Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [14:15:39 | 20. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Pitrs82,  [13:20:08 | 20. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kovové mince

waczko,  [23:56:04 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

devilfiend,  [23:24:19 | 19. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Skanzen,  [21:50:26 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:54:36 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

Polylux1,  [1:13:20 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Streets of Steel

Havelock,  [19:40:40 | 18. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Villages of Valeria

herelson,  [11:48:37 | 18. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

stOKYi,  [11:46:26 | 18. Kvě 2018]

Feudum : Dojmy : Strategy Tips

leizeQ,  [8:08:02 | 18. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

sydo,  [7:50:33 | 18. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

leizeQ,  [5:33:44 | 18. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mysthea

yarin,  [21:52:43 | 17. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

zruda,  [20:44:29 | 17. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

jakouback,  [14:47:37 | 17. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Faceless

waczko,  [10:42:10 | 17. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Villagers

Junik,  [9:23:52 | 17. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Bresto,  [9:00:36 | 17. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

Johniczech,  [22:38:28 | 16. Kvě 2018]

Tiny Epic Western : Dojmy : První dojmy

HymanKaplan,  [22:36:56 | 16. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Pravidla : maximální počet hráčů

Grom,  [18:53:19 | 16. Kvě 2018]

Black Rose Wars

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

devilfiend

devilfiend
Ahoj,

nestačím se divit, že to sem ještě někdo nedal (už vybrali přes 700k):

https://www.kickstar...black-rose-wars

- Studio má za sebou Nova Aetas & Sine Tempore (co jsem koukal tak vesměs pozitivní feedback).
- dělali na tom cca 3 roky a je to údajně důkladně otestované na různých výstavách / conech a snažili se k tomu přivézt nejrůznější typy hráčů...

- Taktická hra o soubojích mezi čaroději, kteří se snaží stát se dalším velkým mistrem lóže. Líbí se mi, že máte X možností jak hru vyhrát.
Plníte questy, porážíte nepřátelské čaroděje či ničíte jednotlivé komnaty lóže (trochu mi to připomíná Wiz-War od FFG)

- cena 99 základ (ale je tam fakt kopa SGs)
- cena 139 základ + Crono expanze
- addony (Inferno expanze, 5-6 players expanze, Artbook, Gryfins & Hydrae mazlíčci + nějaké ty nepotřebné blbůstky jako mistky na žetony, cardholdery apod).

@Já do toho jdu a mám early bird za 134 :-)

Tento příspěvek byl upraven od devilfiend: 15 květen 2018 - 08:36

Gromthar

Gromthar
Koukal jsem na to, ještě se také rozhoduji. Na dice tower je gameplay. Co nechápu... na 500k mají rozestupy mezi SG 4000,-. Jinde by ty skoky byly po 15 - 20 tisících dolarech.

alucard

Možná to bude tím, že ks exklusive je cca 70 karet a 6 figurek. Plast je každý 4. stretch goal, mezi tím jsou 3x karty nebo něco takového, takže pokud bychom ty 3x karty a spol dali do jednoho stretch golu tak je mezitím cca těch 15.000.Pokud počítám plasták v základu tak jsme někde u 75 miniatur a cca 560 karet, no jsou hry kde toho plastu za ty prachy je 2x tolik a mín kartiček

devilfiend

devilfiend
@alucard No tak myslím, že plast rozhodně není všechno :) a co se týká obsahu, tak za tu cenu jsem celkem spokojený :)

alucard

Her přeplněných nadbytečným plastem od autorů, kteří to vydávají jako svoji prvotinu, je dost. Koukám na tuhle hru s tím, že se mi na polici práší na mage wars, a tahle hra by měla obávám se podobný osud.

Pepsson

Pepsson
Mage warsy se ale ve 4 nebo v 6 hracich hrajou blbe, ne? Tohle je mechanicky uplne jiny typ hry

DD.

No tohle s Mage Wars nema moc spolecneho. Mnohem vice se to podoba jiz zminenym WizWar - je to proste bitka kouzelniku, kde se snazite zabit ostatni, plnit nejake questy pripadne nicit mistnosti na mape.
Neni tu potreba zadna priprava dopredu a myslim, ze neni ani zasadni znalost vsech kouzel, ktere v balickach jsou. Proste si vzdycky liznes 4 kouzla, z toho si 2 vyberes podle aktualni situace a 2 zahodis. Mas max 7 karet na ruce, podle kterych se rozhodujes co udelas.
Jelikoz se mi WizWar dost libi, tak o tomto realne uvazuji.

Duirin

Duirin

Taky se mi to líbí.
Ale už méně poštovné $20-30, které bude spíš těch $30.
O nějaké možnosti multipledge tam nic není, že (nepřehlédl jsem to)?

DD.

No v FAQ pisou, ze muzes zorganizovat Group pledge a usetrite na postovnem, podle velikosti zasilky. Ale nejak jsem z toho nepochopil jestli ta skupina musi byt aspon 30+, coz mi prijde zcela mimo.
Kazdopadne bude PM a i Late Pledge (ten teda bude o 10$ drazsi nez kdyz to vezmes ted), takze se to da rozhodnout podle toho jak to bude vychazet. Nicmene 1$ pledge - kdy si to pak nahazis v PM moznej neni :(.
Jako jsem na vazkach - hra se mi celkem libi, ale neni to zadna lace - kdyz si clovek vezme expu pro 5-6 hracu tak je to skoro 200$ s postovnym, coz nevim, jestli za hru tohoto typu neni troska dost.

Citron

já to v tom FAQ chápu tak, jak píšeš - ušetři se na poštovném, které bude podle velikosti zásilky. Jenom pro group pledge nebude sleva na hry (což asi měli u předchozích projektů) - ale jsou to asi případně ochotní přehodnotit v případě skupiny 30+ :D
3D hory? Ale prosím vás...

devilfiend

devilfiend
@DD. No bude to celkem pálka, nicméně já už jsem rozhodnutý, že do toho jdu i přes to poštovné...

btw. zrovna teď jsem naklikával poštovné za "Edge of Darkness" a tam taky vylítlo 31$ ... :(

Pepsson

Pepsson
Taky se mi to libi

winring

winring

Tak sem nakonec neodolal a základ nahodil. Koukal jsem na to už déle, ale nějak jsem nechtěl jít do další mlátičky. Ale tohle vypadá, že by mohlo nakonec být to ono :)

Duirin

Duirin

Můžu se prosím přidat k někomu z Prahy se základem (za těch $99)?

Čindi

Čindi
Tak necrodrak asi poslední stretchgoal. Ještě nejspíš bude vodní elementál. No nakonec jsem vzal základ.

devilfiend

devilfiend
@Duirin Ja muzu jestli chces :) a z prahy jsem

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů