Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

alucard,  [22:05:52 | 24. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:06 | 24. Kvě 2018]

Zombicide : Dojmy : C4 - Save the Cheerleader

Mejlo,  [14:19:14 | 24. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

Havelock,  [12:22:11 | 24. Kvě 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

michalxo,  [10:47:52 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Gaspar,  [10:36:56 | 24. Kvě 2018]

1860: Railways on the Isle of Wight : Dojmy : První hra ve 4 hráčích

Elnie,  [7:03:35 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

pillgr1m,  [22:44:46 | 23. Kvě 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

sydo,  [16:01:13 | 23. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lomikar,  [13:59:16 | 23. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Kamil,  [12:17:56 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fireball Island

Xatrix,  [10:43:19 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arcadia Quest - Riders

Luke,  [22:12:06 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Lolo,  [11:22:57 | 22. Kvě 2018]

Tričká s logom PAWG-u

• Nemůžete odpovídat na toto téma
33 odpovědí

pecovarhy

Zobrazit příspěvekicebear, na 04 leden 2018 - 09:15 , napsal/a:

Mne to xxxl nejde kliknúť. Hádže má to do erroru. Inak nemáte aj odkaz na nejakú tabuľku kde by boli uvedené rozmery v cm. Aspoň orientačne, väčšinou to je k dispozícii pri kúpe podobných tričiek.

Icebear, tak ako píše Lolo. Tá anketa má dve otázky - o pánskom a o dámskom tričku - a vyžaduje, aby si dal odpoveď na každú z nich. Ak vyberieš odpoveď iba v otázke o pánskom tričku, tak Ti to dá ten error. V Tvojom prípade teda musíš zakliknúť v prvej otázke XXXL a v druhej otázke vyber odpoveď "žiadne, budem brať iba pánske".

Čo sa týka presných rozmerov, na to asi zareaguje Sanchez, ja presné informácie nemám.

icebear

icebear

Zobrazit příspěvekLolo, na 04 leden 2018 - 09:21 , napsal/a:

musis kliknut tvojr tricko a. aj ziadne damske
kua díki lolo, môj sedliacky rozum túto aktivitu nezvládol. :)

pecovarhy

Sanchez, prosím Ťa, daj ešte vedieť, či je aj rozmer 4XL, alebo prípadne rozmer v cm toho 3XL. Dík

dvorax

dvorax
A rozdelenie farieb medzi pohlavia je prenesene aj do dizajnu tricka - akoze damsky strih? Hloda vo mne totiz ista nepraktickost bieleho tricka.

stoperik

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 04 leden 2018 - 12:30 , napsal/a:

Sanchez, prosím Ťa, daj ešte vedieť, či je aj rozmer 4XL, alebo prípadne rozmer v cm toho 3XL. Dík

som nevedel,  ze aj slony vedia hrat board games. :o

pecovarhy

Zobrazit příspěvekdvorax, na 04 leden 2018 - 02:00 , napsal/a:

A rozdelenie farieb medzi pohlavia je prenesene aj do dizajnu tricka - akoze damsky strih? Hloda vo mne totiz ista nepraktickost bieleho tricka.

Áno, dámske tričká majú iný strih. Biele tričko je v pohode, budeš si naň musieť dávať väčší pozor, to je celé. Bude zima, biela bude in. :-)
Nerád by som to Sanchezovi ešte viac komplikoval, už to, aké škály rozmerov tu pribudli vzbudzujú môj rešpekt - som myslel, že sú štandardne iba S-M-L-XL...

Gaspar

Zobrazit příspěvekdvorax, na 04 leden 2018 - 02:00 , napsal/a:

ved bude zadarmo kua.... kludne si ho mozes aj ogrcat :ble:  ako Kiska vladny special

SanchezHiruma

SanchezHiruma
https://share.adler....roduct_size.pdf tu je v tabulke aj 4XL musim ale zistit dostupnost

pecovarhy

Pridal som aj 4XL, veď keď nebude tak nebude, ale zatiaľ pre potreby objednávky to hádam môže byť.

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 05 leden 2018 - 10:30

pecovarhy

Nahodil som tie tričká aj do tabuľky prihlásených, stĺpec T, ako inak: https://docs.google....it?usp=sharing. Prosím skontrolujte si ešte raz, či je to dobré, napr. SD znamená dámske S tričko a 3XLP znamená XXXL pánske. Nový definitívny deadline je streda. Už to treba ale poslať ako koment tu do vlákna, anketu zatváram.

pecovarhy

Téma tričiek je uzavretá, ďakujem Sanchezovi, že sa postará o výrobu a dodávku na PAWG. Pri príchode si odo mńa potom pýtajte okrem vizitky aj tričko - samozrejme platí iba pre tých, ktorí majú tričko zadeklarované.

icebear

icebear

ja mám v tabuľke prehodené meno zo sanchezom. to len taká drobnosť čo ma zmiatla, ako som do toho vliezol.

pecovarhy

nemáš nič prehodené, pozeral si asi na stĺpec, kde je meno človeka, s ktorým zdieľaš izbu - Teba sa týka riadok 19 a aj tričko pre Teba je uvedené v tomto riadku.

icebear

icebear

dneska mi ide. sorry.

dneska vidím samé bludy, aj v obchode som sa hádal za cenu, ktorá nakoniec patrila inému výrobku a pod. idem si asi bafnúť nejakej trávy a bude.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů