Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2018 : Co kdo kdy zahraje

Pitrs82,  [10:04:29 | 19. Srp 2018]

U-Boat Leader : Překlady : Tactical Expansion

Hyperblast,  [9:34:28 | 19. Srp 2018]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Nefunguje sledovani vlakna

falco,  [8:57:00 | 19. Srp 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Organizační pokyny 2018

Ella,  [19:49:18 | 18. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hellenica: Story of Greece

pecovarhy,  [14:50:23 | 18. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : Kvalita komponent - komentář

Elnie,  [12:20:13 | 18. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

alucard,  [11:10:43 | 18. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:39:33 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [20:54:58 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

alucard,  [14:17:26 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [7:56:09 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Wolfhound,  [7:41:11 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Prehrani original dvd filmu se zvukem 5.1

Beholder,  [15:36:51 | 16. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

sydo,  [13:36:51 | 16. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [8:25:25 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Novika od FFG - Discover: Lands Unknown

zgrywus,  [6:46:26 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sword & Sorcery

alucard,  [4:11:38 | 16. Srp 2018]

Dune : Kompost : Licence

Thales,  [10:39:31 | 15. Srp 2018]

Infidel : Novinky : P500 men of Iron tripack

Lomikar,  [9:07:31 | 15. Srp 2018]

Organizační pokyny 2018

• Nemůžete odpovídat na toto téma
36 odpovědí

ozzy

neni nic jednodussiho, nez si tam nejaky zidle pretahnout ;-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

taky nemusíte mít letos Warcon trička, ale místo nich lepší utility ;)

Vložený obrázek
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

DD.

@ozzy: No ty lavice asi nebou uplne jednoduse prenositelne, ale moznost to je :).

ozzy

je tam dost zidli, jednak v jidelne, pak jsou zidle i venku pred bazenem a dalsi byly v tom altanu u hriste
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

vnitrni nabytek se ven tahat nesmi
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Grom

Více méně bych se přidal k Davidovo prosbě a pokusil se najít nějaké schůdné řešení pro obě strany, byť nemám děti, které by to budilo, usínat při tom krákorání se zrovna nedalo a raní budíček rozjařených capartů neumožňoval si ani moc přispat a v tom dvoře se to fakt nese.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

rbx

tak za barakem je vzadu ohniste...
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Elnie

A tam si budou i ráno caparti hrát, ať se Grom vyspí :)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

kalifka

kalifka

No.. už mi pár lidí šetrně sdělilo, že zpěv není moje silná stránka, ale že se proti tomu zvedne taková vlna nevole :D to by mě ani ve snu :D

ozzy

Sarko tvuj zpev hodny genia, nicmene ne vsichni jsou fanousci trash metalu...
"Proč Já?!"
-ozzy-

fuchso

fuchso
Elnie, a co teprve ty Horkyze? Jeste, ze nejede Opcik... :D

sappho

Zobrazit příspěvekElenistar, na 10 srpen 2018 - 01:43 , napsal/a:

Už se na vás moc těšíme. Jen jsem se chtěl zeptat/požádat.

Šlo by, aby kytara a zpěv byl letos tam vzadu u hřiště? Tam bude rušit nejméně lidí. Loni když se zpívalo na tom dvorku, tak to bylo slyšet dlouho do noci v každém pokoji. Navíc v těch vedrech je nemožné spát se zavřenými okny. Myslíte, že by to šlo?

Ne to opravdu rady nebudeme :-( Fakt je úspěch malou vubec uspat. Začali ji rust zuby. Kdyz prosí Elenistar, tak i ja. Udělejte to prosim zepředu u bazénu. Tam nema ubytko nikdo.

Tento příspěvek byl upraven od sappho: 11 srpen 2018 - 08:32

rbx

Nezapomeňte si své půllitry!

Levica

Levica
Tak uz tu stepujem :)) #first!

Anderson

Anderson
Jako obvykle to byl naprosto famózní týden plný her, který jsem si neskutečně užil. Díky všem, se kterými jsem si zahrál, se kterými jsem si připil, se kterými jsem si zazpíval (a dost doufám, že mě nikdo neslyšel :-D) a vůbec díky všem, za vybudování přátelské atmosféry. Hlavní dík patří samozřejmě Radkovi za organizaci.

Johniczech

Johniczech
Tak jsme si zase zahráli :)  Musím poděkovat všem spoluhráčům i spoluhráčkám a všem se kterými jsem se ke hře nedostal za skvělou atmosféru.

Myslím, že jsem trhnul všechny svoje předchozí rekordy, když jsem zahrál podle seznamu přesně 30 různých titulů (celkem 34 partií) za 5 a půl dne.

Takže ještě jednou díky a zase na další akci, nebo dřív ;)

Tento příspěvek byl upraven od Johniczech: Včera, 15:27

Legendary Legend

Ella

za sebe také děkuji moc, moc jsem si užila všechny herní večery a pár herních dní :-) jak Kiki poznamenala, když jsem odjížděli bylo to  pěkný :-) už se těším až si zase zahraju. Prostě Radek je nejlepší, že nám to umožňuje.
Dokonce mám za sebou herní super zážitek, zahrála jsem si s Trsťou i s Trsťákem :-o

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů