Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

alucard,  [4:38:30 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [21:21:45 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

waczko,  [21:10:01 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [20:49:13 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Thales,  [20:12:34 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fantastic Factories: A Dice Placement Engine Building Game

Youda,  [17:30:55 | 18. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:26:36 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

esed,  [13:48:13 | 18. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [13:06:05 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

CO2 Second Chance

• Nemůžete odpovídat na toto téma
14 odpovědí

Lolo

Výrazná prerábka pôvodnej hry CO2( zmenené pravidlá, pridaný coop mode a pod. Je toho veľa.)

Lacerdove hry sú výborné, produkčná hodnota je famózna a cena v retaile je vždy výrazne vyššia.
Anytime, anywhere

Elnie

Rád to s tebou zahraju, ale 1. edice se mi líbí víc :) Jako jo, jde hrát za fialové a typy elektráren mají větší smysl, ale design dle mého názoru slabší a coop mi přijde zbytečný, toto má být prasící hra :D Hrál jsem ji teď asi po dvou-třech letech a musím ji dát na stůl častěji :)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Lolo

coop nezaujíma ani mňa. toto sú všetky zmeny:
  • Added cooperative mode, which is now the main game (but you still get the full competitive game, too!).
  • New private goals to play the co-op version.
  • Event goals were created for the co-op version.
  • Different UN goal cards, and different point values.
  • You can claim a UN goal card if you have the right infrastructure, while in the original you needed the right power plants.
  • The way summits give points has been altered a bit, but it works basically the same way.
  • A few new endgame objective cards have been added, and some have been tweaked.
  • Your scientist must leave the Project tile to get you knowledge.
  • Scientists are no longer allowed in infrastructures.
  • You can sacrifice a scientist to take a minor benefit from lobby cards that have already been played.
  • Hiring a scientist gives you a “wild” knowledge point.
  • No more payment to other players. When the scientist moves out, the scientist’s owner gets a knowledge point.
  • Placing projects gives you a knowledge point.
  • Building a plant costs a CEP.
  • New goal cards.
  • Events work a bit differently: They now cost a CEP as well, and if pollution is above 400 ppm, 2 events occur, instead of just 1.
  • Added UN Inspectors Variant.
  • One turn fewer per decade in both versions.
  • One decade fewer in co-op.
  • Spend points to reduce CO₂ and pay for events.
  • You lose if your points go below zero in co-op.

Anytime, anywhere

Elnie

jj, četl jsem, jen jim tam chybí, že to sundali z pěti hráčů, což bylo opravdu nehratelné :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Sorcerer

Uz len cakam kedy pride hra s 3rd run kickstarter, lebo zacinam mat pocit, ze uz je samozrejmost, ze bezi KS na 2x. Otazka casu kedy budu 3rd edition ks.

Lolo

si pozadu, ved eklund ma na ks 3ediciu greenlandu a uz mal 3ed High frontier a caka sa na 4e ;)
Anytime, anywhere

zgrywus

Nemluvě o Trzewiczekovi a Portalu.
POGROMCA SZATANA

Lolo

RIMMER: Hele, Casablanca! Natočili re-make Casablancy!

LISTER: (Opět překvapeně) Vylízanci! Jak chceš natočit znova Casablancu? Ta verze s Dinglebatovou a Beardsleym je naprosto nepřekonatelná!
Anytime, anywhere

stOKYi

stOKYi

Vital je kráľ eúr, ktoré sú v súčasnosti to najlepšie, ale vidím, že ani on sa neubránil hitu menom coop.. Grafika ma teda neprekvapila, vyzerá to ako jeho najnovšie hry a druhé edície - nič pre mňa, ale kebyže kamarát nemal CO2 prvú edíciu, tak idem jednoznačne do toho.
Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

dvorax

dvorax
Ak mat v zbierke jedneho Lacerdu, bol by to tento? Trochu ma to tematicky odradza, predsalen vyrobca vina alebo vlastnik galerie su vyrazne viac lakave.

Lolo

dvorax, kludne si to rozmysli. mas kopec casu. vzdy ta mozem prihodit az v pledge manageri.
Anytime, anywhere

dvorax

dvorax
Dik za info ohladom pledge, zvazim. A snad dovtedy aj vyskusam. V kazdom pripade, pls o postrehy/porovnania Vitalovych hier (aj ked je to tu trochu OT).

fuchso

fuchso
Doteraz som odohral Galeristu (5+ x) Vinhos (novu ediciu 2x) a Lisbou (2x) a CO2 som hral prvykrat teraz cez vikend a velmi sa mi pacila. Mas tam 3 akcie, z nich mozes v tahu jednu urobit a potom k nej kazdu z 3 doplnkovych akcii. Postupom hry sa ti coraz viac a viac veci kombi - klasika. na rozdiel od ostatnych hier ale hraci musia trochu spoluracovat, inak sa im moze stat, ze vsetci prehraju kvoli znecisteniu planety.

Magicus

Podľa mňa určite najväčšou zmenou druhej edície je to, že o grafickú stránku sa postaral tentoraz opäť Ian O`Toole (ktorý robil už predtým Gallerista, nový Vinhos aj Lisboa), takže tá hra konečne nevyzerá na pohľad úplne hnusne.
Dúfam, že časom dôjde aj na prerábku Kanbanu, ktorý má bez debaty vizuálne najneprehladnejšiu hernú dosku, aká bola kedy vyrobená.
Každopádne si to dávam zatiaľ na shortlist, a tiež rozmýšľam, že by som do toho možno išiel.

Elnie

Na druhou stranu já do nové verze nejdu hlavně kvůli vzhledu, s původní jsem spokojen, proto neměním :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů