Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Kingdom Death: Monster : Úpravy komponent : 3D terén

wlcina,  [12:50:35 | 25. Úno 2018]

Earth Reborn : Dojmy : Dojmy obecne

acedrac,  [0:00:17 | 25. Úno 2018]

Warhammer: Age Of Sigmar : Kompost : Jak začít?

eMPavel,  [12:40:10 | 24. Úno 2018]

Čtveráček : Novinky : Příprava PnP rozšíření aneb národ sobě

Wolfhound,  [8:21:25 | 24. Úno 2018]

Star Wars: Destiny : Novinky : Star Wars Destiny - výpredaj boostrov

lister,  [1:01:17 | 24. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Donning the Purple

zgrywus,  [23:11:48 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Edge: Dawnfall

Xatrix,  [20:47:06 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tiny Epic Zombies

Deskovna.cz,  [17:52:05 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [17:15:21 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

Sorcerer,  [17:14:08 | 23. Úno 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Polylux1,  [16:44:20 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Robin Hood and the Merry Men

Deskovna.cz,  [13:06:58 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Elenistar,  [10:20:36 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Come: Deliverance

winring,  [10:12:45 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hannibal & Hamilcar

Aillas,  [9:56:21 | 23. Úno 2018]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #1 : Novinky : Starter Kit 4 tento rok

Bifi,  [9:09:53 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : Textová CZ verze karet...

laredo,  [20:24:17 | 22. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nights of Fire: Battle for Budapest

Magicus,  [17:03:46 | 22. Úno 2018]

Hradiště 30.5.-3.6.2018

• Nemůžete odpovídat na toto téma
18 odpovědí

ozzy

Termín na jaro 2018
"Proč Já?!"
-ozzy-

Pitrs82

Pitrs82

Super, hned ve středu si zařizuji v práci dovolenou :)
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Siaron

Siaron
To uz bych snad mininalne ja mohl dorazit :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Thales

Máme to s Lenkou v kalendáři, tak uvidíme. :)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Morthe

Dostal jsem od ženy nůž na krk, že už ji nebaví sedět doma. Tudíž jsem v pudu sebezáchovy naznačil, že se čas od času konají roztodivné herní akce, kam jezdí i rodiny s dětmi, a bylo mi vyhubováno, proč jsme ještě na žádné nebyli, a jak jsme spolu sakra dlouhou, když si myslím, že by snad mohla být proti (ano, situace je prakticky totožná s loňským rokem, a ne, Warcon nedáváme, jelikož se kryje s táborem). Takže se nesměle hlásím, že budou-li tomu okolnosti nakloněny, dorazili bychom i s mláďatama.

(Ještě teda musím zjistit, jak letos vychází jarní Brnohraní, aby se to snad, nedejbohové, nekrylo, to bych byl vestaven před těžkou morální volbu.)

aneken

Mno normalne by Jarní Brnohraní vyšlo přesně na tenhle víkend, Morťáku;) Ale vzhledem k tomu, že prakticky všichni budem chtít jet na Hradiště, pokud nás tam Ozzy vezme, tak s tím někam šibnem;)
Takže nás prosím taky hlásím!;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

DD.

No my se taky urcite radi ukazem.

Elenistar

S námi určitě taky počítej
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

ozzy

hele vy mi to neděláte jednoduchý....
píšu seznam lidí, se kterýma jsem už mluvil a komu jsem to už slíbil:
DDovci
Kandelábrovci
Kamilovci
Anekenovci
Dubinovci
Trsťákovci
Adrsenovic
Elenistárovic
Faragoic
Mortheovci
Pitrovci
ozzákovci

máme vlastně plno, takže další se omlouvá, ale jdou pod čáru, možná se povedou do jara ještě další dva pokoje...
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elenistar

heled lepší pod čarou... však to znáš. tejden před hradištěm je ve školce rýmička a půlka nepřijede
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

rbx

Předpokládám, že kdyby si mě a Tomíka vzal někdo na pokoj, tak se případně vlezeme. Je to tak?
Tomovy hry, moje Mekka...

ozzy

Jj, Radku vas si klidne vezmu ja :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Lomikar

brr svědí mě hlava za vás :P
"X je mistrem svého oboru. Oborem X jsou sračky."

ozzy

Proc svedi?
"Proč Já?!"
-ozzy-

Siaron

Siaron
Tak to Thalesi vypada, ze si zase dame nejakou tu komorni herni grilovacku u vas :-D Minule se to celkem povedlo, však ? :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Thales

Asi budu muset udělat herní Libušín, když tak na to koukám, i když máme kapacitu ještě menší než Hradiště... :huh:

P.S.: Kdyby nepřijel "spalovač kuřat", tak musíme u grilu oželet ohňovou show. :D
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

ozzy

Přátelé, kamarádi...
Hledíce na Želivu do vašich smutných očí, čítajíc v nich odsudky, že na Hradišti na vás nezbylo místo, chci ujasnit, jak se celá situace má: Už teď se modlím, aby někdo pasoval (je tam 11 pokojů a nás je 12 rodin). Pokud ne, nic se neděje, dáme to i tak, ale komfortnější by to bylo 11/11. Nicméně co se pak bude dít na těch pokojích, je mi vlastně jedno až do počtu 40ti postelí nepočítaje dětské postýlky. Tudíž jestli jste schopní a ochotní se dohodnout s někým, kdo vás vezme pod svá ochranná křídla a schová vás do budoáru dětského skřehotání, je mi vcelku jedno. Jen mi to prosím hlaste, jak a s kým jste se dohodli, jsou tam tři malé pokoje, 2 třílůžkové a 1 dvojlůžák, kam se vejdou (světe div se) jen tři lidé a do jednoho pouze 2 lidé. Díky
"Proč Já?!"
-ozzy-

Morthe

Jako takhle... když bude hezky, nemáme problém být třeba někde pod stanem (je-li to tam vůbec možný). Ale když bude zima a ošklivo, tak to s malou (půl roku) venku asi nezvládneme (kojení a další tentononcy). :(
Jinak by nám asi stačilo i něco menšího, já přespím na zemi, Pája s děckama si třeba srazí postele... nebo tak něco.

ozzy

Morthe klid, problem nebude, neboj :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů