Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:06:54 | 22. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

Atterdag,  [21:44:43 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Unbroken: a solo game of survival and revenge

• Nemůžete odpovídat na toto téma
115 odpovědí

peca

Tak už jim to funguje. Přihodil jsem si tedy 2. kopii, tak jak bylo v plánu a navíc doplatil poštovný se sledováním zásilek. Za to přibližně kilo navíc to stojí.

Kubak

Kubak
Ahoj, hra mě docela zaujala. Dalo by se ještě k někomu přidat jako late pledge? Ideálně z Brna nebo okolí? Detaily můžeme pořešit přes soukromou zprávu.

ok227

ok227
Ahoj, chci se zeptat, jestli už někdo teď ví, že se bude svojí hry zbavovat?
Rád bych odkoupil KS podíl.

stosedem

ak sa ti nikto neozve, máš ešte šancu tu: https://www.indiegog...val-and-revenge
Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky...

navara

navara
Máme backnuto ve skupině, takže já nedostávám novinky, anžto nejsem ofiko backer z pohledu KS.

Psali už, kdy bdue hra hotová? Jedu to s PnP na tvrdém papíru, ale přeci jen je to poznat :)

leizeQ

Moje poznamky vravia ze hra by mala byt v januari (leden) u backerov

Tento příspěvek byl upraven od leizeQ: 20 listopad 2018 - 05:42

navara

navara
Podle posledního update z konce prosince to vypadá na dvouměsíční zdržení :(

https://www.kickstar...e/posts/2376127

Andy

To je uplne v pohode. Stejne kazdej toho ma tolik, ze jestli se pocka o par mesicu dele na hru, tak se nic nedeje :)
Žetonky a eura....

peca

https://www.kickstar...e/posts/2488091

Četl jste to někdo celý? Já to nejprve prolétl rychle, pak četl víc. Jestli to dobře chápu, tak údajně podcenili (špatně odhadli) náklady na dopravu. Jako asi bych skousnul poslat něco navíc na poštu, ale zajímá mě hlavně kdy to dostanu. A z toho co píšou, tak Amíci už by to měli pomalu dostávat, Asie loďuje z Číny zhruba do měsíce, Austrálie se bude teprve balit a EU až po Austrálii? To jako někdy na vánoce? Dělají si srandu, nebo jsem jenom nepozorný či neumím dost dobře Anglicky?

//edit: Jo, trochu mě nadzvedlo, že by to Amerika už pomalu měla mít a já mám ještě 2 měsíce čekat... Pokud by to věci urychlilo, klidně jim na tu poštu nějaký ten doláč přidám, ale oni to chtějí zaplatit dobrovolně až po doručení, což věci těžko nějak urychlí...
//edit2: Aha, tak podle odpovědi v komentářích je ta EU nakonec proto, protože je sem zdaleka nejdražší doprava. Takže oni vlastně počkají, co vyberou na dobrovolných příspěvcích na dopravu navíc a pak to z toho zamáznou jak to jen půjde... Všiml jsem si poznámky, že kdo chce zaplatit předem, má se na ně obrátit přímo. Možná by to pak poslali jiným kanálem hned - nevím, domýšlím si, možná se zkusím zeptat, ale prozatím mě to úplně nepálí.

Tento příspěvek byl upraven od peca: 24 duben 2019 - 08:08

Gromthar

Gromthar
pěknej update ...
aspoň mohli dát vědět, kdy to plánujou odeslat

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 24 duben 2019 - 08:25

Kubrt

Ano, taky jsem jako občas Spojené federace evropských států rozladěn. Něco bych i poslal, ale že to bude za půl roku později než jinde asi nepřekousnu... :(
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Kubak

Kubak
Tenhle update vypadá docela rozumně, ale předcházelo mu pár docela podivných kroků. Prvně šel tenhle email:

Citace

Hello fellow Unbroken Backer!

Andy here at Golden Bell Studios! I write you with some excellent news and an apology. Usually we here at GB start off with the bad news but I just can't contain myself, Unbroken is nearly ready to ship as you may have seen in the latest KS update!

The not so good news? There was a mistake in BackerKit. The Backerkit Pricing for Unbroken was supposed to be billed at $39.95 (a discount from the $44.95 MSRP) and the Shipping Rates were supposed to be $11.95 for U.S. and $29.95 for International. After speaking with BackerKit it seems there were errors that only affected some of our amazing supporters.

In light of this we have a conundrum as we are shipping the games entirely at a loss currently which just isn't affordable, especially if we all want to see sequels and expansions to Unbroken!  Due to this and knowing that all our backers have been so supportive of the #1 Backed Solo Game of all Time on KS, we have an offer. You are getting this email because you were in the $24.95 camp that only paid roughly $4.95 in shipping, and the incorrect amount for the actual game itself. For U.S. Backers there was a shortage of roughly $20 (as the tax was also not included for some reason) and for International Backers there was a shortage of roughly $35.

However we want to offer you this. With the numbers in front of you, we want you to decide what you feel is fair. We are telling you that our breakeven point is what it is, and we are not making ANY money on shipping (and are NOT including any handling), let alone the game itself. You can decide what you would like to pay, we of course would appreciate the entire amount that has been incurred but can understand that you may not want to or have the funds, so the choice will ultimately be up to you as a supporter.

Think about it and then just PayPal Marc@GoldenBellStudios.com with whatever you decide you feel is right and fair to you. In good faith offering, any full payments will receive advanced access or tracking, as well as digital print and plays to several of our games free of charge if you haven't gotten any of those already. We once again appreciate your support and hope that you understand how we can SURVIVE!

Remain Unbroken,

Andy
Za ten a následné různé diskuze to Golden Bell pěkně schytali, viz https://boardgamegee...ing-cost-error. Update na KS vypadá na snad uvědomění si chyb a otočení v přístupu k lepšímu.

leizeQ

Hmmm, taky mail si nepamatam.
A co som pozeral backerkit tak som platil 29 za hru a 4 za shipping.

edit: aha, ten mail sa tykal len tych co mali late-pledge

Tento příspěvek byl upraven od leizeQ: 24 duben 2019 - 09:03

peca

@Kubak: Stejně jako @leizeQ - nic takového jsem v mejlech nenašel. Ale já si dával to mírně dražší poštovné se sledováním zásilky. Tak možná proto.

Kubak

Kubak
Mail měl asi přijít jen late-backerům, údajně došel i někomu co měl jen PnP, takže těžko říct. Já to měl jako late-backer s trackingem, dohromady za 34,90 dolarů.

Gromthar

Gromthar
Teď tam někde odpovídali v komentech, že poštovné do EU je 4x-5x dražší než bylo předpokládáno (zaplaceno backery). Tak se s tím asi snažej něco udělat.

peca

@Gromthar: Jo, tady: https://www.kickstar...omment-23923718

Ale to mi zase přijde přitažený. Poštovný bylo 4 CAD, připlácel jsem "Tracking and Insurance" 4.95 CAD. Ano, je to málo, ale že by to mělo být 4× až 5× tolik?
Napadá mě, že možná zvorali organizaci dopravy a místo aby to poslali rovnou z Číny do nějakého EU přístavu, tak to vyložili někde v Severní Americe a teď to zkouší zloďovat individuálně odtamtud... Ale že by jim to nikdo neporadil, to mi přijde málo pravděpodobný...

Aktuálně mě to celkem štve, na druhou stranu si za nějakých 10 dní vyzvednu Sorcerera a Gloomhaven, tak mi to snad žíly neroztrhá... Za 14 dní mi bude jedno, že to dostanu možná až pod vánoční stromek...

Gromthar

Gromthar
To maj naplánovaný jak DD, z Číny do US, pak do EU... sakra clo, tak zpět do US a šup nalepit známky. Pak jedeme zpět do EU :D.

Aendil

Aendil

Zobrazit příspěvekGromthar, na 24 duben 2019 - 11:02 , napsal/a:

Teď tam někde odpovídali v komentech, že poštovné do EU je 4x-5x dražší než bylo předpokládáno (zaplaceno backery). Tak se s tím asi snažej něco udělat.

No, v tom komentári je doslova napísané "Shipped was 4-5X more than what was charged ", čo v preklade znamená, že odoslaných bolo 4-5x viac kópií ako zaplatených. Inak povedané, v priemere si každý backer vzal naviac ďalšie 4 hry za jedno poštovné. Čo sme urobili aj my popravde, keďže každá ďalšia kópia bola so zľavou a ešte sa neplatilo poštovné :-)

Chceli navýšiť množstvo vyrobených hier ale zjavne nepočítali s takým úspechom a s tým, že ľudia sa spoja dohromady po celých skupinách. Čo ma zaráža je, že to nenapísali hneď po uzatvorení PM. To predsa museli vedieť hneď, že majú 4x viac objednaných hier než je backerov ...

peca

@Aendil: no jo, asi máš pravdu. No nic, uvidíme co vymyslí.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů