Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [9:44:44 | 24. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Periodic: A Game of The Elements

rbx,  [9:20:02 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

Lomikar,  [8:25:36 | 24. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017 - finálové kolo

Grom,  [8:19:23 | 24. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

acedrac,  [7:54:09 | 24. Zář 2018]

Firefly: The Game : Novinky : Appka pro sólo hru

wlcina,  [6:25:49 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Kouba76,  [22:05:58 | 23. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [20:50:53 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

rbx,  [20:38:28 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [20:27:18 | 23. Zář 2018]

Cave Evil: Warcults : Úpravy komponent : Kozene zetony

DD.,  [19:23:13 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

fifipirko,  [21:59:05 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [9:47:45 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Cthulhu: Death May Die

• Nemůžete odpovídat na toto téma
334 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekWantonDuke, na 25 červenec 2018 - 10:33 , napsal/a:

Ano, je v tom riziko, jsou v tom utopené peníze na rok minimálně, ale stále jsou to odměny. Stále můžeš počkat na ony recenze. Neboj se, nejsem naivní, abych si myslel, že každý stretch goal není dostatečně zaplacen, že nám je dávají z čisté dobroty srdce. Jistě že je na prvním místě zisk a podle toho je kampaň postavena, ale to jim nemůže nikdo vyčítat.

PS.: Souhlasím s tebou v tom, že těch hrdinů je možná zbytečně moc. Ale stále mě to nijak neuráží.

Já jim to nevyčítám a přílišná chamtivost zajisté bráni radosti ze života, tedy není dobré ji v sobě podporovat :)
Na druhou stranu, člověk si musí vybírat do čeho půjde.

Sir_Miner

Sir_Miner
Sice dostaneš víc věcí než v retailu, ale i tak je snad každému jasné, že je to pro ně profitabilní i tak. A hlavně, oni dostanou peníze dopředu, takže už nemusí tolik řešit jak bude ta hra populární, jaké budou prodeje, mají pořešené cashflow, to je naprosto zásadní benefit. Dělat z KS kampaní nějakou altruistickou činnost a bejt vděčnej za každou věc "navíc" co dají do krabice za 100$, kterou jim zaplatíš a pak na ní rok čekáš, je naprostej nesmysl. Ale pravdou je, že takovej zákazník je asi sen, každého vydavatele :).

Každopádně, prosté srovnání hard data několika CMON kampaní /počet update, počet SG, přepočet SG na $ atp./ ukazuje, že tohle nebyl žádnej majstrštyk. To asi není nic co by se dalo rozporovat. Zbytek jsou spíše subjektivní záležitosti jednotlivých účastníků.

Pitrs82

Kdo tu hru chtěl backnout, tak to udělal. Kdo ne, nemusel. Kampaň skončila a vy tu teď už fakt řešíte chujoviny :rolleyes:  Každý obchodník chce především vydělat (to je účel obchodu) a pokud se to zákazníkovi nelíbí, má možnost nekupovat :P

Tento příspěvek byl upraven od Pitrs82: 26 červenec 2018 - 08:11

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Sir_Miner

Sir_Miner
Řešit chujoviny je zábavné, je to mimo jiné účel tohodle serveru, ale diky za upozornění, doteď jsme si mysleli, že řešíme aplikovaný výzkum studené fúze.

Pilgrimage

Pilgrimage
Pitrs82:

"Nelíbí se Ti to, tak to nekupuj."

Jo, to platí o všem, třeba i tomhle případu  https://www.csfd.cz/.../497829-metanol :D

Kampaň skončila, bude PM...

Svobi

Dle tvého uvažování: Kdo chce tyto názory číst, tak to čte, kdo nechce, nemusí.. Bohužel toto vlákno bylo na této kampani to nejzajímavější :(

Čindi

Čindi
Jo taky jsem si rád přečetl různé názory. Přišli mi poslední 3 kampaně od CMON hodně rozdílné (Hatred, vesmírná Zombicide, a teď Cthulhu). Ale tahle jednoznačně nejhorší.

poetka

poetka
Zahradni trpaslik na GenConu...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

waczko

PM otevřen. Chce se někdo přidat?
David

Kubrt

Já si počkám na českou verzi. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Coywolf

Já to zvažuji. Jsem z Prahy. Do kdy mám dát vědět? A tam už je vidět cena+poštovné?
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

waczko

@Coywolf PM je otevřen do 1.10.2018. Cena i s poštovným by byla +- $118, ale záleží na případných add-onech :)
David

Sir_Miner

Sir_Miner
Mimochodem, když se mrknete na kampaň k Starcadii, tak je krásně vidět rozdíl mezi tou a DMD. SG reflektují dynamiku kampaně, dopředu jsou vždy dva a když se jeden odemkne, hned update a další SG, momentálně po 10k!. Add-ony představují hned jak momentum kampaňě klesá, v chatu mají víc lidí. U DMD tam komunikoval jen ten Thiago, kterej je někde ze Singapuru a když byl online, američaní měli hlubokou noc. Když backeři chtěli cross-over s Arcadií, tak jim ho tam foukli (předpokládám, že ho měli připravenej tak jako tak). Takhle nějak si představuju dobře vedenou kampaň, škoda, že si ji nechali na hru co mě zajímá asi 5x méně než DMD :).

Coywolf

Kdo do toho tedy jdete? A co všechno berete? Pořád to hodně zvažuju a přemýšlím co případně vzít. Kostky a art book asi nepotřebuju. Ale přemýšlím, zda vzít jen core set s tím, že obě expanze by měly být k dispozici i časem (a 9 epizod+4 Prastaří jsou už tak docela slušná porce), případně vzít jednu z těch krabic. Nějaké názory a postřehy, které bych měl zohlednit?
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Pilgrimage

Pilgrimage
Sir Miner:

Dobrý postřeh, díky.
Otázka je, proč se tak rozhodli.
Byl to test? "Dáme velkému drahému letadlu jen levného autopilota, rozmázne se nebo to bude v pohodě?"

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů