Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [11:06:10 | 26. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

kalifka,  [16:32:12 | 25. Kvě 2019]

Black Orchestra : Úpravy komponent : Tokeny nacistů

Hoho,  [13:59:00 | 25. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

Pilgrimage,  [11:20:02 | 25. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [18:40:50 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Lampárna

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

zruda

zruda
Stížnosti na všechno. Elenistar má konečně možnost se vyzpovídat.

Tento příspěvek byl upraven od zruda: 23 leden 2018 - 12:07

Elenistar

vadí mi, že si mě zruda vzal do příspěvku a rozhodně nezaplatil poplatek za použití mé přezdívky
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

zruda

zruda
Máš u mě pivo. Stačí? Klidně přidám i panáka :-)

peca

Super, to si hned můžu úplně zbytečně postěžovat... :D
Řešil jsem s celním deklarantem, proč musím dokládat: kdo, komu a co posílá, objednávku, výši platby a měnu! Když všechny tyto údaje jsou na balíku zřetelně uvedeny. Balík šel z USA, řádná Čína šmelina, cena 55 USD, na fotce je vidět už česky napsané "desková hra" (asi to tedy někdo ověřoval) a jestli nevěří, mají zákonné právo balík pro kontrolu otevřít.
Napsal jsem ouřadovi, že je to výměnná akce, že já jsem poslal jednu bednu kamsi a odkudsi mi přijde na oplátku něco jiného, jestli jako jim nestačí to co mi poslali na fotce, když to evidentně odpovídá obsahu a i strjda google vyhodí nižší cenu, než je tam uvedená. Dozvěděl jsem se, cituji:
údaje na poštovní průvodce nejsou pro celní úřad průkazné. Celní úřad požaduje, k celnímu řízení, objednávku.
Konec citátu.
Tyvolemilanetobysblib :o
No tak jsem vyrobil nějaké printskríny a poslal jim, když to tak nutně potřebují. Ale jako fakt mě to naštvalo a považuji to za zbytečnou buzeraci a šikanu. Fňuky fňuk.

Halapande

Halapande

Nu dnes je daky divny den, my musime v praci robit povinne edukacie, ktorych vysledkom su kvazi certifikaty... som si pozerala, ze co to teda zahrna a mam pocit ze do konca roka asi dostanem padaka... vsetko su to tak vysoko odborne temy, ze mi kleslo sebavedomie pod hranicu pekla. :wacko:

Tento příspěvek byl upraven od Halapande: 25 leden 2018 - 12:28

"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

DUBíno

Mě dnes přišlo bouchlé Empired of the Void II z KS (poprvé, co mám něco poškozené) :angry:

Citron

koukám, že zruda opravdu našel mezeru na trhu...
3D hory? Ale prosím vás...

kandelabr

Citron: to je stížnost?
ostříš!

Gaspar

a vajcia zdraželi !!!
TUBLA forever !

zruda

zruda
Takové to, když při vysvětlování pravidel řekne jeden hráč, že když tady postaví 8 baráků, má vlastně 116 bodů a že když koleje postaví takto, má 75. Nikdo jsme to nehráli a po jedné hře už ani nezahrajeme. Prostě další hra, co se tváří hodně zajímavě, ale je rozbitá. Railroad Revolution.

Lomikar

no to je opravdu sžíravá, nekompromisní, úderná kritika, která nedává vůbec žádnej smysl. Proč je špatně, že dostaneš 116 bodů za 8 baráků a proč je špatně, že když někdo nějak postaví koleje, tak dostane 75? To je to, co čtenáře zajímá!
Vepř, leč přítel.

vlastus

Ctenare urcite zajima esli do tech baraku das migranty! musis to brat v souvislostech :/
Make America Great Britain again!

Lomikar

...nebo naopak do těch vlaků. Cha?
Vepř, leč přítel.

zruda

zruda

View PostLomikar, on 24 leden 2018 - 12:48 , said:

no to je opravdu sžíravá, nekompromisní, úderná kritika, která nedává vůbec žádnej smysl. Proč je špatně, že dostaneš 116 bodů za 8 baráků a proč je špatně, že když někdo nějak postaví koleje, tak dostane 75? To je to, co čtenáře zajímá!

Tady je jen Lampárna ;-)

A jinak ve zkratce, v té hře jde o nějaký rozvoj železniční sítě v USA. Z pohledu tvorby VB je jedna poměrně jasná strategie, a to "vymaxovat" dva ze tří multiplikátorů, přičemž jeden z nich se týká stavby budov jakože telegrafních poboček, kde jsou body navíc za sousední stanice (44 bodů za sousední budovy + 72 bodů za nejvyšší multiplikátor). Stavba těchto budov je bez nákladů a se zajímavými bonusy a navíc bez omezení hráčů na jednom staveništi (každý tam může mít jednu stanici). Propojení nejvzdálenějších měst je z finančního pohledu méně triviální, ale splnitelné, pokud si hráč dá aspoň trochu pozor na finance. 3 města krát 25 bodů je 75 bodů. Stavět budovy do měst (jakože nádraží) je za peníze, ale pomáhá to splnit úkoly. Jenže na ty je potřeba ještě mít figurky speciálních barev a navíc použít jednu z akcí, aby mohli být přiřazeni k danému úkolu. Člověk by si řekl, že teda by stačilo urychlit konec hry, aby se nestihlo postavit ty telegrafní stanice a koleje, jenže právě tyhlety věci spíš přispívají k rychlejšímu konci. Takže po jednom zahrání už nemáme chuť hrát dál.

Tento příspěvek byl upraven od zruda: 24 leden 2018 - 01:04

sydo

Ale i tak ta stiznost nedava smysl.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

sydo

View PostLomikar, on 24 leden 2018 - 12:52 , said:

...nebo naopak do těch vlaků. Cha?
Nejdriv do vlaku, pak do baraku, ne? Ordnung muss sein.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Kanje

Kanje

View Postsydo, on 24 leden 2018 - 12:55 , said:

Nejdriv do vlaku, pak do baraku, ne? Ordnung muss sein.
A pak je nahnat do práce, to je takové, řekl bych, až osvobozující...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů