Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Hike,  [10:43:09 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]
Strategická hra odehrávající se mezi lety 1933 až 1950, ve které soupeří fašisté, demokraté a komunisté. 11 příspěvky · 1 témata · 0 články · 0 soubory · 0 obrázky · 0 odkazy

Want!

• Nemůžete odpovídat na toto téma
10 odpovědí

sydo

Tohle vypada paradne! Kdy to bude u nas?
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Citron

snad již brzy ;)

tak 2-3 týdny

Tento příspěvek byl upraven od Citron: 04 červenec 2018 - 12:57

3D hory? Ale prosím vás...

falco

Link pro line

https://www.gmtgames...-cataclysm.aspx
Everybody for himself

Gaspar

hrali ste to niekto?

ja som vcera skusil v trojici scenar 5 (Hitlerovu vojnu od 1939) - stihli sme zial len 2 plne turny, koli prekusavaniu cez pravidla, ale som priam nadseny.
Hlavne z toho ako sa autorom podarilo do relativne "jednoduchych" pravidiel (ked porovnam obdobne hry) dostat vsetko cez politiku, ekonomiku aj vojenske akcie. A je to hra ktora pri plnej kampani dokaze na dlho zabavit az 5 ludi teoreticky. Za mna urcite zatial 9 bodov....
TUBLA forever !

eyron

My odehráli plnou v pěti na Warconu 2018 a bavilo mě to teda hodně moc, trestuhodně jsem to od té doby nehrál...
Nepotěší, neurazí...

Speedy

Šli jsme do toho natěšení, ale na konci jsme byli zhnusení. Já už se ani nepouštěl do další partie a od té doby se hra myslím ani nevytáhla.
Montjoie! Saint-Denis!

Gaspar

A čo vás zhnusilo? Hrali ste aj s erratami? U mňa to bolo opačne. Mal som dosť nízke očakávania a prekvapilo.
TUBLA forever !

Speedy

Třeba za mě to myslím byl hlavně podivný pocit z toho, že za Francii hraju jen zlomek toho, co třeba Brit nebo tak. Už si to přesně nepamatuju, ale Francouz má nějak míň akcí nebo tak něco, prostě jsem se dost nudil v té hře, připadalo mi, že ostatní furt něco dělají a já tam jen tak sedím.
Taky mi osobně nesedl ten styl toho házení akcí do hrnku a jejich náhodné vytahování.

Hráli jsme to na podzim, hned jak hra vyšla, takže už si podrobnosti nepamatuju. :/
Montjoie! Saint-Denis!

zgrywus

zgrywus

Proto taky ve čtyřech nebo pěti ovládá jeden hráč Francii+USA a druhý případně Itálii a Japonsko.
Ve hře z druhé světové není podle mě nic překvapujícího, že Francie nebo Itálie nejsou žádní giganti (i když jsem zažil i jednu výjimečnou hru, kdy Ital přejel Balkán a vedl si úspěšně i na Ukrajině :) ).
Jediné, co mi vadilo byla pravidla. Nebyly tam sice chyby, ale šla by napsat výrazně lépe. Mluvím teď o původních z krabice, erratovaná jsem ještě nečetl.
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Lomikar

jj tenhle problém měl i Supreme Commander. Údajně až pro pět hráčů (Německo, Itálie, Británie, Rusko, Francie/USA). Ve výsledku hráč za Itálii je po celou dobu pochopitelně nejchudší dítě na pískovišti, kterému trvá pět kol než na získá zdroje vůbec na to něco dělat. Francie přestane po pár kolech hrát, aby její hráč mohl odejít na nejdelší cigáro na světě, než se do hry dostane USA a Rusák, hrající Agricolu se sibiřskýma rezervama po první tři hodiny hry, má vybudovanýho aspergera dřív než si prvně hodí kostkou.

Nesmí to samosebou hrát taková banda vocasů jako my onehdá u Břízy, kdy Rusák Permon porušil Ribbentrop-Molotova v říjnu '39 a pak vyhořel na tom, že si nevšiml na mapě řeky Visly. Francouz mezitím rozpustil Maginotovu linii a obsadil Mnichov. Italové nato dojeli do Paříže vlakem a obsadili ji, protože ji nikdo nebránil.
Smrt pragmatismu. Všechnu moc imaginaci.

kandelabr

Spěšný vlak Řím-Paříž, na to jsem úplně zapomněl! díky :)
ostříš!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů