Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2018 : Co kdo kdy zahraje

Pitrs82,  [10:04:29 | 19. Srp 2018]

U-Boat Leader : Překlady : Tactical Expansion

Hyperblast,  [9:34:28 | 19. Srp 2018]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Nefunguje sledovani vlakna

falco,  [8:57:00 | 19. Srp 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Organizační pokyny 2018

Ella,  [19:49:18 | 18. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hellenica: Story of Greece

pecovarhy,  [14:50:23 | 18. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : Kvalita komponent - komentář

Elnie,  [12:20:13 | 18. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

alucard,  [11:10:43 | 18. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:39:33 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [20:54:58 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

alucard,  [14:17:26 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [7:56:09 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Wolfhound,  [7:41:11 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Prehrani original dvd filmu se zvukem 5.1

Beholder,  [15:36:51 | 16. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

sydo,  [13:36:51 | 16. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [8:25:25 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Novika od FFG - Discover: Lands Unknown

zgrywus,  [6:46:26 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sword & Sorcery

alucard,  [4:11:38 | 16. Srp 2018]

Dune : Kompost : Licence

Thales,  [10:39:31 | 15. Srp 2018]

Infidel : Novinky : P500 men of Iron tripack

Lomikar,  [9:07:31 | 15. Srp 2018]

The Hunters AD 2114

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
37 odpovědí

Mizy

Mizy
Nick má Míráč.

poetka

poetka
Nahodou jedno volne misto v 5ti packu neni?

Pripadne nova parta... ?

Mizy

Mizy
Blíží se posledních 48 hodin. Je nás stále 5? Nerozmyslel si to někdo?

kubicvak

kubicvak
To Mizy: Podívej se sem do pošty na DŽ, určitě tam najdeš zprávu.

Mizy

Mizy
Já tatar. Peníze poslany. :D

Azalin

Azalin
Já nevím. Je to projekt jednoho člověka nebo více lidí? Jak to může zvládnout natestovat, aby byla vyvážená obtížnost? Četl jsem, že to někdo považuje za "sci-fi verzi KDM", což je hodně mimo, podle gameplay videa je boj hodně jednoduchej, protivníci mají v podstatě dvě akce a šmytec... srovnání se Solomonem... přece jenom Mythic je o něčem jiným, mají spoustu lidí, testujou to na conech atd., těm věřím přece jenom o trochu víc... ;-)

Mizy

Mizy
Údajně na hře pracují 4 roky. Artworky jim dělají známí polští umělci a Mateusz má za sebou už dva projekty na KS. A tohle teda se Solomonem nemá společnýho nic než to, že jsou to obě boardgami.

poetka

poetka
V komentarich jsem objevil prispevek:

"Mateusz Albricht 6-time creator about 9 hours ago
@Bram: We have only Team pledge level, but you can add as many copies as you want with discount (each next copy for $85 + $5 shipping)"

Waczko; Muzu se k Vam pripojit ? Pokud ano, prosim o zaslani udaju pro platbu ...

Azalin

Azalin

Zobrazit příspěvekMizy, na 16 červenec 2018 - 06:33 , napsal/a:

Údajně na hře pracují 4 roky. Artworky jim dělají známí polští umělci a Mateusz má za sebou už dva projekty na KS. A tohle teda se Solomonem nemá společnýho nic než to, že jsou to obě boardgami.

Aha, díky za vysvětlení. Co se týká Solomona, obě jsou to příběhové kooperativní hry pro 1-4 hráče, takže bych tu viděl trošku větší podobnost, než že jsou obě "boardgami".. ;-) pokud má člověk rád tento typ her a nechce obě, třeba by si mohl chtít vybrat jednu z nich...

devilfiend

devilfiend
@Azalin Souhlasím s tím, že určitě mají společné to, že to jsou příběhové kooperativní hry. Nicméně, i s falloutem to má společné to, že je to příběhová hra.. takových bys našel :) Navíc Mythic(Monolith) je velké studio, které si už udělalo jméno a je tam opravdu rozdíl.., nicméně KS není jen o tom podporovat už zaběhlé firmy, kde máš jistotu (což je poslední roky velice trendy), ale hlavně podpořit menší vydavatele, aby mohli svou vyvíjenou hru vydat :)

DUBíno

Asi se nechám zlákat ... mohl bych se přidat k někomu do pětice, prosím?

Pilgrimage

Pilgrimage
Asi by stálo za to podívat se na to Exiled - tak nějak tuším, že to velká bomba nebyla.
Ale figurky vypadají pěkně.

devilfiend

devilfiend
Mám doma Exiled a jak píšeš velká bomba to není, ale špatná hra taky ne. Já je rád podpořim :)

Zobrazit příspěvekPilgrimage, na 17 červenec 2018 - 02:52 , napsal/a:

Asi by stálo za to podívat se na to Exiled - tak nějak tuším, že to velká bomba nebyla.
Ale figurky vypadají pěkně.

DUBíno

Ahoj, s poetka bychom se k vám rádi připojili...
Pokud se neozvete, fňuk, tak jdeme samozřejmě na sebe. Případně můžeme potažmo být základ nové petice, kdyby byli další zájemci...

Tento příspěvek byl upraven od DUBíno: 19 červenec 2018 - 08:56

Siaron

Siaron
Hmm, skouknu ted videa  a asi se necham zlomit taky ...
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

waczko

Ahoj, omlouvám se za pozdní reakci, ale byl jsem na dovolené (konečně). Předpokládám, že kopie půjdou přidat v rámci PM, takže pokud bude mít někdo zájem, tak klidně kopii přidám.
David

poetka

poetka

Zobrazit příspěvekwaczko, na 20 červenec 2018 - 06:46 , napsal/a:

Ahoj, omlouvám se za pozdní reakci, ale byl jsem na dovolené (konečně). Předpokládám, že kopie půjdou přidat v rámci PM, takže pokud bude mít někdo zájem, tak klidně kopii přidám.

Ahoj, PM by mel byt otevren zhruba za 3 mesice... a ano, dalsi kopie by meli jit pridavat. Ja urcite zajem mit budu...

DUBíno

Já bych se prosím také rád přidal (páč jsem kretén toho času byl zaměstnanej jinejma věcma pro dětičky)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů