Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Foam Board

CptDiomedes,  [23:40:00 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

Amis,  [22:22:43 | 17. Čec 2018]

Solarius Mission : Novinky : Kickstarter

Angri,  [21:46:35 | 17. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

Johniczech,  [21:28:24 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

alucard,  [21:28:01 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Wolfhound,  [19:45:00 | 17. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Čo zahráme

Martinmm,  [18:01:38 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

poetka,  [17:42:44 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Posílání do Maďarska, dobírka

falco,  [15:57:52 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Hunters AD 2114

devilfiend,  [15:02:30 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [14:02:10 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Heroes of Land, Air & Sea

Sir_Miner,  [13:44:05 | 17. Čec 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Termín v roce 2018

rbx,  [10:41:24 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:19:29 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

Citron,  [10:14:12 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Limbo: Eternal war

gerlant,  [9:10:42 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Foamcore

CptDiomedes,  [0:38:14 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Sinthoras,  [19:17:45 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dominations - Road to Civilization

devilfiend,  [18:10:18 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

eyron,  [16:08:09 | 16. Čec 2018]

The Manhattan Project 2: Minutes to Midnight : Dojmy : A jaké to tedy je?

Siaron,  [15:14:47 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Helmet,  [12:37:22 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

tarvika,  [11:55:52 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Doprava

Bifi,  [11:47:41 | 16. Čec 2018]

Batman Miniature Game : Kompost : Všeobecný pokec

falco,  [10:22:47 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Jedálny lístok a prihlášky na stravu

Gaspar,  [8:38:08 | 16. Čec 2018]

Combo fighter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Tohle je jednoduchá ale věřím, že (na svou náročnost) promakaná bojovka, která určitě stojí za pozornost.

Každý kdo má rád bojovky, "komba" anebo si uvědomuje, že má na policích spoustu her, které
si zahraje tak dvakrát třikrát za život, když bude mít štěstí, by se měl na tenhle projekt podívat.

Má osobní zkušenost je, že mé slečně, která rozhodně nepůsobí, že by byla na nějaké boxování,
vyhovují snad nejvíc rychlé hry jako BattleCON nebo Exceed bez ohledu na téma a hrála by je asi
raději než nějaké tématicky bližší euro, které na ni trvá příliš dlouho.

N stránce projektu je prezentace (více než jedna), která celkem vše vysvětluje:

https://www.kickstar...s/combo-fighter

Pilgrimage

Pilgrimage
Koukám, že to asi nikoho moc nezaujalo.
Zdá se mi, že ty karetní 1 vs 1 "bojovky" tady ani jinde asi tak nefrčí.
Ani BattleCON nebo Exceed (podle mě obě dost úžasné hry) nejsou nějak velice moc populární.

To mi připadá docela škoda (a to mám velmi rád velké figurkové hry a velké figurkové KS).
Tohle je právě ten herní model, který si člověk zahraje nejvíc krát a možná i časově nejvíc,
obzvláště když je starší, má děti apod.

Combo Fighter je zřejmě zajímavý pokus osekat věci na kost a dostat se k samotnému jádru zábavnosti
bez zbytečných ozdob a komplikací (pro znalce je to vlastně zjednodušené Yomi - které jsem ovšem nehrál).
Jestli jim to vyšlo je otázka, lze se např. podívat na velmi přehledné záznamy ze hry,
ze kterých se určitě dá něco posoudit.

Už zafinancovali a teď odemykají první SG.

Gromthar

Gromthar
Mně se nelíbí téma. Nechal jsem si ujít Dice Throne stím, že počkám jaké budou ohlasy a případně ho příští rok backnu. Je to poněkud jiný mechanismus, ale také 1v1. Nicméně mi tam sedí ty postavy a líbí se mi grafické zpracování. Jinak mam také rád rychlé hry, které nezaberou moc času na přípravu a dají se hrát prakticky kdekoliv.

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 03 červenec 2018 - 02:13

paladin91

No první co mě napadlo když sem to viděl bylo pravé yomi . Si este počkám estli SG nabídnou více postav , zatím mi to přijde docela dráhe na par karet ( podobně jako yomi )

Pilgrimage

Pilgrimage
Paladin:

Připadne mi, že bohužel ty karetky tak nějak podobně stojí.
Yomi je co jsem slyšel super drahé a těžko sehnatelné.

Edit:

Je ale pravda, že třeba Exceed byl vlastně na počty karet levnější - přestože ho nepovažuji za levnou hru.
Tedy by fakt mohli slevnit nebo dát víc bonusů.

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 04 červenec 2018 - 09:21

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekGromthar, na 03 červenec 2018 - 02:12 , napsal/a:

Mně se nelíbí téma. Nechal jsem si ujít Dice Throne stím, že počkám jaké budou ohlasy a případně ho příští rok backnu. Je to poněkud jiný mechanismus, ale také 1v1. Nicméně mi tam sedí ty postavy a líbí se mi grafické zpracování. Jinak mam také rád rychlé hry, které nezaberou moc času na přípravu a dají se hrát prakticky kdekoliv.

Mně se právě obrázky postav docela líbí, je to dost neotřelé a osvěžující v záplavě polonahých slečen, psychopatů a démonických upírů...
Dice Throne kromě toho, že je to jiná hra vypadá kapku složitěji. Combo Fighter má balíček a jeden žeton s textem (jediný skutečný text ve hře) a kartu postavy se seznamem karet a komby. Dice Throne zřejmě má kostky, velkou podložku s texty, karty s texty bez obrázků a ještě dvě stupnice. Combo Fighter je tedy asi elegantnější.

Pilgrimage

Pilgrimage
Odemkl se bojovník používající drunken master styl (podle ankety mezi backery) a brzy se odemkne další
používající myslím capoeiru.

zgrywus

graficky to vypadá jak chudý příbuzný Yomi
POGROMCA SZATANA

Pilgrimage

Pilgrimage
Není to spíš tak, že herně se to podobá Yomi, tak porovnáváš jejich grafiky s tím, že se Ti Yomi líbí graficky více
i když má stylově jinou, nesrovnatelnou grafiku?

Co jsem viděl, tak Yomi je mnohem víc fantasy, tedy stěží porovnatelné, tedy stěží "příbuzný" a tedy ani "chudý příbuzný".
Styl zobrazení mi taky připadá velmi obtížně srovnatelný.

Citron

"chudý cizí člověk" ale nezní o moc líp... ;)
3D hory? Ale prosím vás...

Pilgrimage

Pilgrimage
Citron

Jenže když jde o jiný styl, je problém říct že je proti druhému chudý. Mě se ta jejich stylizace líbí, takový
méně přepálený komiks. Ale asi nena cenu se hadat o tom jak se komu libi obrázky .

Pilgrimage

Pilgrimage
Tady autor vysvětluje volbu stylu ilustrací:

Citace

Hey Patty, fair point.

I’m the illustrator and art director on Combo Fighter. I know this look isn’t for everyone. My intention with this style was to do something different than other fighting games in tone and style. Make it stand out from the rest. Other fighting games has their followers and fans.

I simply wanted it to feel more realistic (in this fantastic make-up universe!) and true to the moves and unique fighting styles. Keep it more light and fresh in look and with brighter colors.

Art is of course objective. But what is most important is that the artist and creators are true to them self and their vision. Creating something from nothing is playing and having fun. But also a nerve-racking and scary process with doubts and ‘what-will-people-say'. Especially when the day comes and you have to show it.

But the most important thing for me is to stay true to what I like and what I think is fun to draw. That will hopefully come through to the people it will appeal to. And knowing it won’t appeal to others.

Cheers
Snorre

https://boardgamegee...ter-hit-or-miss

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů