Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Nemesis

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
84 odpovědí

wlcina

wlcina
Aha, tak to sa potom ospravedlnujem, vzdy som bol v tom ze retailer pledge su len pre obchodnikov.

Vunter

Vunter
Ahoj, mne sa to teda tiez podarilo backnut v prvych 24 hodinach. Bolo by fajn to nejako spojit, zijem v Brne, takze ak mate nejaku FB skupinu, tak dajte vediet. Dik

Pilgrimage

Pilgrimage
Nakonec do toho nejdu. Dávám si KS pauzu.

Levica

Levica
Ahoj, najde sa tu niekto, kto by mal miesto a ochotu ma este pribrat do skupiny? Ideal Praha, ale netrvam na tom. Podrobnosti by som potom napisala do spravy. Diky :)

Grew

Grew
I ja bych rad nasel prazskou skupinu, do ktery bych se mohl pridat, ale jenom pokud je moznost toho startovaciho bonusu.

Lumirius

Lumirius

Grew, však startovací bonus jde dokoupit. Ten medik je normálně v addonech.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekLumirius, na 01 únor 2018 - 08:42 , napsal/a:

Grew, však startovací bonus jde dokoupit. Ten medik je normálně v addonech.
Tak myslim si ze kazdy ho chce zadarmo pokial je to mozne.

Sinthoras

Sinthoras
Tak já původně měl plán vzít s někým tu retailers pledge, ale pak se nikdo moc neozval, ale jestli nás bude 6, tak proč ne, ještě stále čekám, až tam dají nějaký pledge se vším, kterou bych rád vzal, každopádně backuju a v pledge manageru se bude dát nejspíš jako u LoH přesně nastavit a doplatit co člověk chce, takže se půjde domluvit i potom :)

Xatrix

Xatrix

Zobrazit příspěvekPepsson, na 18 leden 2018 - 10:44 , napsal/a:

Back v Brne, kdo se bude chtit pridat

- Jak jsem slíbil, ozývám se před koncem a mám zájem. Budeš lead tohohle příhozu?

Zobrazit příspěvekVunter, na 29 leden 2018 - 01:06 , napsal/a:

Ahoj, mne sa to teda tiez podarilo backnut v prvych 24 hodinach. Bolo by fajn to nejako spojit, zijem v Brne, takze ak mate nejaku FB skupinu, tak dajte vediet. Dik

Viz předchozí příspěvěk, nechceš se přidat?

Zkusím se doptat ještě kamaráda, ale nevím jestli na těch 6 dosáhneme.... Ještě někdo z Brna, případně okolí Kostelec nad Orlicí? (tam bych to mohl dovézt já) Plus dotaz, chcete One-wave nebo Two-wave shipping?

Pepsson

Pepsson
Ahoj. Ja jsem svuj back zrusil, no money, honey

Xatrix

Xatrix
2 Pepsson: Díky za info. Budu kdyžtak dávat info až před shippingem, tak třeba už kačky budou :)

Noob

Akorát jsem dočetl příspěvek o sundrop "namalování".. na fotkách to vypadá zajímavě, za těch +-900kč je to určitě alternativa ke zvážení: měl už někdo doma takovéhle figurky? jak se přes to maluje? jak to pak vypadá v realu? šel bys do toho znovu, nebo po zkušenostech spíše ne?
(v tom článku je dost informací, ale stejně bych radši ještě info od "koncového uživatele")
Čím déle před hodem kostkou třesete, tím náhodnější je výsledek.

Xatrix

Xatrix

Zobrazit příspěvekLol, na 04 únor 2018 - 01:07 , napsal/a:

Akorát jsem dočetl příspěvek o sundrop "namalování".. na fotkách to vypadá zajímavě, za těch +-900kč je to určitě alternativa ke zvážení: měl už někdo doma takovéhle figurky? jak se přes to maluje? jak to pak vypadá v realu? šel bys do toho znovu, nebo po zkušenostech spíše ne?
(v tom článku je dost informací, ale stejně bych radši ještě info od "koncového uživatele")
Zkušenost se sundropem nemám, ale už v článku psali, že malovat přes ten sundrop se nedoporučuje....

Vunter

Vunter

Zobrazit příspěvekXatrix, na 02 únor 2018 - 08:29 , napsal/a:

- Jak jsem slíbil, ozývám se před koncem a mám zájem. Budeš lead tohohle příhozu?

Viz předchozí příspěvěk, nechceš se přidat?

Zkusím se doptat ještě kamaráda, ale nevím jestli na těch 6 dosáhneme.... Ještě někdo z Brna, případně okolí Kostelec nad Orlicí? (tam bych to mohl dovézt já) Plus dotaz, chcete One-wave nebo Two-wave shipping?

Ahoj, tak ja to mam stale backnute a v podstate asi pojdem do varianty all-in ale bez sundropu. Akurat neviem ako toto prave funguje pre Retail pledge, ked si chceme kazdy popridavat rozlicne addony napriklad... V kazdom pripade nikoho dalsieho uz nepoznam co by do toho siel. Inak one-way alebo two-way shipping mi je asi jedno.

Este ma zaujima, ze ako to funguje ked sa ludia skladaju na Retail. Lead to cvakne, ostatni mu predpokladam este pred koncom KS poslu prachy a potom ma lead tu zodpovednost dodat tie veci ostatnym az to cele dorazi. Je za tym este aj nejaka administrativa?

Xatrix

Xatrix
@Vunter: Ahoj, hele tak za Brno jsme jen dva, takze retail asi padá ledaže by se nás ujala nějaká přažská skupina. Je to v tomhle směru asi bezpředměntné, ale já skupinovky jako lead řeším tak, že mi všichni před koncem potvrdí svůj příhoz, lead to zaplatí, pošle fotku/mail s potvrzením backu a ostatní mu pak pošlou peníze. Jakmile dojdou krabice, tak se domluvíme na způsobu zaslání (osobní/pošta/uloženka) a po zaslání poštovného zasílám

Grew

Grew
Takze zadna prazska grupa, ktery by to mela s tou doktorkou?

Narayan

Narayan

prazskou grupu bych rad zalozil, zatim jsme dva, tak se kdyztak ozvete kdo by mel zajem, abychom mohli vzit 6-pack retail. Ale doktorku jsem nestihl.
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Sinthoras

Sinthoras
Tak já mám backnuto včas i s free medikem a mohl bych vzít retail, ale chtěl jsem all-in, který byl v LoH i v retail verzi, ale tady ho asi nedávají a nebo až v pledge manageru :( a nevím jak se to vyplatí, když bych to přidával v addonech, které budou mít samostatné poštovné. Ale pokud bude někdo chtít, můžu mu vzít jakýkoliv pledge s medikem zdarma nebo případně retail, kdyby bylo 6 lidí, ale až v pledge manageru.

MistrYpsilon

MistrYpsilon
Mohl bych se k někomu přidat s objednávkou? Bohužel vůbec netuším jakou verzi, zda jen Core Box nebo něco k tomu apod. Dokážete poradit? Děkuji (kousek od Prahy)

Tento příspěvek byl upraven od MistrYpsilon: 07 únor 2018 - 01:45

yarin

yarin
taky bych se pridal k nejaky hromadny doktorce, kdyby byl jeste flek (praha)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů