Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Andy,  [19:37:36 | 17. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

milank,  [19:27:22 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

Tysek,  [15:45:40 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

Totalpan,  [10:03:37 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Pilgrimage,  [13:54:48 | 15. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arena: The Contest

Aendil,  [17:51:18 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mythic Battles: Pantheon 1.5

endymion,  [15:08:06 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

falco,  [12:50:57 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

vlastus,  [12:29:25 | 14. Čer 2018]

Doprava na PAWG

• Nemůžete odpovídat na toto téma
17 odpovědí

icebear

icebear

Tak ešte jedna dôležitá téma, ktorá si zaslúži byť aspoň dva týždne pred začiatkom nahodená.

Pre niekoho je fajn ak si môže dohodnúť odvoz skôr, lebo sa od toho odvíja, čo všetko si môže vziať zo sebou' teda hlavne koľko hier.

Ja sa týmto hneď na úvod pýtam' či niekto cestuje na PAWG už vo štvrtok a má možnosť sa zastaviť v Trnave pre jednu osobu a hlavne tašku hier. Naschvál som nedával nič do tabuľky, aby som vedel čo zvládnem reálne priniesť no a aj odniesť, aj keď to by som nechal chvíľu u peca a pohoda.

Tom

Tom
My sa chystáme už od štvrtka. Ideme z NR, čiže Trnava je možná zachádzka. Ak by nešiel niekto iný priamo z Trnavy alebo cez Trnavu, tak sa pre teba môžeme zastaviť.
Lepšia strecha v hrsti, ako holub na vrabcovi.

icebear

icebear

Super, tak to je fajn, mne by pri najhoršom stačilo len tašku s hrami zobrať. to je základ, moc toho nebude, už som sa dávno uskromnil. No vždy si tam batoh s blbosťami, kufor s pár vecami a vcelku tašku s hrami. Idem sa hneď pozrieť či niečo prihodím do ponuky.

Inak Tom ma champions of midgard sa teším. tá hra si mi fakt páči. Bodaj by bola možnosť na takejto akcii to dať full v 5 hráčoch.

Inak ja mám doma aj tú parádnu podložku a je fakt super. :)

Tom

Tom
Aj ja mám podložku :) Podľa mňa sa nájde čas aj na hru v 5, ale aj v 4 by stačilo.

Každopádne, ak by sme šli cez Trnavu, tak neni problém nabaliť do auta teba aj veci.

Adrias

Adrias
Servuste, pre mojho znameho v Piatok okolo 7dmej z BA odvoz by nebol?

leizeQ

leizeQ

@adrias: odkial? ja pojdem okolo 08:00 z Vajnor.

Adrias

Adrias
Jaj myslel som Vecer 19:00 :D

Gaspar

ja by som mal ist teoreticky tiez v piatok rano po tom co hodim deti do skol. cize 8.30 cca

edit  jaj tak nic :D

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 08 únor 2018 - 09:48

pecovarhy

ak nenájde odvoz tak to má najlepšie vlakom. Niekto po neho určite bude môcť zbehnúť na stanicu, môžem aj ja.

Gaspar

budes triezvy?

Adrias

Adrias
Hej vsak planuje tak, len ze ci nahodou tak neskoro niekto nejde

icebear

icebear

Zobrazit příspěvekGaspar, na 08 únor 2018 - 09:52 , napsal/a:

budes triezvy?

Veruže bude, on už je bohužiaľ vrdý abstinent. no že si so mnou ani nepripije.

icebear

icebear

Tom,, kedy plánuješ ísť vo štvrtok, cca, veď pošlem ti správu a číslo na mobil nech máme kontakt na seba.

Tom

Tom
Netuším, kedy je "oficiálny" začiatok. Resp. kedy bude sprístupnená miestnosť na hranie atď...

čas nášho príchodu by som potom upravil podľa toho

Tento příspěvek byl upraven od Tom: 13 únor 2018 - 01:02

pecovarhy

dojdite kedy chcete, žiaden oficiálny začiatok nebudeme stanovovať. Sorcerer tam bude asi prvý už o 8 ráno, ja prídem okolo 9:00.

icebear

icebear

Tak to sa oplatí doraziť ešte do obeda. :)

Tom

Tom
Na 9 to určite nestihneme. Viem si predstaviť príchod medzi 11:30 až 13:00. S drobcom na krku sa nám odchod z domu môže natiahnuť :D

icebear

icebear

jasnačka, pohoda, asi aj dobre, sám neviem ako sa uvoľním od našej Terezky. Snáď pôjde všetko ako má a potom pohoda.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů