Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Havelock,  [0:43:37 | 14. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

alucard,  [22:38:19 | 13. Lis 2018]

Hatten in Flames : Dojmy : Unboxing

Mirek,  [21:45:56 | 13. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Super Dungeon Legends

zgrywus,  [21:35:41 | 13. Lis 2018]

Hero Realms : Novinky : nový kickstarter

Duirin,  [21:16:38 | 13. Lis 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Adrias,  [19:45:09 | 13. Lis 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Oldschool týmy z 3. ed.

Grom,  [19:32:43 | 13. Lis 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Čóča,  [14:40:10 | 13. Lis 2018]

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Bifi,  [14:28:04 | 13. Lis 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Bifi,  [13:01:44 | 13. Lis 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

Pizin,  [12:17:52 | 13. Lis 2018]

Conan : Překlady : Příběh "The Things from the Swamp"

Morthe,  [11:21:10 | 13. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Obecně o Kickstarteru

MikeDundee,  [11:10:08 | 13. Lis 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

Adrias,  [10:53:30 | 13. Lis 2018]

Claustrophobia : Novinky : Reedice

alucard,  [10:17:05 | 13. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Street Masters

alucard,  [9:59:08 | 13. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:01:51 | 13. Lis 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [6:51:29 | 13. Lis 2018]

18Lilliput : Dojmy : První dojmy

Elnie,  [23:45:10 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Barrage

rbx,  [16:31:59 | 12. Lis 2018]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

Lolo,  [11:39:50 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Everrain

fleder,  [10:32:46 | 12. Lis 2018]

Chronicles of Crime : Novinky : Cesky

Lolo,  [10:32:09 | 12. Lis 2018]

Underwater Cities : Pravidla : Omezení herních komponent

rbx,  [9:41:16 | 12. Lis 2018]

Termín a základné info

• Nemůžete odpovídat na toto téma
52 odpovědí

tarvika

tarvika

Zobrazit příspěvekHalapande, na 06 srpen 2018 - 07:20 , napsal/a:

Niektori sme sa tam kupali, takze aj nejaky ten dazdik sme zariadili, hoci je pravda, ze pocko najviac plakalo, ked sme sli vsetci domov.
Co sa tyka ubytka, tusim je tam aj element toho, ci ste na izbe s kymsi vs sam ale nie som si ista.
skor ta cena bude tym na kolko dni su ludia nie? ja som tiez platila 20e za noc.

Skodovka

Skodovka
Nerozumiem z akeho dovodu vacsina platila 15e za noc a my co sme prisli od prveho dna sme platili 20e. Dohoda bola 15e od urciteho poctu ludi. Ten bol evidentne naplneny kedze ini platili 15e/noc.
To iste plati pre stravu. Poskytnuty cennik bol 10e/den a platili sme 12e. Bolo by seriozne dat vediet ze sa len tak meni cena. Najviac ma ale aj tak vytocilo to ze jedni platia 15 za ubytko a druhi 20.
Domaci sa tam s nami objima, hovori ako sa tesia na buduci rok a ze mam zase priniest aj polovicku. Ale nema problem ma skasnut viac ako bolo dohodnute. Tento pristup pre mna velke sklamanie. Uplne sa tym straca ten ucel, ze to ma byt cenovo dostupnejsia akcia. Kedze som platil o 28e viac ako bolo dohodnute tak cena je spolu s dopravou este aj vyssia ako na PAWGu a to uz je uplne ina kvalita ubytovania, stravy aj vybavenia.
Niekto moze namietat ze preco som sa neozval na mieste. Poviem uprimne, bolo to preto lebo som sa velmi tesil na tuto akciu a aj na domacich, kedze sme vzdy dobre pokecali a boli vzdy mili. Ostal som preto v miernom soku. Lolo, kludne tento moj feedback pretlmoc v mojom mene, nebude mi to vadit a budem zvazovat ucast na buduci rok a ked sa rozhodnem neist bude to s velkym zarmutkom.
Vybavenie izieb velmi neriesim, je to taka skola v prirode style. Ale s tymi srsnami by trebalo nieco robit lebo tie su tam od zaciatku uz 3 roky a mohlo by to skoncit o dost horsie keby nekusol Peca (to si mal ako 4D kino, 4D RPG :D) ale niekoho alergickeho. Inak bazen uplna epika ako vzdy.

Co sa tyka celkovo akcie a ludi, stala zostava zarucila uzasnu atmosku ci uz pri hrach alebo v bazene ;). Tiez je super vidiet aj nove tvare. Zahral som asi menej noviniek ako som planoval ale vo finale som velmi spokojny. Tiez lutujem ze som si nezahral D&D s Bifim, uz len to sledovat bola parada.

Takze zase raz velke Dik Lolovi za opatovne zorganizovanie, akcia bola super!

PS: Na buduci rok musime pre domacu pripravit lepsi zoznam s tym kto s kym bude na izbe, lebo bola chuda uplne zufala pri tom rozdelovani :D

Lolo

Mea culpa, sypem si popol na hlavu....v tom pracovnom zhone som prehliadol jeden pozmeňujúci mail s cenami za ubytko:

25 EUR / os-kupelňa s vaňou,väčšia izba,väčši standard /10 miest,2x3os č.i. 1,2, 2x2 č.i. 3,9          

20EUR/ os- sprcha ,WC -stredny štandard /14 miest, 2x2os č.i.4,5,6,7,8,13,14

15 EUR/os- 4 sprchy ,6 WC-mimo izby/12miest,2x2os č.i.15,16,17,18,19,21
13 EUR/os- - dtto-   -dtto- / 3miesta,1x3os č.i.12
11 EUR/os    -dtto-    -dtto- /8miest,2x4os č.i.11,20

Tie ceny 25-20EUR sa mi vzhľadom na štandard zariadenia zdajú byť úplne ustrelené. Skúsim to s nimi vydiskutovať.

V prípade neúspechu vyjednávania lepších cien iné zariadenie určite hľadať nebudem, hlavne z hľadiska môjho prac vyťaženia. Ono nájsť niečo na samote, aby sme tam nikoho nerušili a mohli tam nosiť psov a vlastný chľast asi nebude úplne ľahké.

ešte raz sorry
Anytime, anywhere

wlcina

wlcina
Tak pre mna je to v tomto pripade vysvetlene a pripad uzavrety.

Skodovka

Skodovka
Lolo, diky za vysvetlenie a nic sa nedeje, stane sa hocikomu. Co sa tyka cenotvorby samotnej, to nekomentujem, aj keby si vypytali 30e, je to ich rozhodnutie a zakaznik sa sam rozhodne ci im tie peniaze za tu kvalitu da alebo nie. Islo mi naozaj len o to aka bola dohoda a aka realita. Pozmenujuci email na stravu nebol? :DD Sral pes tych par eur o to mi od zaciatku neslo, len o tu serioznost. A ako si napisal, take podmienky ako mame tam (chlast, zvierata, bazen, tolerancia hluku, moznost roznej stravy(teraz mam na mysli vegosov a podobne anomalie(JK)) atd) asi tazko niekde najdeme. Pre mna osobne sa tato akcia vzdy bila na prvom mieste s PAWGom takze ja som byval vzdy nadmieru spokojny, hlavne kvoli parametrom v zatvorke.
Takze este raz dik, super bolo.

leizeQ

leizeQ

Aha, tak ja som len bol na drahsej izbe ... sa mi aj zdalo ze minuly rok som chodil na wcko a sprchu na chodbu (;

Gaspar

ked raz budem bohaty tiez musim okusit ten luxus v prizemi :rolleyes:
...ale fajny bober

pecovarhy

40 Eur za noc za izbu s 2 lôžkami v stiesnených a starobylých priestoroch, kde veľa vecí fungovalo iba na dobré slovo je naozaj prestrelená cena. Keď si spomeniem na 3 lôžkové priestranné čistulinké štúdiá na Korfu-pri Parge a na Lefkade, ktoré sme tento rok zjednali na 25 Eur na noc, tak v Bienskej doline to bol môj suverénne najdrahší pobyt za život :-)

Halapande

Halapande

Lolo, ďakujem za organizáciu, mne aj morčatám bolo na akcii super. :) Bolo príjemné sa s Vami všetkými stretnúť. Ďakujem domácim za ústretovosť. Jedine ma mrzelo, že chodili kosiť lúku, ktorá bola minulé roky zdrojom chutného šalátu krpatým, ale i tak ocenili, že mali v ohrádke chladnejšie. Doma je tak teplo, že sa im ani žrať nechce..

Možnosť osviežiť sa v bazéne, či vlažnom alebo teplom bola skvelá a na hrátky s jednorožcom a loptami budú moje svaly ešte chvílu spomínať.

Teším sa z ERka, ktorý som mala možnosť zahrať s Rykom, do budúcna musím popracovať na XP pre taktiku.

Teším sa, že som vyhrala vo Food chain magnate a to dosť nečakane, napriek tomu, že posledné dve kolá som mala hlavu v smútku, lebo sa mi tam nasáčkoval profi-protihráč. Skôr bola šťastná náhoda, že si spravil rádio kampaň na burgre namiesto napríklad drinkov, ktoré som nemala šancu vyrábať a tak som len ladne prispôsobila okolnosti a kým stihol prísť som dosť peniažkov zhrabla ja. Potom už zhrabol všetko on a moja vidina výhry bola ta-tam. Puon, pošleš mi pls foto?

Čo som zahrať chcela som zahrala a pár hier navyše. Spokojnosť a teším sa na budúce. :wub:
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

Puon

Puon
Aj ja ďakujem Lolovi za zorganizovanie, ďalej všetkým s ktorými som mal to potešenie si zahrať, (The Thing a Too Many Bones boli TOP! a samozrejme Aeon's End). Teším sa na budúce.

Zobrazit příspěvekHalapande, na 07 srpen 2018 - 09:26 , napsal/a:

Puon, pošleš mi pls foto?
Mrzí ma to, ale všetky fotky čo som fotil na akcii sú preč, nechápem to, fotil som aj na druhý deň a tam ešte boli aj tie z FChM a včera som sa chcel doma pochváliť, čo všetko som zahral a neboli. :( Ešte skúsim SD kartu prehnať cez nejaký soft, možno sa podarí vydolovať niečo, ak áno, určite pošlem.

tarvika

tarvika
@Bresto, hodis sem pls niekam tu fotku co si fotil Centerville? Dikesko :)

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekPuon, na 07 srpen 2018 - 10:54 , napsal/a:

Aj ja ďakujem Lolovi za zorganizovanie, ďalej všetkým s ktorými som mal to potešenie si zahrať, (The Thing a Too Many Bones boli TOP! a samozrejme Aeon's End). Teším sa na budúce.
Mrzí ma to, ale všetky fotky čo som fotil na akcii sú preč, nechápem to, fotil som aj na druhý deň a tam ešte boli aj tie z FChM a včera som sa chcel doma pochváliť, čo všetko som zahral a neboli. :( Ešte skúsim SD kartu prehnať cez nejaký soft, možno sa podarí vydolovať niečo, ak áno, určite pošlem.

Ak tam nemas hanbate fotky mozem skusit recovernut.

Puon

Puon

Zobrazit příspěvekwlcina, na 07 srpen 2018 - 11:50 , napsal/a:

Ak tam nemas hanbate fotky mozem skusit recovernut.
To nemám, vďaka za ochotu, ozvem sa.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů