Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Hellboy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
25 odpovědí

Morthe

Mantic Games (DreadBall, DeadZone) oznámily, že v dubnu spustí KS na deskovku Hellboye a BPRD.

https://manticblog.c...boy-board-game/

Sorcerer

Niéeeeeeeeeeeeeeeeeee. Preco matic! Prosim nieeee.

Pilgrimage

Pilgrimage
https://www.kickstar...-the-board-game

Koukám, že to tady nikoho zatím moc nezaujalo. Sleva je ještě 9 hodin.

Vypadá to jako klasická kooperativka s hromadou figurek, osobně se mi líbí třeba figurky nacistů.

Mizy

Mizy
Já už mám backnuto. Hellboy? Must have. ☺ A hlavně spolupracovali i s Mignolou a Dark Comics.

Tento příspěvek byl upraven od Mizy: 26 duben 2018 - 10:36

rbx

nojo, jenže Mantic :-(
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Pilgrimage

Pilgrimage
Rbx:

Dík, nevšiml jsem si.

Dá se krátce shrnout, co je u nich špatně?

Mizy

Mizy
Pravidla jsou venku, takže je možno posoudit.

Elenistar

Moje zkušenosti jako barvíře/modeláře jsou otřesné. Ale je to asi způsobené tím, že jsem zhýčkaný GW. Ano, jsou to laciné figurky, ale ve chvíli kdy mě děsně štve jejich kompletace a barvení, tak si raději připlatím.

Figurky byly vždy z x dílků a úplně zbytečně. Neseděly na sebe a celkově jsou jejich sculpty průměrné. Ten Hellboy, na druhou stranu vypadá obstojně.

Měl jsem v ruce od nich dreadball a deadzone. A co mám pocit, tak pravidlově jsou jejich hry často tristní.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Mizy

Mizy
Nechci někoho přesvědčovat, ale jak říkám pravidla jsou venku, takže je možno posoudit sám. Hru vyvíjel James M. Hewitt z GW, který má za sebou DreadBall, Blood Bowl 2016, Necromunda: Underhive, Warhammer Quest: Silver Tower. Figurky budou složeny už z výroby a popravdě na youtube se válí videa s nabarvenými modely. Vypadají parádně. Výsledná kvalita je otázka. Ale.. Hellboy je obří IP a na výslednou kvalitu dohlíží sám Mignola, který údajně schvaloval všechny modely. Já tomu věřím. ☺

Tento příspěvek byl upraven od Mizy: 26 duben 2018 - 11:14

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekMizy, na 26 duben 2018 - 11:06 , napsal/a:

Pravidla jsou venku, takže je možno posoudit.

Jasně, já myslel spíš na obecné zkušenosti s Mantikem. Z pravidel třeba kvalitu figurek nepoznám.

jakouback

jakouback
Pokud na kvalitu dohlíží sám pan Mignola tak bych se toho vůbec nebál.... pokud chcete "kreslit" Hellboye pro Dark Comics, tak nejdřív dostanete do ruky x stránkovou příručku o tom jak má Hellboy vypadat a až potom se můžete pustit do kreslení... pak to pošlete zpátky, oni vám to omlátí o hlavu, že Hellboy je málo Hellboyovský a tak pořád dokola než jsou spokojeni :-) :-)

S kvalitou "sběratelských" figurek* se to nejspíš nebude dát srovnávat, ale myslím že to bude stát za to :-)

* myslím sběratelské figurky, kde cena jedné figurky je dražší než celá tahle hra :-) :ph34r:

@Elenistar: díky za popis, pro nás lamy je takovýto popis daleko lepší, než obsáhlé konstatování "nojo, jenže Mantic :-(" :ph34r: :ph34r:

Tento příspěvek byl upraven od jakouback: 26 duben 2018 - 11:35

Elenistar

Osobně si také myslím, že by tohle mohlo být fajn nebude to úplně manticovské.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Mizy

Mizy
Dokonce pro hru prý Mingnola vytvořil i specialně pár artů.

rbx

nojo, jenže Mantic bylo takové povzdechnutí. Jejich projekty mají jepičí životnost a nikdy nikoho na dlouho neuchvátily. A většinou to není tím, že by jejich hry špatně vypadaly, ale protože jsou pravidlově takové, že brzy omrzí. Nebo jsou pravidla tak děravá, že k tomu je knížka FAQ. A to omrzí. Třeba Dreadball se mi hrozně líbil a líbí se mi doteď, ale jednotlivé týmy jsou tak nesmyslně nevyrovnané, že to bolí.

Navíc sekají jedno silné téma za druhým a bohužel ho tak nějak pohřbí. Kdo si ještě vzpomene na jejich Mars Attack, nebo na novější Walking Dead? Asi to pár fanoušků mít bude, ale žádnou velkou díru do světa to podle mne neudělalo.

Na druhou stranu musím uznat, že ten Hellboy vypadá fakt hezky a i figurky jsou pěkné.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Morthe

Duplicitní vlákno s http://www.deskozrou...ge__hl__hellboy, prosím o smazání/sloučení.

DD.

Slouceno.

Amis

No, on se Mantic prece jen od tech prvnich projektu trochu posunul. Ted uz maji vicemene vsude figurky rovnou v jednom kuse a (subjektivne, nejsem zadny figurkovy odbornik) jsou treba figurky z noveho Dreadballu pekne, s rozumnymi detaily (pokud by se chtel nekdo podle toho rozhodovat, mozna bych mohl zkusit i nejake detaily nafotit, ale urcite se po netu obrazku vali dost).
Ano, s licencema nejspis nehospodari nejlepe, ale treba zrovna Mars Attack mi prijde hodne zabavny (tady jim licence uz vyprsela) jak je to s Walking Dead nevim, ale ta je trochu na pomezi wargamingu, tak je otazka jestli to taky nema vliv a navic si myslim, ze v te pokracuji.
Je pravda, ze obcas nemaji neco domyslene, vetsinou slo o dusledek naslibovani veci ve stretch goalech, to co meli v zakladu pripraveno dle me funguje vetsinou dobre. Jinak se ale skoro jiste pripravte na zpozdeni a mozne zmatky pri posilani (coz dvakrat skoncilo tim, ze mam kopec materialu navic ;-) ale posledne to az na zpozdeni probehlo hladce).
Me to, co od nich mam bavi, ale vybiram si. Prijdou mi obcas zajimave mechanizmy, obcas tema, asi nic z toho neni nejaka extremni pecka, ale zabavy jsem si s nimi uzil dost.

Tento příspěvek byl upraven od Amis: 27 duben 2018 - 12:21

krouby

krouby
Pridal by som sa k niekomu kto to uz zobral ale idealne nech je to clovek zo slovenska.

Okrem sumy je tam este nejaky rozdiel voci early pledge?

Pilgrimage

Pilgrimage
Mám EB o kterém přemýšlím, zda si ho nechám.

Mrzí mě jestli to předtím Mantic tak smolil,
ale tohle vypadá, že by MOHLO být dobré.
Když čtu vývojářovy blogy, připadá mi, že tohle rozhodně žádná slátanina nebude:
https://www.needycat...oes-of-the-past
(udělal WHQ: Silvertower což jde mimo mně, ale působí, že věci fakt promýšlí).

Robinson

Robinson
Teda až mně bude 14, určitě si takovouhle hru taky koupím.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů