Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

devilfiend,  [13:49:35 | 22. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Joe,  [11:15:30 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

HATE: The Boardgame

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
80 odpovědí

Pepsson

Pepsson
Tak konecne nejake info o tom, jak se to bude hrat

https://cmon.com/new...ide-to-survival

Dle popisu je to teda trochu jiny koncept, nez jsem ocekaval. Asi naleju dalsi penize radsi do Johanky, ale uvidime, treba to bude stat za to

Tento příspěvek byl upraven od Pepsson: 13 leden 2018 - 03:06

Sorcerer

Sorry, ale právě násilí, násilí, kanibalismus, bum, bum, bum, nenávist je myslím výrazně infantilní téma.
Nebo adolescentní?

Infantilne tema? Je to tema ktore poukazuje na uplnu podstatu kazdeho cloveka. Bez nenavisti a nasilia (nasilie je v tejto vete silny pojem ale rozumej boj, nie nasilie na nevynnosti) by sme sa nikam neposuvali. Prave preto sa mi to velmi paci a rozhodne do toho idem. Som zvedavy aku atmosferu a feeling budu tieto temy vyvolavat mechanicky. Drsne savage veci ja jednoducho mozem, cim viac savage a feral tym je to premna lakavejsie.

Komiks hate je podla mna skvela zalezitost a rozhodne nema nic spolocne s infantilnostou. Podobne ako su zobrazene tieto drsne temy v GOT su dobre vykreslene aj v tomto skvoste Adriana Smitha.

Erik na tomto projekte celkom intenzivne pracuje aj ked nieje hlavny dizajner. Bavili sme sa o tom v essene pri pive.

EDIT: len dodam, ze vsetky keci kolo toho, ze to nieje vhodne pre retail su len reklamny tah. Cmon si proste chce skusit co to spravy ked daju KS exklusive. Bloodthirsteri vo warhammeri davaju vojakom na vyber ci sa nechaju nimi zozrat ale sa pridaju k nim a budu zrat inych. Nehovoriac o tone uchylneho fluffu zo sveta warhammeru.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 13 leden 2018 - 08:39

Elenistar

Tak první video mě minimálně nalomilo.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

esed

esed
Mě teda úplně ne...doufala jsem, že to bude takové brutálnější Blood Rage a přitom je to scénářovka, kde se vždycky bojuje jeden na jednoho. Je to škoda, ač téma vypadá luxusně, tohle by se u nás nehrálo... :(

Elenistar

to naprosto chápu...

já na to zatím jen koukám z pozice barviče. Je tedy pravda, že si tam hrajou na to, jak je to děsně brutální a krvavý. A tím je to jiné a cool. A přitom je odvar z warhammeru, co je tady dvacet let.
Zmikund

esed

esed
Tak to jo, figurky jsou naprosto parádní :)

DD.

No jako co jsem cetl jak se to hraje, tak ne ze by mi to silne nepripominalo Shadowspire na kterej jsem v Zelivi na vas koukal.

Luke

Luke
Jak jsou figurky povedeny, tak mi teda prijdou strasne na jedno brdo, to abych ani nevedel jak zajimave nabarvit, sama kuze a kov s krvi...asi si to necham ujit, doma to hrat nebudem, jako jednorazova skirmishovka do herny to taky neni.

Elenistar

Zobrazit příspěvekDD., na 16 leden 2018 - 10:49 , napsal/a:

No jako co jsem cetl jak se to hraje, tak ne ze by mi to silne nepripominalo Shadowspire na kterej jsem v Zelivi na vas koukal.
tak tak to se trochu obávám. ale zase je to legacy nějaký... což zatím v shadespiru není... vypadá to trochu na bloodbowl s víc managementem mezi jednotlivými bitvami

navíc tam jsou čtverečky...ty teda nesnáším ve skirmishovkách. to jsem si myslel, že z toho už dneska všichni vyrostli :(

Tento příspěvek byl upraven od Elenistar: 16 leden 2018 - 11:06

Zmikund

Havelock

Já jsem moc měkkota. Nedovedl bych hrát hru, kde nevinný členy protivníkova klanu (ženy a děti) buď na místě popravíte, nebo si je odtáhnete domu, kde je buď uvaříte, nebo umučíte. Za mě pass.
Bez urážky!

Elenistar

Můj oblíbený barvíř Giraldez dostal figurky asi půl roku předem a dnes je odtajnil. Tak jen pro představu, co se dá s figurkami z téhle hry dokázat. Vložený obrázek
Zmikund

DD.

No tak se SG za 670k se ukazalo pro mne to hlavni o teto hre a to, ze je to 2jkovka. Pri 670k pridaji dalsi hraci desku, aby se mohly odehrat 2 bitvy zaroven, tudiz aby mohli hrat 4 hraci najednou a ne, ze 2 bojuji a 2 se na ne koukaji :).

Graficky to taky neni nijak 'kulervouci' - figurky jsou pekne, ale ten zbytek uz ne (napr. stejna vesnice pro vsechny klany apod.)

Tudiz za mne nejspis pass.

Elenistar

vidím to stejně... zatím... ta deska je pro mě jednoznačně plus.
Zmikund

rbx

no, myslim ze v pomyslnem souboji jednoznacne vyhrava Nemesis. A to o parnik.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Narayan

Narayan

Vzhledem k tomu že tu není, přidávám odkaz na stránku kampaně.

https://www.kickstar...jects/cmon/hate

Asi se teď lehce drbou na hlavě, že to spustili ve stejnej termín jako Nemesis.
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Pepsson

Pepsson
Rekl bych ze si rekli "no jo, polaci,  to neni zadna konkurence. My jsme prece CMoN". Rekl bych, ze ta recyklace se jim ted dobre vymsti

Tento příspěvek byl upraven od Pepsson: 18 leden 2018 - 12:28

Narayan

Narayan

No chapal bych podceneni ze strany Cmon, kdyby slo o nejake noname polske studio. Ale podcenit zrovna tyhle polske chasniky, po takove kampani, jako byla ta na Lords of Hellas (vybrano 1,7M - podotykam liber), to je dost na povazenou. No ne ze by na tom Cmon nejak zchudli, ale druhy Rising Sun to nebude.
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

kandelabr

Jsem se teda mrknul na to video. Ty "drsňácké" kecy (miniatures you´ve been fucking waiting for) na mě měly teda spíš negativní efekt. Jakože děsně krutopřísné, mature content, takže všude nacpem sprosté slova. První signální.  Nepřesvědčilo.
ostříš!

Thales

Komiks neznám, ale po nadmíru pozitivní zkušenosti s brutálně temným světem Kingdom Death mě tohle docela zajímalo. Kampaň zaměřující se na rating 18+ mě ve své jednoduchosti neuráží, na geniální slovní humor miliony dolarů sotva utáhnete. Ale čekal jsem herně něco o dost jiného. Skirmish hru pro dva bych ve sbírce neuživil a vizuální styl mě zrovna nenadchl (čímž netvrdím, že je kvalita nízká nebo provedení odfláknuté).

Za mě pass, respektive přesun k polské variaci na Vetřelce. :) I tak vypadá HATE zaplaceně a během kampaně si ještě nějaký ten dolar urve. ;)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Bolek

Bolek
Je tu někdo kdo to bude brát? Nebo o tom uvažuje? Zatím to nevypadá jako něco co by mě mělo zvednou ze židle :-)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů