Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

leizeQ,  [18:19:43 | 19. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Borderhaime chronicles

Pepsson,  [17:42:28 | 19. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tidal Blades: Heroes of the Reef

Junik,  [17:14:05 | 19. Říj 2018]

Warhammer Underworlds: Nightvault : Dojmy : Co si o tom myslet?

Elenistar,  [15:54:37 | 19. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

waczko,  [21:48:11 | 18. Říj 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [20:47:12 | 18. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Kew,  [19:23:20 | 18. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Wild Assent

Čindi,  [19:13:42 | 18. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Čindi,  [14:36:19 | 18. Říj 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

SanchezHiruma,  [13:49:26 | 18. Říj 2018]

Necromunda: Underhive : Úpravy komponent : 3D terén zone mortalis

V.P,  [12:40:28 | 18. Říj 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Ghost,  [12:20:35 | 18. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Spirit Island: Jagged Earth

Martius,  [11:17:29 | 18. Říj 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

Sir_Miner,  [22:49:05 | 17. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cloudspire

alucard,  [17:30:59 | 17. Říj 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Martinmm,  [14:41:35 | 17. Říj 2018]

Scythe : Novinky : Alternativni karty setkani

Havelock,  [1:36:58 | 17. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:48:36 | 16. Říj 2018]

Organizační pokyny 2018

• Nemůžete odpovídat na toto téma
38 odpovědí

rbx

Takže zde je tabulka ubytování a poznámka, kolik je nutné ještě doplatit. Jelikož přímo na místě budu muset zaplatit druhou půlku statku majitelům v hotovosti, tak prosím o dodání co nejpřesnější sumy přímo na místě. Děkuji.

https://docs.google....dit?usp=sharing

Příjezd: v sobotu 11.8. od 15 hod., tedy stejně jako minule
Odjezd: v sobotu 18.8. do 10 hod., tedy stejně jako minule

Pití: zajistím stejné pivo co minule, tedy Hubertus 11 a k tomu Kofolu. Pítrs má dva 30L sudy pivních Ale speciálů.

Stravování svépomocí, kapacity znáte. Plynový gril přítomen, ale ještě to ověřím.

Počasí: má být chladněji, což je asi dobře, vzhledem k současným teplotám.

Tabulka kdo co vezme za hry: https://docs.google....Kg2Oqo5A28/edit
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

zgrywus

Radku, pošli účet, zaplatím ti hned teď.
POGROMCA SZATANA

Johniczech

Johniczech
Nevím jestli to někoho bude zajímat, ale přidal jsem novou funkcionalitu do Amisovský tabulky.
Chci si totiž vytisknout, co budu hrát, se seznamem těch, co to mají přivést. To abych věděl koho otravovat. A otevírat si to v mobilu nechci. Navíc pálíme naše lesy, žejo.
Takže na listu "Můj seznam" si můžete vylistovat hry, kde jste napsaní v trochu jiném formátu, než je to na listu "Chcehrat".

To jen tak FYI. Třeba to nikdo nevyužije, ale stejně jsem to dělal pro sebe...
Legendary Legend

rbx

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 06 srpen 2018 - 02:00 , napsal/a:

Radku, pošli účet, zaplatím ti hned teď.

nechci, potrebuji to v hotovosti na miste. Platim to tam take v hotovosti. Diky.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Atterdag

Atterdag
Kdybych eventuelně mohl přijet na 3 dny?

Trohat

Trohat

Zobrazit příspěvekAtterdag, na 06 srpen 2018 - 07:10 , napsal/a:

Kdybych eventuelně mohl přijet na 3 dny?

Myslím, že tě Radek eventuelně uškrtí.
Ale zkus napsat mě, možná bych ti mohl na jednu nebo dvě noci pronajmout svoji postel (tedy, záleží kdy chceš přijet.)

Atterdag

Atterdag
Stále tam zbýval jeden volný jednolůžkový apartmán (postel). Ale padlo to, musím zalévat psa a venčit zahradu:). Manželka pojede s dětmi za švagrovou):

Tento příspěvek byl upraven od Atterdag: 07 srpen 2018 - 02:59

rbx

My už jsme si o tom s Karlem popovídali na FB, takže to tu nemělo smysl řešit, když Karel nemohl.

DD.

Budou tricka?

rbx

ne, omlouvám se, ale neměl jsem přes prázdniny vůbec čas. Ale na druhou stranu je můžu ještě udělat, dělal jsem před týdnem trika na dětský tábor a jedno vyšlo cca na 90 korun i s potiskem, pokud mě kamarád, co to platil, nelhal. Jenže se mi moc nechce podstupovat místní schvalovací proces, výběr velikostí, stěžování si že není taková či maková barva, atp. Na to fakt nemám čas a popravdě ani chuť.

DD.

No tak schvalovaci proces na design holt asi nejakej bude, pripadne pokud ne, tak si pak to tricko objedna omezenejsi skupina lidi, prece jen kdyz chci nosit nejake tricko, tak chci aby se mi libilo. Co se tyce barev, tak loni jsi to s barvama taky nejak moc nehrotil :). Ale chapu, ze pokud jsi do tedka na tom nedelal, tak za 3 dny to asi nedopadne.

ozzy

uděláme si trička expost na základě proběhnuvších událostí....
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lolo

napr. ozzyho náhly útek :ph34r:
Anytime, anywhere

rbx

GRILL> oproti minulému roku se za pronájem grilu platí. Mají nový super epes parádní samogrilující nezničitelný gril (dělám si samo srandu) a chtějí za jeho půjčení 1000 za ten týden. Ten minulý jim lidi zničili. Takže si všichni připravte něco na gril, protože se ten pronájem rozpočítá na všechny zúčastněné. Nebudeme si přeci dělat čárky, kdo kolikrát griloval, že...

Elnie

tak pokud je samočistící :D
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Siaron

Siaron
Tak to bychom si mohli pozvat na grilovani obluda :-D
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

rbx

Já myslím, že na to už odpověděl Elnie.

Elenistar

Už se na vás moc těšíme. Jen jsem se chtěl zeptat/požádat.

Šlo by, aby kytara a zpěv byl letos tam vzadu u hřiště? Tam bude rušit nejméně lidí. Loni když se zpívalo na tom dvorku, tak to bylo slyšet dlouho do noci v každém pokoji. Navíc v těch vedrech je nemožné spát se zavřenými okny. Myslíte, že by to šlo?
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

rbx

no, vzadu u hřiště ti asi moc nepoděkují Sapho s Bárou. Ale jako máš pravdu, musíme se nějak dohodnout.

DD.

No a mam pocit, ze tam bylo jen par zidli okolo tech kulatych stolku, takze nevim jestli by se tam vsichni zpevaci vesli :).

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů