Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Claustrophobia : Novinky : Reedice

Raenius,  [18:54:49 | 23. Říj 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:52:41 | 23. Říj 2018]

Říše příšer : Novinky : Česká verze

peca,  [17:17:54 | 23. Říj 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [16:54:24 | 23. Říj 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Přihláška

rbx,  [14:35:37 | 23. Říj 2018]

Too Many Bones : Dojmy : Dojmy po prvních hrách

Atterdag,  [14:28:39 | 23. Říj 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

Gaspar,  [12:46:34 | 23. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Borderhaime chronicles

Pilgrimage,  [8:24:08 | 23. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [17:04:14 | 22. Říj 2018]

Gloomhaven: Forgotten Circles : Novinky : Preorder

Lemur,  [13:04:58 | 22. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mezo

yarin,  [12:51:42 | 22. Říj 2018]

Imperial Struggle : Novinky : Imperial Struggle - nová hra od tvůrců TS

Gaspar,  [12:33:56 | 22. Říj 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [8:44:10 | 22. Říj 2018]

Conan : Překlady : Příběh "Trapped Like Rats"

Morthe,  [8:56:54 | 20. Říj 2018]

Solomon Kane

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
125 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Alucard:

U toho Red Horrora mě zmátli ( a možná si to trochu pohnojili), že v updatu byl zobrazený proti Kaneovi docela "malý".

Jinak to teď jede vcelku pěkně a nepůsobí to, že by mohlo dojít na konci ještě k nějakému panickému opouštění.
Ten milion by zřejmě odemknout měli.
Obsah základu my nyní přijde velmi uspokojivý (pro ty, kterým se líbí žánr a za předpokladu, že jsou to skutečně schopni vše dostatečně otestovat) a občas mám nutkání do toho jít, byť bych se k tomu asi moc nedostal.

Překvapilo mě rozhodnutí si roztahat Afriku do třech add-onů. Takhle to působí jako plýtvání: zbytečně mnoho dlaždiček,
(přebytečných) černochů víc než v nočních můrách příznivců SPD :)

Kdo vezme all-in má fakt Solomona Kanea v Africe + pár dalších příběhů :)

rbx

Jak je to s jednodolarovym pledge? Můžu se pak v rámci pledge manageru rozhodnout a částku navýšit tak, jak uznám za vhodné?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Pilgrimage

Pilgrimage
Allucard:

Citace

If 1 million is achieved, there will be a real surprise.

Tak jsem zvědav jestli skutečně nějaké bude, nebo to bude ta krabice :unsure:

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 04 červenec 2018 - 09:04

alucard

alucard
Cancel pledge. Poslední gameplay ukázal, že to skutečně bude hra pro 4 hráče, kteří ji budou hrát pravidelně, nejlépe každý týden. Je to pěkná náhrada za rpg, kdy hráči nechtějí dělat game mastera. Takže hra sice může být bezvadná, ale neuživím ji a nedostal bych ji na stůl pravidelně. Na solo hraní to nebude žádná velká sláva. Ten kostkový systém to neutáhne, tu hru budou táhnout hlavně hráči podobně jako v eldritch horror nebo battlestar galactica. Myšlenka je bezva, místo honění se za lootem důraz na příběh. Kdyby tam nebylo x expanzí tak na spoustu věcí mohou namísto karet udělat knížku ala this war of mine nemusí být tolik dílů plánu a tolik domorodců. 2500+ karet,vs mod, solo mod ve vývoji, tohle prostě nenatestují pokud to mají doručit za rok. V chatu,resp. překladu z livestremu ve francouštině jeden backer zmínil, že na konci roku mají v plánu další příběhovou hru ala SK což může být reklamní kec, ale pokud j o cesta od joa přes sk k příběhovým figurkovým rpg,tak jim držím palce

Azalin

Azalin
Já jsem si EB nechal, ale bylo to těžké rozhodování. Teď mají hoši pár měsíců na to, aby mě přesvědčili, že je dobrej nápad jít do addonů... ;-)

waczko

waczko
PM otevřen. Chce se někdo přidat?
David

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů