Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [14:35:34 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

sydo,  [14:25:43 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [9:17:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Onas,  [20:38:26 | 16. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [14:32:34 | 14. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:10 | 13. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2020 - 13. - 15. března

peca,  [13:35:59 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

Jogo,  [8:33:06 | 10. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [14:28:17 | 9. Čec 2019]

A Study in Emerald : Úpravy komponent : Homemade verze

zgrywus,  [12:58:05 | 9. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Super Fantasy Brawl

alucard,  [9:46:39 | 8. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [19:29:17 | 5. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Isle of Cats

Sir_Miner,  [12:25:57 | 4. Čec 2019]

Desková hra v ceně nového iPhone X

• Nemůžete odpovídat na toto téma
29 odpovědí

IN.

Žebříček her, které si můžete pořídit za cenu nového iPhone X.

První místo možná překvapí :)

https://www.tabletop...lar-boardgames/

Andy

Myslim, ze tu cenu prvniho mista podstrelili :) Je to mnohem vic :)
Žetonky a eura....

kalif

kalif

Doufám, že si to nepřečte Bříza :-o

DD.

Copak Briza, ale ze si to neprecte Sona :).

Amis

Skoda, ze si neporidil i ten Kingdom Death. Mohl mit pokryta prvni tri mista :-D

Lomikar

pche, co to psalo za ufňukanou socku? Navíc porovnávat mojí sbírku, která mi bude dávat nějaký podněty, zábavu i poučení do konce života s nějakym za rok neaktuálnim telefonem, to je ten kapitalismus nebo co? :)
It's not raiding. It's a surprise wealth allocation.

Citron

Správně - zatímco ceny nových telefonů klesají, hodnoty našich sbírek rostou. Vlastně jsme úspěšní investoři!
3D hory? Ale prosím vás...

Lomikar

to mi připomíná, že mi klesla hodnota Infidela na 500 dollarů. Vůbec nevím proč. Nedám si po obědě viržínko.

IN.

To doma rikam porad! Ale radeji jsem si zalozil vydavatelstvi, abych doma, pod zaminkou drzeni kroku s trhem, nakup novych her obhajil :-)

Coywolf

Coywolf

Takže lokalizace ASL se blíží? A Infidel stojí tolik? To ho spolu se Study in Emerald asi před důchodem prodám a odstehuju se na Floridu
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Lomikar

jj blíží se lokalizace ASL do angličtiny

Infidel nemá totiž naplánovanou P500 jako většina jinak vyprodaných GMT her. Mám nějakej pocit, že už je GBoH nebaví nebo co.

Mejlo

Investice to je dobrá ... do prvního rozlitýho piva
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

zgrywus

zgrywus

Naopak. Jak by ti potvrdil Kalif, když se ti žetony rozlepí, máš pak dvě hry za cenu jedné.
ŁOWCA CZAROWNIC

Lomikar

ale nevyplatí se to na counter trayích, navíc ten oser když místo otočení musíš hledat vhodný žeton pro demoralizaci. Hele nejsou to jenom výhody.

esed

esed
Dík za odkaz - konečně mám páku na ty, co říkají, že moje all-in Cthulhu Wars bylo moc drahý :D

Sorcerer

Na jaku Mariu je komu iphone X, no zato domacnost bez KDM all in si neviem predstavit.

PerPer

Sakra, když se na ten seznam dívám a vidím že nemálo krabic mám doma, tak teoreticky se mi vlastně doma válí hromady prachů.... prakticky se mi tam ale válí hromada plastu, se kterou ani nehraju :-D

DUBíno

ehm, jak je to s pojištěním domácnosti a dokladování případné ztráty na majetku...? :)

Lomikar

myslim, že DD to kdysi nějak zjišťoval a prej to neni taková prdel. Pojišťovny na to nemaj znalce a moc nepomáhá ani dynamika toho cenövého vývoje u her.

eyron

Zobrazit příspěvekLomikar, na 21 březen 2018 - 11:54 , napsal/a:

Infidel nemá totiž naplánovanou P500 jako většina jinak vyprodaných GMT her. Mám nějakej pocit, že už je GBoH nebaví nebo co.
Infidel a GBoH? Dej si facku!
Nepotěší, neurazí...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů