dotaz spíše asi na ostatní maminky. V úterý se náš malý devíti měsíční Kubík nakazil od bratránka nemocí - "Ruce, nohy, ústa." Infekční doba je cca týden. Nijak zvláště se mu to neprojevilo, má pár pupínků. Přenáší se to tím, že si cucaj hračky navzájem. Ivča s ním chce zůstat doma a přijet později anebo vůbec. Já s Renčou si říkáme, že je to v pohodě, že ho zkrátka budeme držet bokem. Nicméně bych rád znal vaše názory.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Ella

asi takhle, pokud budete dávat bacha na hračky jak píšeš, tak v pohodě

sappho

No koukala jsem na info, a píšou ze je to dost nakažlivé, pro deti do 10 let a i dospělé. Doporucuji vynechat kolektiv. Ma to obcas horsi projevy. Ja osobně bych dodrželi aspon tu lhůtu. Za sebe si myslim, že Iva ma rozum.

Tento příspěvek byl upraven od sappho: 10 srpen 2019 - 07:35

Siaron

My si také spise myslime ze Iva ma rozum :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Johniczech

Johniczech
Tak je WC zase over a bude tu spoustu milého přemílání jak jste super lidičkové, ale do toho se pouštět moc nebudu, protože to přeci všichni víme.
Tentokrát jsem zahrál něco asi s 75% osazenstva, což jsem nečekal a všichni jste byli skvělý spoluhráči, tak vám moc děkuju. Díky Radkovi, díky Pitrsovi za pivo a díky všem co mi vysvětlili nějaký nový pravidla.

Protože jsou tady i tací, co se pořád ještě zajímají o ty hloupý deskový hry nebo co to je, tak v rychlosti přehled mých "Movers" na rankingu her
Artemis project  - - - k čemu existujou průměrný eura nechápu. Ta hra funguje, ale takovejch mají někteří z vás plné skříně
Bunny Kingdom +
Alien Frontiers + +
Mysthea + + doporučení týdne - pro všechny, komu se líbí Blood Rage, tohle je podle mě lepší
1830 - / + mínus za zjištění, že se mi líbí výrazně méně, něž ostatní 18XX, plus za zjištění, že v tom dokážu zkrachovat
Medievo Universale - / + "jury is still out". Jako nápad dobrý, ale potřebuje výrazně poladit a samozřejmě hrát podle klarifikací a s Erratama a ještě Errata nějaký musí přibýt, ale nechci to hned zatracovat (výjimečně), nějaký potenciál to ještě má
Neta Tanka + ono to není žádný zázrak, ale dobře fungující euro a má víc způsobů jak vyhrát a jednu nebo dvě originální mechaniky. Fakt se mi to líbilo
Pipeline + líbilo se, ale je to hodně počítací no...

Honorable mentions, které už známe, že jsou dobré a neomrzí: Xia, History of the World, Grizzled, Brass, Fanrasy Realms, Příšerky z podzemí

Overall odehráno 27 partií (fillery počítám jen jednou), 23 různých titulů = masivní deskoherní naplnění

Ještě jednou dík a s většinou zase čau na Deskožraní nebo někde po cestě ;) Nejpozději za rok ;)

btw. First!!! :P

Tento příspěvek byl upraven od Johniczech: Včera, 12:13

Legendary Legend

Floki

Taky diky vsem a rovnou se zeptam, jestli nahodou nekdo nevidel moji sedo-cernou ksiltovku? Odlozil jsem ji vcera vecer u fiaska v mistnosti s IPOu a pravdepodobne ji tam nechal...

DD.

Ano, dneska dopoledne tam urcite byla.

Youda

Youda

View PostFloki, on 17 srpen 2019 - 12:21 , said:

Taky diky vsem a rovnou se zeptam, jestli nahodou nekdo nevidel moji sedo-cernou ksiltovku? Odlozil jsem ji vcera vecer u fiaska v mistnosti s IPOu a pravdepodobne ji tam nechal...

Daval jsem ji k Radkovym vecem, protoze jsem nevedel, ci je. Tak ji ma asi Radek.

ozzy

díky všem za úžasnej Záchod2019! Specielní dík Radkovi za organizaci, Pitrsovi za pivo a styk, Flokimu za halušky, chilli (a násedné halušky), klukům za Prsťáka, Youdovi, Břízovi a Jindrovi za toleranci mého chrápání, a všem ostatním za společnost. S pozdravem Žer slimáky (nebo co to vlastně bylo) se těším na 2020.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Prsťák

Já taktéž děkuji za super akci a hlavně Radkovi za novou přezdívku :) Dítě spokojené a my taky, těším se na další rok. Moc jsem toho sice nezahrál, ale vše stál za to.
Zombicide Invader mě docela dost bavilo i když to byl můj první zombicide, ale přišlo mi to dost lehké.
V duelu kreslení mezí Welcome to a Cartographers u mě vede Welcome to, asi nemám rád moc prostoru a tetris.
Lords of Waterdeep je klasika i když jsem asi jeden z mála, který nevidí moc smysl v rozšíření.
6 hodinový Eclips mě bavil docela dost jen škoda, že to DD tak podělal Lojzovi :D
Díky moc za naučení Mombasy - soldiní euro.
Noční Unfair byl jeden z highlightu warconu - je to zlo převlečené do deskové hry! tolik zlých věci v jedné hře jsme nezažil, ale bavili jsme se myslím všichni výborně.
Shogun byl milučký, ale dostal jsem neskutečně na frak ... opravdu děkuji kluci, že jste mi nechali poslední 2 provincie z milosti
U Cryptid se mi ráno solidně zavařil mozek.
Konečně jsem pochopil Pax Renaissance - díky Elenistare.
Fiasco poslední doc bylo opravdu výborné na takové večery se nezapomíná.

Těším se na další akce
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

Lomikar

Unfair je nedoceněný klenot, který je třeba šířit! A u Shoguna se mi rekord se dvěma provinciema podařil letos také. Eyron říkal, že to ještě nikdy v životě neviděl, tak dík, že si mě v tom nenechal.
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů