Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Kingdom Death: Monster : Úpravy komponent : 3D terén

wlcina,  [12:50:35 | 25. Úno 2018]

Earth Reborn : Dojmy : Dojmy obecne

acedrac,  [0:00:17 | 25. Úno 2018]

Warhammer: Age Of Sigmar : Kompost : Jak začít?

eMPavel,  [12:40:10 | 24. Úno 2018]

Čtveráček : Novinky : Příprava PnP rozšíření aneb národ sobě

Wolfhound,  [8:21:25 | 24. Úno 2018]

Star Wars: Destiny : Novinky : Star Wars Destiny - výpredaj boostrov

lister,  [1:01:17 | 24. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Donning the Purple

zgrywus,  [23:11:48 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Edge: Dawnfall

Xatrix,  [20:47:06 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tiny Epic Zombies

Deskovna.cz,  [17:52:05 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [17:15:21 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

Sorcerer,  [17:14:08 | 23. Úno 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Polylux1,  [16:44:20 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Robin Hood and the Merry Men

Deskovna.cz,  [13:06:58 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Elenistar,  [10:20:36 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Come: Deliverance

winring,  [10:12:45 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hannibal & Hamilcar

Aillas,  [9:56:21 | 23. Úno 2018]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #1 : Novinky : Starter Kit 4 tento rok

Bifi,  [9:09:53 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : Textová CZ verze karet...

laredo,  [20:24:17 | 22. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nights of Fire: Battle for Budapest

Magicus,  [17:03:46 | 22. Úno 2018]

Nemesis

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
68 odpovědí

Darth

Darth
Jak jsem psal výše, taky bych se přidal (Praha), nejlépe s free doktorkou a přemýšlím o all-inu.

Grew

Grew
Muj zajem stale plati, pokud se me ujme naka prazska skupina, kde je moznost ty free doktorky.

rbx

No, nechci vám do toho chlapi nějak kecat, ale takto tu budete projevovat zájem a mezitím vám to propadne :-) Asi by se toho někdo z vás měl ujmout sám i bez doktorky. :-)
Tomovy hry, moje Mekka...

Narayan

Narayan

psal jsem uz v pondeli, ze bych zalozil skupinu, ale nikdo se neozval...jinak uzivatel Sinthoras ma pledge s doktorkou, takze prosim ozvat se jemu kdo ma zajem, nejak to dohodneme, casu je dost ...
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Sinthoras

Sinthoras
Ahoj, tak jak psal Narayan výše, kdo chce, může se mi ozvat, zatím jsme 4(2 by brali all-in, 2 jenom core), mám pledge s medikem zdarma. Pledge manager bude podle posledního updatu za 2-3 měsíce a tam můžu změnit pledge, přihodit cokoliv navrch. Pokud nás bude 6(či násobek 6) můžeme ušetřit na retail verzi(přesnou čásku budu vědět až po spuštění pledge manageru, kde budou oceněné všechny varianty i s poštovným). Nevím sice kde budu za rok, ale předpokládám, že by neměl být problém předání Uherské Hradiště, Praha nebo Brno.

Vunter

Vunter
Ja som nakoniec backol All-in pledge aj so Sundropom. Tiez patrim k tym, co maju zdarma medika (thanks to Facebook spam). Takze vyplatene mam a ak je mozne upgradenut pledge na retail s tym, ze individualne sa dokupia addony a sundrop podla toho ako si to kto predstavuje, tak prihodit mozem.

Zijem v Brne a buduci rok tu este urcite budem. Potrebujeme sa ale najst siesti, co ako vidim, asi nebude uplne jednoduche. V kazdom pripade dajte vediet.

Inak, moja povodna predstava bola sa dohodnut este pred koncom kampane, preto som sem nejaku dobu nezavital, ked som videl, ze to asi nebude. Takze sorry za trochu neskorsiu reakciu.

devilfiend

devilfiend
Ahoj všem,

tak já jsem z Prahy/Jablonce n/N a mám i toho Medica zdarma z prvního dne. Zatím jsme dva a jsem ochotný někoho ještě přibrat (nejlépe Praha osobní odběr až to přijde) či Jablonec n/n či Liberec.

Pokud máte někdo zájem prosím SZ (kdo dřív přijde ten dřív... :) )

yarin

yarin

Zobrazit příspěvekdevilfiend, na 12 únor 2018 - 04:41 , napsal/a:

Ahoj všem,

tak já jsem z Prahy/Jablonce n/N a mám i toho Medica zdarma z prvního dne. Zatím jsme dva a jsem ochotný někoho ještě přibrat (nejlépe Praha osobní odběr až to přijde) či Jablonec n/n či Liberec.

Pokud máte někdo zájem prosím SZ (kdo dřív přijde ten dřív... :) )

ja bych se pridal, kdyby to slo. u SInthorase jsem zatim sedmej v poradi, tak treba se ozve jeste nekdo dalsi do 6packu. jsem z prahy.

devilfiend

devilfiend
Napiš mi do SZ, u mě budeš 4tý.

Zobrazit příspěvekyarin, na 12 únor 2018 - 04:47 , napsal/a:

ja bych se pridal, kdyby to slo. u SInthorase jsem zatim sedmej v poradi, tak treba se ozve jeste nekdo dalsi do 6packu. jsem z prahy.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů