Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:39:33 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [20:54:58 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

alucard,  [14:17:26 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Wolfhound,  [14:11:31 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [7:56:09 | 17. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Wolfhound,  [7:41:11 | 17. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hellenica: Story of Greece

leizeQ,  [7:28:03 | 17. Srp 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Prehrani original dvd filmu se zvukem 5.1

Beholder,  [15:36:51 | 16. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

sydo,  [13:36:51 | 16. Srp 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [8:25:25 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Novika od FFG - Discover: Lands Unknown

zgrywus,  [6:46:26 | 16. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sword & Sorcery

alucard,  [4:11:38 | 16. Srp 2018]

Dune : Kompost : Licence

Thales,  [10:39:31 | 15. Srp 2018]

Infidel : Novinky : P500 men of Iron tripack

Lomikar,  [9:07:31 | 15. Srp 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : nástroj pubmeeple.com na vytváranie TOP XY

acedrac,  [9:41:23 | 14. Srp 2018]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Nefunguje sledovani vlakna

falco,  [9:05:20 | 14. Srp 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : Kvalita komponent - komentář

devilfiend,  [8:51:31 | 14. Srp 2018]
Reimplementace Mage Knighta v prostředí Star Treku. 21 příspěvky · 3 témata · 0 články · 0 soubory · 0 obrázky · 0 odkazy

Krabice bázlivě otevřena. Džin vypuštěn.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
6 odpovědí

Hoho

Hoho

Dostal jsem to pod stromeček, ale otevřel jsem to až v dubnu. Hrozně jsem se bál, že to bude zase humus jako Fleet Captains a spoustu času strávím výrobou hezčích komponent a to se mi o vánocích nechtělo.

Ale ne - tentokrát je to z nějakého důvodu Wizkidí nadstandard:
1. Karty na velmi tlustém papíře
2. Žetonky již vyražené, vycentrované, bez kazů, silné.
3. Dlaždice jak když střelí.
4. Inzert funkční
5. Nic se nekroutí.
6. Miniaturky detailní a působí dobře, netřeba je přemalovávat. Nejsou to standardní WK formy.
7. Pravidla jsou dlouhá, ale srozumitelná a logicky poskládaná.

Tři drobné výtky ale mám - jen drobné nic vážného:
1. Hoši naučte se s Photoshopem, to vám nejde a děláte to pořád stejně hnusně napříč celým vaším edičním plánem. Koukněte se jak to dělal Decipher. Neboli - fotky na kartách jsou buď tmavé nebo přepálené nebo nevyvážené nebo viditelně zvětšované. Málo karet je vyloženě estetických. Červená není červená ale spíš taková, co blijeme do kyblíku, když jsme se přejedli hanáckého salátu (s trochou teplé žemle).
2. Ten nápad s poštovní krabicí (= krabice z jednoho kusu která se složí) je typický příklad šetření na nesprávném místě. Hlavní ohyb na krabici se určitě časem rozpadne a víko se při hraní musí pořád nadzvedávat, když tam člověk štrachá po komponentech.
3. Další příklad umění WK ušetřit penízek je psát pravidla fontem velikosti 7, aby byla tenčí.

Ale co, je to pořád vysoko nad WK standardem.

Hra sama o sobě je MK, něco ubrali, něco tam přidali - jsou tam away mise - a skvěle to funguje.
Díly Vláďo Chvátile, to je design jak noha, díky Andrewe Parksi za citlivé převedení do světa ST.

Tento příspěvek byl upraven od Hoho: 16 duben 2018 - 12:30

zgrywus

Kdy dáme?
POGROMCA SZATANA

Kubrt

Tohle kluci asi beze mě. :D Z úcty k Vlaadovi a ke Star Treku jsem se rozhodl tuto hru odignorovat. Nějak se nemohu smířit s tím, že se Legolas změnil na Milenium falcon.
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Hoho

Hoho

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 16 duben 2018 - 02:29 , napsal/a:

Kdy dáme?

Já to si prvně musím párkrát zahrát, abych nedělal chyby. Nikdy jsem doopravdy nehrál MK, takže mám co dohánět. Pak to hned dáme :)

Hoho

Hoho

Zobrazit příspěvekKubrt, na 17 duben 2018 - 06:09 , napsal/a:

Tohle kluci asi beze mě. :D Z úcty k Vlaadovi a ke Star Treku jsem se rozhodl tuto hru odignorovat. Nějak se nemohu smířit s tím, že se Legolas změnil na Milenium falcon.

Jasný, Legolas mě ve Star Wars taky štval. "Čo to má v ruke za klacík, blikajůcí meč mu dajtě!"

zgrywus

Nebylo to spíš "Vidím, že tvůj D'švorc je stejně velký jako můj"?

Tento příspěvek byl upraven od zgrywus: 17 duben 2018 - 09:52

POGROMCA SZATANA

Hoho

Hoho

Teďka vyrábim Dummy playerskou appku, na úkor práce, potažmo rodiny.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů