Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

ozzy,  [17:59:13 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Scythe

58  11  87.9
Hra z alternativní historie roku 1920 pro 1-5 hráčů (s rozšířením až pro 7). 156 příspěvky · 17 témata · 0 články · 0 soubory · 19 obrázky · 0 odkazy

Hra v 7... má to smysl?

• Nemůžete odpovídat na toto téma
10 odpovědí

rbx

Otázka jasná .. má smysl to hrát v sedmi lidech?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Lomikar

Má. Hrál jsem to v tomhle počtu dvakrát a tý hře to nijak neuškodí, ba naopak. Spoluhráče bych si pro jistotu vybíral, aby se to příliš neA/Pčkovalo a je dobrý jako v TI, když je tam někdo, kdo tu hru trošku moderuje, aby se to nezaseklo nebo někdo jako Lea například nehrál pět kol jenom jednu akci, čímž se vychýlí balanc :)
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

DD.

Hral jsem to v 7mi asi 3x a je to v pohode, akorat to chce, aby to hraci tak nejak znali, protoze nemas moc sanci uhlidat, jestli kazdy dela ty svoje akce tak jak ma spravne. Na Zelivu jsem to v 7mi hrali a prave par veci tam v tomto ohledu zahaprovalo, jako ze nekdo zapominal davat hvezdy za splene ukoly a pak dal nejdou 4 v jednom kole a byl konec hry :)).
Kazdopadne ano v 7mi je to velmi dobre hratelne a klidne si to v tomto poctu zahraju kdykoliv znova.

Atterdag

Atterdag
V sedmi v pohodě, je to zaplněnější a jde opravdu o kontrolu nad každým územím (u rozlézacích týpků:). Hře to vůbec neškodí. Je ale dobré opravdu hráče nutit, aby měli trochu tahy rozmyšlené  a při provádění dolní akce může už pomalu hrát hráč po levici. Včera jsme hráli v pěti Mars i s rozšířením Venuše (bez toho zrychlovacího mechanismu). Po čtyřech hodinách jsem to slavně i se svoji chcípáckou korporací vyhrál. Pokud máte ale hráče, který se začne vždycky rozmýšlet nad tím, co bude dělat, až v momentě, kdy na něj přijde řada, je to tragédie... Macbeth hadr...

paladin91

Chlapci mají pravdu , pokud to hrací poznají tak není problém
S novackama by se to mohlo natáhnout na partii rovnající se TIcku.

Většina těch akci ani nemá velký vliv na tahy soupeřů až na pohyb u které obcas někteří stráví tolik času ze stáhnes sedmicku

Pokud se tomu to vyhnete tak je to OK. Jo a ty nový vítězný podmínky z gambitu to taky můžou  trochu urychlit

Lomikar

to si taky vzpomínám, že když už to hráči mají trochu v paži, tak můžou prvních pár kol odehrávat prakticky simultánně
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

rbx

my právě máme zítra hrát něco v sedmi a nechci hrát věci jako Krycí jména, Citadela a pod. Tak hledám nějakou větší hru, co jde zahrát cca za 4h a napadá mě jen Scythe.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Lomikar

tak ještě 7 divů třeba je skoro sázka na jistotu

rbx

ano, to jsme hráli minule a stihli jsme asi tři hry za večer :-) Já bych rád hrál něco pořádného. Takže zkusíme to Scythe.

Wolfhound

Wolfhound
A co že je špatného na Avalon Hill Civilizaci? :)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Atterdag

Atterdag
Radku, to dáte v pohodě. My hrajeme v pěti necelé dvě hodiny.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů