Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dinosaur Island

Junik,  [12:10:36 | 20. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arena: The Contest

Junik,  [12:04:42 | 20. Dub 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Halapande,  [11:43:33 | 20. Dub 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

sydo,  [9:58:58 | 20. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

rbx,  [8:27:18 | 20. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

peca,  [7:33:21 | 20. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Grew,  [22:54:45 | 19. Dub 2018]

Star Trek: Frontiers : Novinky : Dummy player apka (web)

Hoho,  [15:01:39 | 19. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The City of Kings

Gromthar,  [11:04:56 | 19. Dub 2018]

Fireball Island: The Curse of Vul-Kar : Novinky : Tesite se?

Permonick,  [10:59:44 | 19. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep War

Totalpan,  [8:49:50 | 19. Dub 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [8:22:58 | 19. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mythic Battles: Pantheon

devilfiend,  [7:53:17 | 19. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

Aendil,  [22:43:03 | 18. Dub 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : Textová CZ verze karet...

laredo,  [19:17:25 | 18. Dub 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Rising Sun

stosedem,  [18:58:01 | 18. Dub 2018]

Advanced Squad Leader : Novinky : Red Factories v předprodeji

Bifi,  [18:54:05 | 18. Dub 2018]

John Company : Dojmy : Dojmy po pár hrách

Bifi,  [13:23:48 | 18. Dub 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lolo,  [11:18:45 | 18. Dub 2018]

Unbroken: a solo game of survival and revenge

• Nemůžete odpovídat na toto téma
34 odpovědí

peca

peca

Úplnou náhodou jsem narazil na:
https://www.kickstar...nge/description

Docela se mi to líbí, ale zatím ani zmínka o EU friendly...

poetka

poetka
Je to EU friendly, skoro az na konci ...

"All of our shipping is going to be done from a central location located within the EU. We can guarantee no issues with VAT and offer affordable worldwide shipping."

Aendil

Aendil
Idete do toho? Každá ďalšia kópia je lacnejšia (prvá 18€, každá ďalšia 16€). Dopravu som tam nikde nenašiel.

Lemur

Lemur
Já to sleduji od začátku a moc se mi to líbí. Zatím odvolávám, ale nakonec asi podlehnu a backnu to.
Btw doprava do EU je 4$.

Gromthar

Gromthar
Vypadá to moc pěkně po grafické stránce a rahdo to hodnotil také dobře. Asi do toho pujdu, mohli by udělat nějakou příběhovou kampaň k tomu :)

leizeQ

leizeQ

Ja to mam backnute od zaciatku (;
@Aendil odkial si? Ak BA alebo okolie, mozme to spojit.

Coywolf

Po zběžném prohlédnutí KS mě to zaujalo. Má někdo nějaké detailnější postřehy/poznámky? Asi pak kouknu na nějaká videa. A formuje se případ e pražská skupina?
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Aendil

Aendil
@leizeQ ja som z Prahy práve :-)

leizeQ

leizeQ

Zmiatla ma slovencina (;

peca

peca

Já o tom dost uvažuju.Trochu mě odrazuje, že je to čistá sólovka. Raději bych něco jako 1 - 3, ale prý to byl záměr. Nicméně prý v reakci na Radha a zájem hráčů by snad v nějaké expanzi mohlo dojít i na toto. A pak samozřejmě BGG - house rulez.
Stejně tak, jsou již odladěná a vyvážená monstra, tudíž monstra nebudou obsahem žádného SG. Podle FAQ jsem pochopil, že další monstra budou v rozšíření, jakmile je odladí.
Nebude pledge manager, takže se budeme muset rozhodnout a naskočit před koncem kampaně.
K někomu bych se přidal. Akorát jsem tradiční potížista s předáním - vyjma deskoherních akcí se vyskytuji v JC (Jičín, okres Jičín). Na druhou stranu je to sleva 4 CAD od 3. kopie hry (první je za 29 CAD, 2 kusy jsou 59 CAD a každý další kus + 25 CAD). Takže jestli se rozhoupu, asi si to backnu sám...

Tento příspěvek byl upraven od peca: 09 duben 2018 - 03:09

Siaron

Siaron
Zaujimave, pouvazuju a mozna se pridam k nejake prazske skupine :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Juliusm

Juliusm
Vypadá to pěkně. Pokud bude skupina tak se přidávám. :-)

devilfiend

devilfiend
Koukám na to od začátku, co takhle nějaká pražská skupina? :)

Bifi

Bifi
Ja možno... Niekto zo Slovenska?

Sorcerer

Ja som to backol, dobre to vyzera. Kusok mi vadi, ze to je jak baldurs gate setting omnoho viac by som uvital nefantasy, ale ok. Aspon art a vizual je ok.

peca

peca

Neumím číst. Prostě cena je 29 CAD + 4 CAD zloďování (shipping) + 25 CAD za každou další kopii v balíku. Každopádně, pro mě je to úspora v hodnotě poštovného po CŘ.

Bifi

Bifi

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 09 duben 2018 - 02:51 , napsal/a:

Ja som to backol, dobre to vyzera. Kusok mi vadi, ze to je jak baldurs gate setting omnoho viac by som uvital nefantasy, ale ok. Aspon art a vizual je ok.
Je to klasické, takmer old-schoolové, DnD...

leizeQ

leizeQ

@bifi
tiez mam backnute, som BA a okolie

Kubrt

Já to backnul... Takže ocekavejte lokalizaci. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

endymion

@Kubrt: budeš do češtiny určitě překládat? mám backnuto pnp a kdyžtak jsem se do toho chtěl taky pustit...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů