Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Hike,  [10:43:09 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
33 odpovědí

rbx

stejné místo, stejné podmínky, ale doporučuji tuto diskuzi.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Levica

Levica
Pisem si :)

rbx

Jo a příští rok to bude dražší. Paní zvedá nájem statku o 500 Kč za den. Prý ho zvedla už letos, ale my tam byli za starou cenu, protože jsme bezproblémoví. Musím tedy příští rok rozpočítat 3500 mezi lidi. V celkovém součtu to není mnoho, jen nevím kolik přesně to vyjde na dítě a kolik na dospělého.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Pitrs82

To znamená, že příští rok už můžeme být problémoví (nebo bít problémový) :P
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Siaron

Pis si nas zase na 10ku :-D
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

aneken

Když bude volno, respektive odpadnou nějací tradiční účastníci, tak bych to příští týden s rodinkou taky rád zkusil, Hynek už začíná být dost velký...;) Je to chvíli po GenConu, takže bychom tam mohli dovézt nějaké novinky, letos se to logisticky moc nezvládlo...;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

rbx

Když ono anekene tady se bohužel na když moc nehraje. Potřebuji to potvrdit a zaplatit už v lednu. Nechám hlasovat ohledně pronájmu spodního objektu, ale jak jsem viděl zdejší reakce, tak moc nadšení to nezpůsobilo. A tam je zapotřebí dalších 35 lidí. Samozřejmě může být i méně, ale pak by tam noc stála jako v Hiltonu :-)

Andy

No my s prckem bysme se tam mozna taky koukli.
Ale zalezi na dostupnosti.
Žetonky a eura....

rbx

na jaké dostupnosti? Myslíš obsazenosti? A co u tebe znamená kouknout se? :-) Protože tam je nutno jet na celý termín.

sappho

Možná by ta chata dole byla dobrá pro okukovače, pokud by jich bylo dost.

Andy

Ano, myslim obsazenost.
Žetonky a eura....

fuchso

fuchso
Radku, das sem pls seznam ucastniku zajezdu? A tabulku her? Diky

Pitrs82

Takže zase to pivo, tentokrát beru toto:

50l Red Eagle 12 APA pivovar Mordýř
50l Emil 15 IPA pivovar Mordýř

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

rbx

Ahojte,
Tabulka účastníků je skoro stejná jak minule. Jsem teď ale týden na dětském táboře, takže ji sem dám až za týden. Taky vám v pondělí za týden pošlu částku k doplacení.

O tabulku se prosím postarejte sami, jinak ji sem taky budu moci dát až za týden.
Děkuji za pochopení.

falco

Tabulka her:
https://drive.google...iew?usp=sharing
Everybody for himself

zgrywus

zgrywus

tak seznam je to sice pěkný, ale nejde mi do něj nic zapisovat :(
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

fuchso

fuchso
download a open, Saso, tak se trosku snaz, kua, tohle neni zajezd deti z materske skolky...

Levica

Levica
Zgrywus, ked sa ti nacita needitovatelny nahlad tabulky, hladaj niekde tlacitko "Open with Google Sheets", co ta hodi do klasickej editovatelnej verzie :)

zgrywus

zgrywus

Díky Leo, nakonec to byly ty Tabulky, které se mi v starém FF nezobrazovaly.
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Levica

Levica
Cau vsetci! :) Nemate doma nejaky prenosny perkusny nastroj, ktory by ste mohli priniest na hudobne vecery? Napriklad cajon, bongo...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů