Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2019 - 22. - 24. března

Elnie,  [11:02:38 | 25. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

jlkcz,  [10:39:55 | 25. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Feudum: Rudders and Ramparts

leizeQ,  [8:51:23 | 25. Bře 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

eyron,  [21:03:20 | 24. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : CARNIVAL ZOMBIE - Second Edition

Siaron,  [20:56:57 | 24. Bře 2019]

Hitler's Reich : Dojmy : Pravidla jsou opravdu hrozná

Hoho,  [13:47:30 | 24. Bře 2019]

Warhammer 40,000: Heroes of Black Reach : Dojmy : Rozdíly mezi Heroes of Normandie a Black reach

zgrywus,  [12:16:20 | 24. Bře 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [23:52:52 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadows of Brimstone: Adventures

poetka,  [22:56:18 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [7:25:41 | 23. Bře 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

fuchso,  [0:57:31 | 23. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Cyklistická hra

Honza_hrajem,  [22:44:38 | 22. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [10:31:15 | 22. Bře 2019]

Debaty o Deskožroutu : Obecný návod : Velka herna udalost - zalozenie

wlcina,  [9:27:08 | 22. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

waczko,  [22:03:24 | 21. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Wolfhound,  [19:31:00 | 21. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Exodus Chronicles — a classic 4X saga enters a new era!

peca,  [13:00:19 | 21. Bře 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Citron,  [12:59:47 | 21. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadows of Brimstone Forbidden Fortress

Pilgrimage,  [10:55:37 | 21. Bře 2019]

Spirit Island : Novinky : Promo Pack #1

Luke,  [11:24:04 | 20. Bře 2019]

Suburbia : Dojmy : Jaké to je

icebear,  [6:12:41 | 20. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

zgrywus,  [1:40:12 | 20. Bře 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Darkscraper,  [20:45:06 | 19. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: The Underworld Expansion

Narayan,  [20:12:13 | 19. Bře 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [16:39:52 | 19. Bře 2019]

HATE: The Boardgame

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
80 odpovědí

Speedyck

Speedyck
safra, do tohohle kickstarteru bych zrovna i šel, ale co se mi tenhle měsíc rozsypal počítač a musel jsem dát peníze do novýho, tak fakt nemám na útratu navíc, škoda no

devilfiend

devilfiend
Mě osobně to zatím vůbec nepřesvědčilo. Chtěl bych vidět pořádný gameplay ve více než 2 lidech, jestli to vůbec má cenu. Zatím to vypadá, že to je spíš dvojkovka.. nebo tzv. dva bojují a další se dloubou v nose ( bo hrají jinou hru :D )

DD.

No vsak tak to je. Si precti predchozi prispevky zde. Ve vice lidech jde o to ze hrajou 2 a 2 zaroven misto aby se dloubali v nose, ale porad dvojkovka. Pripadne ve vice lidech si v ramci kampane (chronicke) prenasis vysledky bitvy 2 lidi do dalsi bitvy s nekym jinym.

Pepsson

Pepsson
Posledni pridavek - nemrtvaci, vypada pekne. Na prvni pohled jinak, ale ve skutecnosti porad to same. Ale figurky pekne

Bolek

Bolek
Novinky vypadají skvěle :rolleyes: Hate everbody! :D

devilfiend

devilfiend
@DD.:No jenže já myslel situace, kdy 2 hráči ze 4 mají stejného protivníka. Pak ten poslední stejně bude jen koukat a dloubat se v nose :-)

Tento příspěvek byl upraven od devilfiend: 23 leden 2018 - 01:11

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekPepsson, na 22 leden 2018 - 05:13 , napsal/a:

Posledni pridavek - nemrtvaci, vypada pekne. Na prvni pohled jinak, ale ve skutecnosti porad to same. Ale figurky pekne

Zatím jsem nevěděl jestli mně tenhle projekt odpuzuje nebo nudí.
Tyhle figurky se mi ale moc líbí. Byly by pěkné do nové expanze pro Shadows of Brimstone, která je o lese mrtvých.
Kdyby chtěl někdo koupit tu expanzi, vzít si pravidla a kartičky a figurky mi nechat dohodneme se :D :D

Pepsson

Pepsson
Ja bych se pripadne pak pridal k nekomu, kdo to bere, jen s touto expanzi (s prispevkem na postovne samozrejme)

Speedyck

Speedyck
do kdy vůbec ten kickstarter trvá? případně bych se k někomu taky dodatečně přidal, jen teď potřebuju nějaký čas pošetřit peníze na útratu :D

Bolek

Bolek
Já věděl že to nakonec lidi zlomí a přidají se :D

DD.

No zatim to moc lidi nelame. Dokonce to ma den, kdy odeslo vice backeru nez prislo novych. Diru do sveta to zatim nedela a SGs tomu nejak zasadne nepomahaji. To ze dostanu navic desku a material aby mohli hrat 4 hraci zaroven, kdyz je to od zacatku prezentovane jako hra az pro 4 hrace neni z meho pohledu uplne hit.

Bolek

Bolek
A co vám tam chybí? :-)

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekBolek, na 24 leden 2018 - 09:26 , napsal/a:

A co vám tam chybí? :-)

Poníci.

Havelock

Co takhle vymyslet nějakej herní koncept a za SG teprve dávat základní herní materiál? :D
Bez urážky!

Helmet

Helmet
Souhlasim s tim, ze to ma dost spolecneho se Shadespirem. V cem se to ale lisi je, ze je to kampanova skirmishovka (respektive tady tomu nerikaji kampan, ale "chronicle") a tim mi to prijde zajimave.

Nekdo tu psal, ze to neni hra, kterou by si jen tak vecer zahrali - to je pravda, ale to ani neni cilem. Hate je delany pro hrani stylem zdejsiho Slauch Bowlu. Hraci se proste kouknou na mapu kampane a dohodnou si hru (= bitvu o uzemi) s jinym hracem, kterou si sami odehraji, a pak jen aktualizuji stav kampane. Proste kampanove hrani, ne hra pro celou herni skupinu najednou. Proto si myslim, ze Nemesis ani herne neni primy konkurent. Styl a zpusob hrani je uplne jiny.

V tech poslednich updatech psali, ze na zadast backeru pracuji na pravidlech pro hru 3 a 4 hracu "najednou". Dokonce by to melo byt zakomponovano i do te kampane. Tak uvidime.

Mejlo

Zobrazit příspěvekMejlo, na 24 leden 2018 - 02:15 , napsal/a:

Co takhle vymyslet nějakej herní koncept a za SG teprve dávat základní herní materiál? :D

Anebo naopak. Vyrobit herní materiál a za SG dávat herní mechaniky.

Ale ať nejsem OT. Od té doby, co jsem díky Blood Rage přičichl k artu Adriana Smithe (Smitha?) se ho nemůžu nabažit. V artu a tématu má rozhodně navrch nad 100x recyklovaném Alienovi v podobě Nemesis. To jen tak na okraj pro ty, kteří mají potřebu tyto 2 hry porovnávat.

Tento příspěvek byl upraven od Mejlo: 24 leden 2018 - 02:30

Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

Thales

To srovnávání s Nemesis je tady čistě proto, že mají souběžné kampaně, jinak by to snad ani nikoho nenapadlo srovnávat po herní stránce. To už je vhodnější srovnávat Nemesis s taktéž probíhající kampaní UBOOT pro společné kooperativní rysy. ;)

Helmet to napsal přesně - stylem kampaňové hry připomíná HATE fotbalový Blood Bowl, což si myslím bude hlavní problém kampaně (pokud tedy chceme označit úspěšnou kampaň s mnoha splněnými SG za neúspěch... #zmlsaníKSbackeři :D). Hodně lidí prostě čekalo nějakou drsnou hru pro více lidí alá Blood Rage nebo Rising Sun. Nevím, zda tohle bylo vyvráceno design deníky CMONů, ale to většina hráčů stejně před spuštěním KS kampaně nečte.
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Sorcerer

Len podotknem, ze 730 000 usd co je zatial vyzbierane je velmi uspesna kampan. Hre sa dari az az. Nieje dovod ju porovnavat s inymi kampaniami. Tvrdit, ze to ludi moc nelaka nieje moc trefne.

Shadespire ma dobre predaje aj napriek tomu, ze je to primarne duel.

Blood rage napriklad vyzbieral nieco kolo 930 000.

Kampanovych 2p gore dark rubanic nieje az tak vela a vzdy potesia. Naopak som strasne rad, ze zasa cmon neslo do blood rage abo rising sun stylu, aj ked tie hry mam rad, do konceptu HATE (comics) nijako nesedia

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 25 leden 2018 - 01:12

Sorcerer

Teraz pozeram, ze updatli kampan takze bude moznost hrat battle royale co je moj najoblubenejsi herny mod. Takze za seba viem povedat, ze hra je az nad moje ocakavania.

Bolek

Bolek
Jo, to je pecka :-)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů