Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Organizácia

• Nemůžete odpovídat na toto téma
150 odpovědí

pecovarhy

Posledné dni sa zaoberám v podstate iba všakovakými dolaďovačkami ohľadom stravy. Na stredu večer sme zatiaľ deviati, ktorí budeme objednávať pizzu, prosím ešte dnes večer sa môžete dopísať - najneskôr zajtra do obeda. Potom už budem objednávať.

Strašne ľúto mi je najmä našich kamarátov, ktorí majú bezlepkovú, bezlaktózovú, vegetariánsku či vegánsku stravu. Rozhodol som sa preto, že Vám ponúknem nejaký humus. Teda, aby som bol presný, originál domácky uvarený tradičný blízkovýchodný Hummus, cícerovú nátierku. Všetky ingrediencie sú zaručene najvyššej kvality - olivový olej z oblasti Peloponézu, cumin tiež z Grécka, nasekaná čerstvá petržlenová vňať, poctivé 4 hodiny varenia apod. Nehrozí, že by to nespĺňalo akúkoľvek požiadavku, ktorú Vaše alergie majú. Jediné, čo nebudem mať, je bezlepkové pečivo, tak to si prosím zabezpečte.

Podávať to budem asi okolo tej 21:00, pridať sa môže samozrejme ktokoľvek, kým bude. Teším sa na Vás neskutočne, ľudze zlatí!

Halapande

Halapande

nic to zla otazka. uz to vidim...

Tento příspěvek byl upraven od Halapande: 04 únor 2019 - 08:13

"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

Halapande

Halapande

Ako sa vola ta zastavka, na ktorej musim v Harmonii vystupit? Su tam tri rozne, ktora je najblizsie prosim?
Modra,Harmónia   < - asi tato, ze?

Tento příspěvek byl upraven od Halapande: 05 únor 2019 - 09:46

pecovarhy

Ľudia, tlmočím ešte jednu prosbu z kuchyne:

"raňajky vo štvrtok a v piatok vás chcem veľmi pekne poprosiť do 09:00 hodiny, nakoľko počas pracovných dní máme aj iných stravníkov na obedy, ktorí chodia na obed už o 11:00 hodine, takže potrebujeme čas na spratanie jedálne po raňajkách a následne nachystanie jedálne na obed aj pre vás nachystať. ďakujem za pochopenie veľmi pekne

Obed....polievka centrálne a hlavný chod výdaj v okienku
Večera....samoobslužne, a špeciálna strava bude mať označenie svojho jedla."

Takže raňajky do 10:00 až v sobotu a v nedeľu, poprosím dodržať.

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 05 únor 2019 - 09:45

Forbin

Halapande: áno to je ona
vyzerá to tam takto: https://lnk.sk/hqK8

na križovatke potom dolava a je to ta menšia budova za tou velkou členitou ;)

Tento příspěvek byl upraven od Forbin: 05 únor 2019 - 11:46

Halapande

Halapande

Dakujem, pomohlo :)

pecovarhy

Tak a prvá tohtoročná dovolenka môže začať, zajtra sa vidíme!
Som v rovnakom napätí ako v roku 2014, keď sme začínali na Rozálke.
Dúfam, že všetko prebehne plynulo a nebudete ma zasypávať organizačnými otázkami.
Vopred sa ospravedlňujem, ak na Vaše otázky nebudem vedieť odpovedať, bude to tam pre mňa rovnako nové ako pre Vás.
Bude tam recepcia a kuchyňa, všetky drobné záležitosti prosím riešte priamo s nimi.
Ak by si čistoi náhodou niekto chcel doobjednať stravu, tak mi to musí oznámiť, alebo si to priamo doplatiť, ale zase s tým, aby som o tom vedel, nie že mi pošlú totálne inú faktúru.
Noste na viditeľnom mieste náramky, ktoré si vyžiadajte odo mňa hneď pri príchode. Kľúče od izieb budú na recepcii. Nezabudnite kľúče v posledný deň Vášho pobytu odovzdať.
Ľudia so špeciálnou stravou si odo mňa musia prevziať aj lístky na stravu, najmä obed je dôležitý, k večeri budete mať Vaše jedlo označené.
Poďme sa baviť!!!!!! :-)

tarvika

tarvika
Peco prosim nezabi ma ☺ ale moze jeden kamarat ktory nie je nahlaseny prist v sobotu si zahrat? Namieste by zaplatil poplatok za hranie. Mozem do spravy nahlasit udaje ak je to potrebne.

Magicus

Tak ja tam mám tiež pár hostí, ktorí si plánovali v sobotu prísť na pár hodín zahrať, tak som to bral automaticky, že keď si zaplatia za pobyt, tak tam budú môcť byť.
Jediné, čo by mohol byť problém je to, aby to zvládli tie priestory, keďže cez víkend tam bude oveľa viac ľudí, než tie dni predtým - a obzvlášť v sobotu tam možno bude trochu tlačenka. Ale tak pevne verím, že Peco to predtým kapacitne prerátaval, aby sa tam všetci komfortne vošli.

pecovarhy

Dojdite, verím, že sa pomestíme.

Joe

Joe musi byt dnes este v praci, takze Joe pride zajtra rano!
Schvalne Peco, s kym si sa stavil?

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů