Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Helmet,  [21:14:04 | 19. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:25:07 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Lcg + rodinná hra

Lcg Rodinné hry

• Nemůžete odpovídat na toto téma
33 odpovědí

Sási

Sási
Tak Mage Wars se ale taky rozšiřuje neustále, ne? To bych bohužel neměl s kým hrát, ale hra je to podle videí a i místního hodnocení určitě výborná a taky dost těžká. Jinak co se týče rychlovky, tak hrajeme občas Summoner Wars, ale láká me Star a Hero realms. Obojí zřejmě stejná firma. Která z těch dvou Vám sedí víc, když opomenu prostředí. Jinak ještě k AGOTu. Miluju scifi a fantasy. Moje knihovna čítá asi 500 knih z toho to co je na obrázku je scifi a fantasy a dalších 50 knih ve čtečce. Nicméně Hra o trůny mě totálně minula. Jak knihy tak seriál. V dnešní době se to téměř rovná kacířství, ale bohužel je to tak :D

Přiložený soubor (y)

Hledal jsem brod / na břehu moře / a našel zemi / uprostřed vod :(

Junik

Junik
a taky je si potreba uvedomit, ze LCG maji ani ne tak slozita pravidla, ale pomerne komplikovane interakce karet, klicovych slov, jednotlivych fazi kola/tahu a celkem obsahlou referenci nebo FAQ. trva pomerne dlouho, nez si je clovek jisty vykladem. i na turnajich je videt, ze i zkuseni hraci delaji chyby v pravidlech.

Elnie

Zobrazit příspěvekSási, na 22 březen 2018 - 12:44 , napsal/a:

Jinak ještě k AGOTu ... Nicméně Hra o trůny mě totálně minula. Jak knihy tak seriál.

Tak minimálně první díl v knihovně máš :D a knihy za přečtení rozhodně stojí.

Star Realms je ideální v elektronické verzi. To počítání životů s kartami mě nehorázně štvalo, Hero Realms nemám zkušenost, a na cestě je Sorcerer (jako ve výrobě, nechci plašit), pokud to bude aspoň z poloviny tak dobré, jak je to pěkné, máme se na co těšit.
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Froggy

Froggy

Zobrazit příspěvekElnie, na 22 březen 2018 - 01:11 , napsal/a:

Star Realms je ideální v elektronické verzi. To počítání životů s kartami mě nehorázně štvalo, Hero Realms nemám zkušenost, a na cestě je Sorcerer (jako ve výrobě, nechci plašit), pokud to bude aspoň z poloviny tak dobré, jak je to pěkné, máme se na co těšit.

Počítání životů kartami je opruz, řeším appkou https://play.google....e.srscore&hl=cs

Sorcerer

Pockaj si na Sorcerera.  :ph34r: Je tam 23 setov ktore medzi sebou vies kombinovat (10 600+ kombinacii) a hra nepouziva ziadne keywordy cize vsetko mas na kartach. Snazil som sa efekty robit lahko uchopitelne ale pri kombinacii s inymi zabavne. Hra je ale 14+ koli teme.

Mrkni si nasu kampan. V Essene to pariky velmi bavilo. S mojou to nehrame lebo je nasrata, ze nerobim detske veci.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 22 březen 2018 - 02:43

Sási

Sási
Omluv mojí neznalost, ale ty v tom máš prsty (zdá se, že ano, podle toho, co píšeš)? Ta hra vypadá nádherně. Graficky přesně to, co mám rád. Kdy to bude možné zakoupit?

Gromthar

Gromthar
na ks je možné přihodit ještě na late pledge zakladní krabici. A máš tam psané Jun 2018 je předpokládané dodání.

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 22 březen 2018 - 03:09

Duirin

Duirin

Jo, tak do Sorcerera jdi, když se ti téma líbí. Herně (z testování) je to super (a to se to od testování ještě vylepšilo).

Co se týče srovnání Star a Hero Realms, tak mám oboje, u Star Realms jen základ česky, ale pařím to na mobilu.
Tématicky mi víc sedne HR (a navíc SR už jsem celkem nabažený), ale jako velkou výhodu beru to, že tam lze hrát i coop a především to, že jsou tam různé startovací balíky, když máš k dispozici rozšíření s Character packy (lze hrát za bojovníka, zloděje, mága apod.).

Pizin

Pizin
Z her pro dva můžeš zkusit Krycí jména duet, pokud máte rádi trochu kreativního vymýšlení.

Sási

Sási
No napadl mě ten Ostrov Skye. Přítelkyně neumí anglicky a nějaký scifi a fantasy ji nebere.

Úderník

Úderník
Tak zrovna Ostrov Skye není žádná perla. Myslím herně. Ve dvou hráčích funguje mizerně, ve třech to ujde, ale to naceňování vlastních dílků je takový pofiderní mechanismus.

Btw..asi by bylo dobré se zamyslet popřípadě nám napsat nad tím jaké téma má přítelkyně ráda, popř jaké hobby/záliby, ony jsou velmi dobré deskovky i o civilních (ženských) tématech a zálibách.

Tento příspěvek byl upraven od Úderník: 24 březen 2018 - 09:34

Gromthar

Gromthar
Sási, tak mrkni na toho Robinsona, ten je česky.

klaymen

klaymen

Zobrazit příspěvekzgrywus, na 21 březen 2018 - 11:33 , napsal/a:

Já bych z toho SH Death Angela nebyl zase tak nadšený. Je to takové moc mechanické a to téma je tam tak prsknuté navíc.
Jinak jestli LCG, tak bych doporučoval Warhammer Invasion. Má to super elegantní mechanismus umisťování karet, je to Warhammer (všechno je lepší, když je to Warhammer. Teda až na výjimky, jakou je například ten Death Angel) a navíc je Invasion už ukončený, takže to nebude každý měsíc bobtnat.

Akurat ze Invasion bude na tom podobne ako Space Hulk: Death Angel - kvoli absencii licencie pre FFG bude vyssia cena a/lebo to bude tazko dostupne. Ale ako hra je to super, to ano.
"Come on, you sons of bitches, do you want to live forever?" - Sgt. Dan Daly

Havelock

Ted se toho nekolik lidi zbavovalo lacine. Bezna dostupnost je ale slabsi no.
Bez urážky!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů