Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

devilfiend,  [13:49:35 | 22. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Joe,  [11:15:30 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Nemesis

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
84 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Já bych se k té pražské skupině také rád přidal, pokud není ten retail nějaký problém.

+ někde psali o nějaké figurce v prvních 24 hodinách zdarma. Pokud to je tak našel by se nějaký nejlépe Pražák,
který to takhle brzy podpořil, třeba by mohl jít do toho retailu a vzít nás víc.

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 22 leden 2018 - 10:32

Sinthoras

Sinthoras
Mám backnuto v prvních 24 hodinách, je tam jeden charakter KS exclusive zdarma. Můžu klidně vzít víc lidí do retailu, mám v plánu nejspíš plnou edici se vším, jestli bude stejně jako v Lords of Hellas Titan pledge(případně její retail verze). Uvidím ještě podle toho co tam přidají.
Zatím jsem částečně Pražák, ale za rok, až to přijde, tak vůbec netuším kde budu, ale předpokládám, že se tu budu občas objevovat, takže by neměla být Praha problém, případně Uherské Hradiště a nejspíš i Brno by nebylo velký problém.

Anderson

Anderson
Je to tak trochu OT, ale dá se nějak zjistit, jestli jsem to v těch prvních 24h stihnul?

Sinthoras

Sinthoras

Zobrazit příspěvekAnderson, na 22 leden 2018 - 11:34 , napsal/a:

Je to tak trochu OT, ale dá se nějak zjistit, jestli jsem to v těch prvních 24h stihnul?
FAQ:
We have exported all backer numbers that qualify and we can confirm that all backers with number 16,068 or lower qualify for free Medic.

Musíš rozkliknout ve svém profilu backed projects, tam rozkliknout více info o nemesis a ve výpisu dole je napsané tvoje číslo, kolikátý jsi byl.

Morthe

@Anderson: Psali, že uvedou číslo backera, který to stihl jako poslední. Všichni backeři s nižším číslem by medičku měli mít.

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekSinthoras, na 22 leden 2018 - 11:00 , napsal/a:

Mám backnuto v prvních 24 hodinách, je tam jeden charakter KS exclusive zdarma. Můžu klidně vzít víc lidí do retailu, mám v plánu nejspíš plnou edici se vším, jestli bude stejně jako v Lords of Hellas Titan pledge(případně její retail verze). Uvidím ještě podle toho co tam přidají.
Zatím jsem částečně Pražák, ale za rok, až to přijde, tak vůbec netuším kde budu, ale předpokládám, že se tu budu občas objevovat, takže by neměla být Praha problém, případně Uherské Hradiště a nejspíš i Brno by nebylo velký problém.

Super, já bych do toho šel.

Anderson

Anderson
Super, dík. Když se přejde mezi core boxem a retailem, tak se nepřijde o ten bonus?

Luke

Luke
Nepřijde, backer number ti zůstává (ověřeno z lords of hellas)

Darth

Darth
Taky bych se přidal k někomu z Prahy.

Narayan

Narayan

Já též
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Anderson

Anderson
No tak v tom případě, kdyby se našlo ještě 5 lidí z Hradce :D , případně předání na herních akcích, tak bych taky mohl jít do retailu.

Sorcerer

Inak dufam, ze si vezmu aj cmon priklad od AR games a budu ponukat ten sundrop. Tych 30 eu ci kolko zas nieje tak vela za to, ze modely nebudu jedna velka siva machula na policke. Dalsie vec co sa mi velmi paci a z mojho pohladu aj ked volovinka ale zato inovativna je ta cervena folia ktorou zistujete ci ste infikovany. Mam rad taketo atmosfericke kravinky.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 22 leden 2018 - 03:31 , napsal/a:

Inak dufam, ze si vezmu aj cmon priklad od AR games a budu ponukat ten sundrop. Tych 30 eu ci kolko zas nieje tak vela za to, ze modely nebudu jedna velka siva machula na policke. Dalsie vec co sa mi velmi paci a z mojho pohladu aj ked volovinka ale zato inovativna je ta cervena folia ktorou zistujete ci ste infikovany. Mam rad taketo atmosfericke kravinky.
Ak mozem doplnit k tej cervenej folii - je to nedostatocne, to da sa to zistit aj viac menej letmym prehliadnutim karty (zalezi od toho ako dobre clovek rozoznava kontrast, ja to vidim aj niektori znami co sme hrali - konkretne na Unikovej hre - aj bez cervenej folie), ja som na AMA odporucal kombinovat cervenu foliu spolu s dierkami (ako dierny stitok) a na karte by boli nahodne rozmiestnene tie body, ak cez infection check vidno aspon 5 bodov, clovek je infikovany, ak menej, nie je.

Tento příspěvek byl upraven od wlcina: 22 leden 2018 - 04:13

Morthe

Tak teoreticky kdyby se nás sešlo dost z HK a okolí, tak by se ten retail dal zařídit... asi i s medičkou, ale jestli by byla 1×, nebo 6×, to fakt netuším.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekMorthe, na 22 leden 2018 - 07:34 , napsal/a:

Tak teoreticky kdyby se nás sešlo dost z HK a okolí, tak by se ten retail dal zařídit... asi i s medičkou, ale jestli by byla 1×, nebo 6×, to fakt netuším.
6x ak si backer do 24 hodin

Xatrix

Xatrix
Ten retailer's pledge je jen pro obchodníky nebo je to jen group pledge s potenciální možností vrátit VAT pokud jste obchodník?
Kdo všechno je tu z Hradce Králové a má zájem?

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekXatrix, na 22 leden 2018 - 08:57 , napsal/a:

Ten retailer's pledge je jen pro obchodníky nebo je to jen group pledge s potenciální možností vrátit VAT pokud jste obchodník?
Kdo všechno je tu z Hradce Králové a má zájem?
Len pre obchodnikov

Xatrix

Xatrix

Zobrazit příspěvekwlcina, na 22 leden 2018 - 10:17 , napsal/a:

Len pre obchodnikov
No, když teď čtu FAQ, tak si myslím, že je to naopak:
"We do not require any kind of additional documents or licenses, we are aware that it means some people will use it as group pledges. We apologize if it causes any kind of inconvenience for retailers."

Sinthoras

Sinthoras

Zobrazit příspěvekPilgrimage, na 22 leden 2018 - 12:25 , napsal/a:

Super, já bych do toho šel.
Ok tak já budu brát retailers verzi, nejspíš tu, ve které bude vše a přidají ji později, pokud se sejde dostatek lidí. Založit FB skupinu na domluvu nebo nějaký lepší nápad? Tady to bude strašně nepřehledné, kdo s tím počítá a kdo ne. Případně se hlašte, kdo by do toho šel teda taky, Praha/Uherské Hradiště.

Sinthoras

Sinthoras

Zobrazit příspěvekXatrix, na 22 leden 2018 - 10:21 , napsal/a:

No, když teď čtu FAQ, tak si myslím, že je to naopak:
"We do not require any kind of additional documents or licenses, we are aware that it means some people will use it as group pledges. We apologize if it causes any kind of inconvenience for retailers."
Jo, retailers může vzít kdokoliv, akorát ti nevrátí VAT, pokud nejsi obchodník, ale ušetříš 5% na ceně hry a ještě víc na poštovném

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů