Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Citron,  [10:16:33 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

rbx,  [9:02:04 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

Lomikar,  [7:06:19 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Lomikar,  [15:33:06 | 17. Zář 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

maw2,  [12:59:23 | 17. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [11:25:37 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:19:00 | 16. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Tang Garden

• Nemůžete odpovídat na toto téma
67 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Nemá ten KS nějaké problémy? Nějak se to protahuje.

I když to asi dělá víc KS.

alucard

alucard
Hledat to znovu nebudu. Pokud si z updatů vybavuji, tak řešili jak udělat ty altány apod. protože jim to prostě nedrželo, nemohli na to přijít, nakonec část kartonu nahradili plastem. Podobně xkrát předělávali figurky. Sami přiznali, že s takovou různorodostí komponentů v jedné hře nemají zkušenosti.Díky tomu to nabralo skluz a do hry vstoupil čínský nový rok. Zpoždění předpokládají čtvrt roku.

ozzy

No já jsem zvědavej, co nakonec dorazí, objednával jsem 10 krabic, konfirmace mi přišla na tři, když jsem to reklamoval, řekli mi, ať si dodělám objednávku, když jsem se ptal, jestli v té nové objednávce uplatní všechny moje bonusy z té první, tak mi odpověděli, že ano, následně, že se na tu novou objednávku nevztahují, když jsem jim posílal původní order, kde je jasně napsán počet krabic, že chci tedy bonusy za všechny, tak už mi neodpověděli....
"Proč Já?!"
-ozzy-

waczko

waczko
@ozzy psal jsem před chvílí tvůrcům, protože to mám podobně a v historii objednávek vidím jiný počet free items, než je počet objednaných krabic, a dozvěděl jsem se, že ten PM s tím vůbec takhle nepočítá a až při exportu budou ty promo věci ručně přidávány navíc ke každé objednané krabici, pokud nárok na free items existuje...

Samozřejmě, druhá věc je, jak to bude ve skutečnosti :D
David

waczko

waczko
Tak uzavření PM je momentálně plánováno na 31.3.2019. Dokončení produkce až červen/červenec + 15-40 dní cesta do hubů...
David

viking749

viking749
Výborně, jsem rád, že jsem to stihl :)
Mimochodem, jak se díváte na to rozšíření? Mi tématicky ke hře (alespoň jak to cítím já) moc nepasovalo, takže jsem nebral.

Tento příspěvek byl upraven od viking749: 13 březen 2019 - 07:37

alucard

alucard
Z chatu ks stránky příspěvek autora starý 3 týdny, očekávaný termín dodání srpen/září. Na jiném místě přiznávají že za zpoždění může krom produkčních problémů i jejich další ks iwari. Z mého pohledu se zpožděním nemám problém, platím u KS za kvalitní komponenty, a je smutné pak číst o tom, že resident evil má moc tmavé dlaždice apod.V kampani nastříleli spoustu věcí se kterými neměli zkušenosti,  píší v chatu, že firma funguje 3 roky, a rozhodli se raději to dodat později, sami natvrdo píší, že postupovali špatně a poučili se z toho a udělali vše proto aby se to neopakovalo. Z update je vidět, že se opravdu snaží aby výsledek za něco stál. Podle mně pohnojili hlavně to, že tvrdili, že to dodají za půl roku, to fakt přehnali. A člověk by si řekl, zas tak toho tolik v té hře není, co si vymýšlí...no a pak si alespoň počtete jaká švanda je udělat kartonový pavilon :)

Něco z update:

As you know, we had to revise the Pavilion several times, we created a mold and added plastic pieces to the structure. That takes 70% more space in the box. Bridges went through the same situation with added plastic. The miniatures were also increased in size by making more molds and that took 30% more space and we also had to increase the size of the trees to be more consistent with the rest of the changes

The base game box was changed in size from 300x300x60 to 325x325x100. It will still fit any Kallax-like shelve and it will store all the components assembled but the trees.

alucard

alucard
Když si přelouskáte poslední lehce matoucí update a přičtete jeden koment z chatu, tak bych doručení hádal v listopadu.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů