Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Nemesis

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
84 odpovědí

Narayan

Narayan

Nová hra od našich rozjetých polských přátel z Awaken Realms (This War of Mine, Lords of Hellas ...)

https://www.kickstar...sis-board-game/

Smrdí to silně Vetřelcem, přestože to licenci nemá. Zatím jsem to moc nezkoumal, ale za první 4 hodiny vybráno přes 800k, což je teda solidní rozjezd. 70 liber za core set navíc není až tak hrozný (Lords of Hellas vyšli na 82). Rozhodně stojí za pozornost :)
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

wlcina

wlcina
Backujem (Bratislava), ak niekto chce, mozem potom prihodit zanho.

Tento příspěvek byl upraven od wlcina: 17 leden 2018 - 10:00

devilfiend

devilfiend
Já do toho jdu taky, chci to nejlíp hned! :D

Morthe

Já jsem to teda taky klikl. Dlouho jsem přemýšlel, jestli Nemesis, nebo HATE, a nakonec vyhrálo tohle... a třeba bude i ta prsatá doktorka ;).

Čindi

Čindi
koukám, že Hate to docela finančně válcuje, jinak mě mrzí, že teprve propočítávají limitystrech goaly, asi takový úspěch nečekali. Měli to nejspíš navržené k 1,3 M a tohle je docela zaskočilo.

Pepsson

Pepsson
Back v Brne, kdo se bude chtit pridat

Narayan

Narayan

nekdo v Praze kdo by to backnul? :)
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Xatrix

Xatrix

Zobrazit příspěvekPepsson, na 18 leden 2018 - 10:44 , napsal/a:

Back v Brne, kdo se bude chtit pridat

Docela to zvažuju, počítej kdyžtak se mnou, ozval bych se Ti do konce kampaně. Šlo by?

Pepsson

Pepsson

Zobrazit příspěvekXatrix, na 18 leden 2018 - 01:21 , napsal/a:

Docela to zvažuju, počítej kdyžtak se mnou, ozval bych se Ti do konce kampaně. Šlo by?

Jasny. Na retail pledge jde prejit i pak

Anderson

Anderson
To je první kickstarter, kde je jako odměna prázdná krabice k rozšíření. Zvlášť pravidla, pak figurky, pak kostky a nakonec samostatně žetony. :D  A stejně nestačí přidávat další stretch goals, protože než se stihli vyspat, tak se jich odemklo všech 5 vypsaných. Říct, že tenhle úspěch nečekali, by asi nebyl úplně přesný popis situace. :)

Pepsson

Pepsson
Ale neodemklo. Je to v librach

Anderson

Anderson
Oni to fakt komplikují :( (to to nemůžou dát v měně nějakého civilizovaného státu? :) ).

Takže zatím máme krabici, pravidla (to se jako celkem hodí), kostky, jen k tomu chybí karty a žetony. No, jestli to takhle skončí, tak bude celkem výzva, upravit pravidla podle dostupného materiálu. :D

Gromthar

Gromthar
Jednak bude addon, který zase zvedne příhozy a kdyby něco nedopadlo, tak to přidají zadarmo na konci kampaně. Ale je pravda, že takhle to působí hloupě. Měli tam dát větší skok s tím, že se odemkne celá kompletní krabice. Takhle je to jako CMON, kterej přidává postupně figurky klanu ... stejně potřebujete všechny.

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 19 leden 2018 - 10:04

Čindi

Čindi
Tak ono s těmi strech goaly je to taková hra. Ale rozhodně lidi to naláká.

Čindi

Čindi

Zobrazit příspěvekAnderson, na 19 leden 2018 - 08:38 , napsal/a:

To je první kickstarter, kde je jako odměna prázdná krabice k rozšíření.  

Určitě ne, tak to měl už Conan a Pantheon Mythic Battles

alucard

alucard
koukám na hru, která v 6packu vyjde na 2000 Kč s poštovným na krabici a platíme za to předem bez úlitby obchodníkovi. V tomto světle na mně působí stretchgoaly do 900k jako obsah, který mohl být u hry za 2k už v základní krabici. Jsem zvědav co tam hodlají odemknout dalšího než nové mimozemské rasy, což by mi trochu připomělo 7 sins kde byla tuna vizuálně podobných slizoidních figurek (tak trochu zbytečných) a k nim nové profily pro daný hřích (které by stačily  bez figurek).

Mizy

Mizy
Nové rasy asi nikoliv. Psali, že půjdou cestou vyplepšování kvality současných komponent. Přece jenom to není figurkovka. Jinak se jim prý líbil něčí nápad na addon, kdy dohraná hra se jako savne a k lodi přirazí jiná (piráti, záchranáři či vědci) a budou zjišťovat co se na lodi stalo. Chtějí to prý uvést v život společně s backery a má to být poslední stretchgoal.

Gromthar

Gromthar
Ja jsem také vždycky pro přidávání lepších komponent, než tuny dalších figurek.. .kdo to má pak barvit že :). Více karet vybavení, možnosti programování, skenování, zásahů do lodi.... tyhle věci udělají tu hru zajímavější, než další set figurek nepřátel.

alucard

alucard
U hry jako massive darkness nebo mb:pantheon, které jsem backnul jsem prostě tu tunu plastu chtěl. Je fajn mít x druhů vizuálně různorodých  základních nepřátel v dungeon crawleru namísto zombií u zombicide: black plague nebo mít všechny ty řecké hrdiny a nestvůry z mythologie. Tady když vezmu hlasování o expanzi, kterou vyhráli "psychičtí emzáci" namísto "požíračů dna" tak si dovedu představit  požírače dna jako přídavný balík k figurkám emzáků v základní krabici a jednoho velkého záporáka jako vůdce vetřelců bez nutnosti dělat kvůli tomu novou komplet řadu figurek mimozemšťanů a vyplácat na to několik stovek tisíc na stretch goalech...pokud má někdo potřebu zadat cílové fabrice tuny plastu kvůli ceně, může se vyřádit na 3d plastových žetonech, terénních doplňcích, alespoň by s tím odlišil ostatních ks apod. To co píše gromthar vypadá lákavěji. Také bych se u této hry přimlouval za další materiál namísto několika řad vizuálně podobných mimozemštanů,z nichž jednu řadu záporáků postavítedo hry a jejich bratříčci vypadají tak nějak podobně budou celou hru v krabici

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 19 leden 2018 - 12:31

Noob

Vypadá to docela dobře, vzniká / bude vznikat nějaká pražská skupina na retail? bych se přidal..
Čím déle před hodem kostkou třesete, tím náhodnější je výsledek.

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů