Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Unbroken: a solo game of survival and revenge

• Nemůžete odpovídat na toto téma
80 odpovědí

leizeQ

leizeQ

Tak Bifi mame aj tretieho. Pridal sa icebear. To by mohlo byt nejake to 1€ este dole (;
KS to odhaduje na 53€ t.j. cca 17,70€ na jedneho.

Tento příspěvek byl upraven od leizeQ: 24 duben 2018 - 09:02

icebear

Potvrdzujem. A už sa teším.

yarin

yarin
kolik je tech prazskych skupin, vezmete me nekdoprosim pod sva kridla, nejspis Aendile?

Aendil

Aendil
ja v pohode. kolko kopii?

Zatiaľ v skupine: Aendil (3x), Juliusm (2x), Magesa (1x), yarin (1x), Siaron (1x)

Tento příspěvek byl upraven od Aendil: 14 červen 2018 - 06:19

yarin

yarin
jedna staci, dik!

danchi

danchi
@leizeQ
Ak ešte stíham, rád by som sa pridal k bratislavskej skupine. Písal som ti na FB ^^.

leizeQ

leizeQ

@danchi
mas to mat (;

Idomeneo

Idomeneo
Tak jsem na poslední chvíli taky vyměkl, Aendile, měl bys ještě možnost vzít jednu kopii i pro mne?

Bifi

Bifi

Oki, tak sme štyria, nie je zlé - škoda, že tie stretch goals od 200.000 vyššie neboli bohviečo.
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

leizeQ

leizeQ

Zobrazit příspěvekBifi, na 25 duben 2018 - 10:57 , napsal/a:

Oki, tak sme štyria, nie je zlé - škoda, že tie stretch goals od 200.000 vyššie neboli bohviečo.

Ja by som tipol ze necakal take mnozstvo backerov a kedze pisal ze nechce pridavat nic co by mohlo hru rozbit tak nemal velmi na vyber.
Spominal takisto rozsirko kde by mali byt dalsie monstra a karty, takze je mozne ze sa bude moct viacej vyhrat s tym ked tolko vyzbieral.

Gromthar

Gromthar
Myslim, že to má psotavené dobře, kvalita komponent je vždycky pro mě osobně lepší než další kupa matriálů, které nebudou fungovat nebo budou nekvalitní a narychlo vymyšlené "jen aby něco bylo". Další KS na rozšíření a doplňkový materiál se prý chystá, takže bych nebyl smutnej ;)

poetka

Pred chvili dorazila pozvanka do PM...

Gromthar

Gromthar
A kde je odkaz na vyplnění příapdně přidání dalších extras ? V emailu mam jen odkaz pro non backery.

poetka

@Gromthar asi mluvis o KS update emailu...

Email s odkazem na PM se jmenuje "Response Needed -- Get your reward for Unbroken: a solo game of survival and revenge". Tam je vse co pises...

Gromthar

Gromthar
aha, tak ten ještě nepřišel, díky

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 12 červen 2018 - 09:17

peca

Tak nějak bojuji s vyplněním na BackerKitu. Platil jsem 58 CAD s tím, že je $4 poštovný do CZ, $29 první kopie Unbroken a $25 druhá kopie. Jenže v BackerKitu mi to nutí 2. kopii za $29.95 a k tomu $9.95 další poštovný :(
Nevíte, dělám něco špatně, nebo to špatně funguje?
Už jsem jim napsal, tak uvidím, ale kdybyste někdu již věděl...

Gromthar

Gromthar
Poštovný tam je volitelné za 4,95, pokud chceš sledovat zásilku... ja si ho tam radši hodil. Jinak je poštovné v ceně tušim

peca

"We are hearing that for some backers the extra copies do not show up at the KS pricing - if that's the case for you please contact Marc at marc@goldenbellstudios.com or message me on Kickstarter and we'll figure it out."
Ok, po obědě dám do kupy další email, se jim něco pokakalo na BackerKitu asi...

leizeQ

leizeQ

JJ, dost vela ludi hlasi, ze BackerKit neberie do uvahy zlavnenu cenu za extra kopie pridane este pocas kampane. Tato cena co tam teraz maju je pre kopie ktore pridavas az teraz v ramci PM.

Tiez som im napisal ... cakam na odpoved.

leizeQ

leizeQ

Dostal som takuto odpoved:

"We ran into some technical issues with the price of extra copies that people pledged for during the Kickstarter not being displayed properly on BackerKit. We are working to fix it by applying credit to individual orders so that you can get the copies you paid for with no extra charge. We'll be in touch within a few days on this with a fix - sorry for inconvenience."

Takze treba pockat a chapem to tak ze nam daju vediet v momente, ked nam do BackerKit-u pridaju nejaky kredit navyse, ktory by mal pokryt rozdiel v cene a aj extra postovne.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů