Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl: Team Manager - The Card Game : Novinky : Neoficiální expanze z BGG

DD.,  [14:16:52 | 20. Úno 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

Coywolf,  [9:08:15 | 20. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Dojmy

pillgr1m,  [15:31:56 | 19. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

viking749,  [12:35:08 | 19. Úno 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [9:26:15 | 19. Úno 2020]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Deskofobie v Novinkách

rbx,  [9:04:05 | 18. Úno 2020]

Velké herní události : Skrotená Hora 2020 : Skrotena Hora 10 - Jar 2020 - 14.-17.5.2020

wlcina,  [19:16:11 | 17. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [12:02:25 | 17. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Conan

Mortimer,  [15:58:57 | 15. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Straty a nalezy

SanchezHiruma,  [17:25:29 | 14. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

IN.,  [10:51:46 | 14. Úno 2020]

Krosmaster Arena : Kompost : sháním figurky

alucard,  [22:05:28 | 13. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Léto 2020 : Základné info - Taverna Leto 2020

Ghost,  [12:42:12 | 13. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [11:36:36 | 13. Úno 2020]

Tragedy Looper : Novinky : TL pořád ještě žije

Amis,  [15:50:37 | 12. Úno 2020]

Scythe

60  11  87.1
Hra z alternativní historie roku 1920 pro 1-5 hráčů (s rozšířením až pro 7). 156 příspěvky · 17 témata · 0 články · 0 soubory · 19 obrázky · 0 odkazy

Hra v 7... má to smysl?

• Nemůžete odpovídat na toto téma
10 odpovědí

rbx

Otázka jasná .. má smysl to hrát v sedmi lidech?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Lomikar

Má. Hrál jsem to v tomhle počtu dvakrát a tý hře to nijak neuškodí, ba naopak. Spoluhráče bych si pro jistotu vybíral, aby se to příliš neA/Pčkovalo a je dobrý jako v TI, když je tam někdo, kdo tu hru trošku moderuje, aby se to nezaseklo nebo někdo jako Lea například nehrál pět kol jenom jednu akci, čímž se vychýlí balanc :)
Kdo má kalhoty na Havla, ten dostane klepadla.

DD.

Hral jsem to v 7mi asi 3x a je to v pohode, akorat to chce, aby to hraci tak nejak znali, protoze nemas moc sanci uhlidat, jestli kazdy dela ty svoje akce tak jak ma spravne. Na Zelivu jsem to v 7mi hrali a prave par veci tam v tomto ohledu zahaprovalo, jako ze nekdo zapominal davat hvezdy za splene ukoly a pak dal nejdou 4 v jednom kole a byl konec hry :)).
Kazdopadne ano v 7mi je to velmi dobre hratelne a klidne si to v tomto poctu zahraju kdykoliv znova.

Atterdag

Atterdag
V sedmi v pohodě, je to zaplněnější a jde opravdu o kontrolu nad každým územím (u rozlézacích týpků:). Hře to vůbec neškodí. Je ale dobré opravdu hráče nutit, aby měli trochu tahy rozmyšlené  a při provádění dolní akce může už pomalu hrát hráč po levici. Včera jsme hráli v pěti Mars i s rozšířením Venuše (bez toho zrychlovacího mechanismu). Po čtyřech hodinách jsem to slavně i se svoji chcípáckou korporací vyhrál. Pokud máte ale hráče, který se začne vždycky rozmýšlet nad tím, co bude dělat, až v momentě, kdy na něj přijde řada, je to tragédie... Macbeth hadr...

paladin91

Chlapci mají pravdu , pokud to hrací poznají tak není problém
S novackama by se to mohlo natáhnout na partii rovnající se TIcku.

Většina těch akci ani nemá velký vliv na tahy soupeřů až na pohyb u které obcas někteří stráví tolik času ze stáhnes sedmicku

Pokud se tomu to vyhnete tak je to OK. Jo a ty nový vítězný podmínky z gambitu to taky můžou  trochu urychlit

Lomikar

to si taky vzpomínám, že když už to hráči mají trochu v paži, tak můžou prvních pár kol odehrávat prakticky simultánně

rbx

my právě máme zítra hrát něco v sedmi a nechci hrát věci jako Krycí jména, Citadela a pod. Tak hledám nějakou větší hru, co jde zahrát cca za 4h a napadá mě jen Scythe.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Lomikar

tak ještě 7 divů třeba je skoro sázka na jistotu

rbx

ano, to jsme hráli minule a stihli jsme asi tři hry za večer :-) Já bych rád hrál něco pořádného. Takže zkusíme to Scythe.

Wolfhound

Wolfhound
A co že je špatného na Avalon Hill Civilizaci? :)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Atterdag

Atterdag
Radku, to dáte v pohodě. My hrajeme v pěti necelé dvě hodiny.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů