Přejít na obsah

Souboje lodí v universu Star Wars na osvědčeném principu Wings of War 2712 příspěvky · 146 témata · 1 články · 1 soubory · 48 obrázky · 3 odkazy

Escalation Turnaj X-wing miniatures game, 12.5.2018, Praha - Ogří doupě  • Nemůžete odpovídat na toto téma
Žádné odpovědi

#1
Shivaja

Shivaja
Ve spolupráci se Světem Deskových Her a Ogřím Doupětem bych vás chtěl pozvat na Pražský Turnaj v X-Wingu.

Turnaj se bude konat v Sobotu 12.5. 2018, v Ogřím doupěti, Moravská 5, Praha 2 http://www.fantasy.c...sy-cz/6-KONTAKT

Registrace 10:00
Start turnaje 10:30

Herní systém:
  • Formát Escalation.
  • Každý hráč sestaví čtyři letky: 1. za 60 bodů (pro první kolo), 2. za 90 bodů (pro druhé kolo)  3. za 120 bodů (pro třetí kolo) a 4. za 150 bodů (čtvrté kolo) Každá dražší letka musí obsahovat vše co měla letka předchozí. Upgrady lodí nelze mezi koly přemístit na jinou loď, lze ale upgrady přidávat na lodě z předchozích kol. Není potřeba v daném kole utratit všechny body - je možné body pošetřit do dalšího kola - může to ale oslabit vaši letku pro dané kolo. Letka pro první kolo musí obsahovat minimálně 2 lodě. (viz. pravidla pro escalation níže). Plus platí všechny pravidla o maximálním počtu lodí z pravidel, takže v letce nesmí být víc než 8 malých lodí stejného typu a 4 velké lodě stejného typu.
  • 1. kolo 50 minut, 2. kolo 70 minut, 3. kolo 90 minut 4. kolo 120 minut.
  • Turnaj se bude hrát podle aktuálně platných turnajových pravidel k formátu Escalation: https://images-cdn.f...nrules_v301.pdf - je tam popsán systém hry, losování, bodování, atd.
  • Pravidla ( https://images-cdn.f...esreference.pdf ) bude doplňovat aktuální FAQ ze stránky FFG https://images-cdn.f...ng_faq_v441.pdf
  • Podle nových turnajových pravidel si před turnajem připravte i 3 překážky (asteroidy nebo debris fieldy), které budete používat celý turnaj (v každé hře se budou kombinovat se 3 překážkama od soupeře).
  • Na minulém turnaji byly povolené proxy karty. Vzhledem k tomu, že se to nijak nezvrhlo (vlastně ani nevím o tom, že by je někdo měl, pár lidí si karty pujčovalo) tak budou proxy povolené karty i tentokrát. Vyznačte na soupisu letky, které karty jsou proxy. Proxy karty by měly být stejného formátu jako originál, čitelné a ideálně i barevné.
  • Na turnaji se už můžou používat jak nové tak původní damage decky.
Registrace: Vstupné bude 100 Kč. Registrace zde:https://goo.gl/forms/d1oi2Fxknc47bIk32
Ceny: Akrylové měřítko range, Alt art karty Horton Salm, Omicron Group Pilot, Engine Upgrade, Veteran Instincts, Akrylové tokeny Extra munition, Ilicit tokeny a Ion tokeny, a další.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů