Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

U-Boat Leader : Překlady : Tactical Expansion

PietrodaBele,  [20:31:12 | 23. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:33:06 | 23. Led 2019]

Star Trek: Ascendancy : Kompost : Zahrát?

Hoho,  [18:04:56 | 23. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [16:27:47 | 23. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Halapande,  [15:40:35 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2019 - 22. - 24. března

TomasV,  [15:04:04 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Wolvik,  [14:40:01 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Luke,  [9:56:23 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Wolvik,  [9:34:40 | 23. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

The Everrain

• Nemůžete odpovídat na toto téma
20 odpovědí

waczko

waczko
Grimlord chystají kampaň hry The Everrain. Mělo by se jednat o dobrodružnou kooperativní hru, kdy cílem bude zastavit věčný déšť. Těšit se můžeme na mořské příšery, lodě a spoustu vody :D

https://www.grimlord...om/the-everrain
https://www.facebook.../grimlordgames/
https://www.facebook...27958398054557/
David

Pilgrimage

Pilgrimage
Je to od těch co udělali Endure the Stars, což jsem měl dojem, že není moc dobrá hra, ale ať posoudí každý sám:

https://boardgamegee...77/endure-stars

waczko

waczko
https://www.kickstar...es/the-everrain

Tento příspěvek byl upraven od waczko: 30 říjen 2018 - 09:16

David

Pilgrimage

Pilgrimage
Tak už to zpustili rovnou proti Projectu Elite :)

https://www.kickstar...es/the-everrain

Polylux1

Zobrazit příspěvekPilgrimage, na 19 srpen 2018 - 03:19 , napsal/a:

Je to od těch co udělali Endure the Stars, což jsem měl dojem, že není moc dobrá hra, ale ať posoudí každý sám:

https://boardgamegee...77/endure-stars

Taky udelali Village Attacks, kterymu dal Sam Healey v recenzi 8/10

Za me po dlouhatansky dobe asi ks do kteryho pujdu...
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Pilgrimage

Pilgrimage
Vypadá to celkem originálně a atmosféricky, otázka je jak to implementují.

Vypadá to, že každý hráč bude mít svou vlastní loď a tedy také minibojiště pro střetnutí s různými mořskými příšerkami.
Otázka je jestli taková malá plocha a asi také omezená interakce mezi hráči bude fungovat.
Hráči by samozřejmě mohli nějak spolupracovat v rámci mapy moře, ale jak to bude fungovat se teprve uvidí.
Vypadá to, že hra zabere dost místa na stole, snad ne samoúčelně.

Líbí se mi mimochodem figurky s dynamicky tekoucí vodou...

Pilgrimage

Pilgrimage
Jinak co jsem viděl tak Everrain dokonce zatím na vybranou částku překonává Project: Elite, který za sebou má mnohem profláknutějěí CMON.
Jde sice také o nasazaní "ranních ptáčat", ale i tak mě to překvapilo.

O to vím možná zamrzí dosavadní neexistence pořádných informací o hře.

Azalin

Azalin
No gameplay video = no backing

Polylux1

Pravidla už tam jsou
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekAzalin, na 02 listopad 2018 - 04:42 , napsal/a:

Myslím, že bude brzy.

fleder

fleder

Zobrazit příspěvekAzalin, na 02 listopad 2018 - 04:42 , napsal/a:

Tvůrci přislíbili dodat různá videa pro jednotlivé herní mechanismy s jejich vysvětlením. Sice moc nerozumím tomu, proč je na KS nedávají hned na úvod při startu - navíc někteří jich dají vícero + různá review, ale holt asi jiný přístup.
Hru navíc měli v Essenu a lidi na FB píšou poměrně dost pozitivní dojmy...

Charybda

Charybda
Vyzerá to velmi pekne a originálne, ale ako spomínal Pilgrimage, záleží aká bude ta kooperácia medzi hráčmi či vobec nejaká. Zatial to moc coop nevyzerá. Chcelo by to poriadne gameplay video, kde sa toto aspon trošku objasní no.

Pilgrimage

Pilgrimage
Díval jsem se na bojové mechaniky v posledním updatu a moc mě to nenadchlo.
Prostě takové házení kostkami, nic moc strategie - nějak to fungovat bude, občas příšera udělá i něco zajímavého,
ale žádné nadšení necítím.
Pokud to neudělají fakt dobře, nevím jestli bude volba mezi útočnými a obrannými kostkami skutečně zajímavá.

fleder

fleder
Do základní verze hry tvůrci přidáno samostatné rozšíření v udávané ceně 30 liber...4 členové posádky, 6 enemáků, 20 karet událostí a 10 herních destiček pro posádku a enemáky.  EB byl za 78 liber, teď je pledge za 85. Sice ta cena rozšíření je přestřelená /a tohle je už druhé oznámené/, i tak jde o solidní bonus k základu.
Zjevně jde o pokus zastavit odliv backerů /podobně, jako tu udělali u Solomona/, i když tady to je zejména z důvodu stálého nedodání gameplay videa a prozatím hodně sporadické komunikace tvůrců /údajně z důvodu prací na videu a verzi pro TTS/. Jak jsem pochopil, Grimlordi jsou spíš menší společnost a soustředí se nyní hlavně na video atd.

Gameplay video je nyní tvůrci slíbeno přidat do konce týdne s tím, že by snad současně či hned následně měla být spuštěna i verze pro Tabletop Simulator...

fleder

fleder
Přidáno gameplay video -  https://www.youtube....tC0ww780Q&t=10s

fleder

fleder
Zbývá něco lehce přes 50 hodin do konce...a pomalu přemýšlím, že EB dropnu úplně, že to nesnížím ani na 1 GBP pledge s čekáním na PM. Komunikace tvůrců v průběhu kampaně...hodně, hodně minimalistická, proberou se vždy na hodinu v kommentech na KS občas odpoví na FB, trvá jim vypustit obyčejný update po splnění cílů. Několikero slibů, že "dnes bude, či za chvíli bude" a trvalo jim to dalších 24 hodin napsat něco krátkého. Hodně lidí si stěžuje na jejich absolutní ignoraci předchozích backerů v kampani na ETS1.5. Opět, sliby, jak budou odpovídat, pak se na to vyprdnou a nenapíši ani, že není progres, protože.... to lidi pochopí, že ne vše jde po másle. Ale mlčení nic neřeší. Jako beru, že jsou asi malá firma, ale...tak běží jim kampaň, měli by se tomu věnovat. Gameplay video další nedodali, dnes údajně - tj reálně 48 hodin před koncem, mají snad něco dalšího dodat, prý update WIP pravidel. Herní mechaniky také ne moc vysvětlené.
Docela se obávám, že ta hra - nápad, provedení, kvalita komponent, téma super, ale... co mi nesedí - možné zdlouhavé tahy jednotlivých hráčů - hlavně, když dojde k boji jednoho /smrdí mi to WoW/, zatímco ostatní čekají, klidně 10-15 minut, až jeden dohraje, aby mohli provést třeba odpočinek a předat tah dál. Toto nemám potvrzeno, je to trochu můj dojem. Karty eventů - totální random, herní pole - totální random, navíc se v každé ze 4 fází má zmenšovat - v 1. 7. dílků á 6 polí, ve druhém 6 dílů á 6 polí. Trochu podivný je pohyb lodí, není jasné, zda likvidace vyskakujících enemáků krom max. posunu trackeru a případného splnění questu vůbec něco přinese. V téhle souvislosti prezentovaný souboj s nepřátelskými loděmi vypadá také jako prostě zdržovačka a bariéra v dalším postupu.  
Včera konečně částečně poodkryli konec hry.
Ta hra se mi tváří, jako něco nového a neotřelého, hodně mechanik a zajímavých nápadů....ale..trochu mi to připomíná vaření pejska s kočičkou s minimální komunikací... Beru, že to je projekt ve vývoji, a ne předprodej, ale zatím tam pořád mám moc otázek bez odpovědí.
Máte to také ještě někdo backnuto a co si o tom myslíte?
Velice reálně uvažuju o dropu s tím, že si finance schovám na all in Tainted Grailu, který zjevně slibuje mnohem delší dobu hraní od ověřené firmy.

Čindi

Čindi
Ahoj, mám z toho úplně stejné pocity jako ty. Mám také EB a čekám že to dropnu zítra. Opravdu špatná komunikace.

fleder

fleder

Zobrazit příspěvekČindi, na 21 listopad 2018 - 02:09 , napsal/a:

Ahoj, mám z toho úplně stejné pocity jako ty. Mám také EB a čekám že to dropnu zítra. Opravdu špatná komunikace.
Ta komunikace u mě srazila důvěru fakt na minimum. Lidem ale chodí jejich Village attack a v komentech spokojenost jak s hrou, tak komponenty atd. Jenže tady mám pořád furt hodně "ale"..no jsem zvědavý, co mi odpoví na 3 dotazy k pravidlům, pokud nic, není co řešit, pokud ano, uvidím podle odpovědi.  
Pak bych si případně počkal na retail a na podrobnější zprávy a rozbor, až to bude hotové..KS exklusivních věcí tam opravdu moc není za 93 liber s poštou...

Azalin

Azalin
Trošku jsem sledoval, na první pohled zajímavé, ale na druhý pohled souhlasím s flederem.. nebrat..

Sir_Miner

Sir_Miner
Já váhal a taky sem si říkal, že na to ještě zítra mrknu, ale že to vypadá na drop. Kdybych neměl EB, tak už to šlo dřív. Víceméně se ztotožňuji s vámi, pořád sem čekal, kdy tu hru pořádně odprezentujou, abych si mohl říct, jo tohle fakt chci, protože ten setting i téma se mi líbí, ale nestalo se to a už asi nestane.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů