Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

Citron,  [22:38:52 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 13.12.-17.12.2017

Pitrs82,  [22:22:26 | 11. Pro 2017]

Sorcerer : Novinky : Kickstarter

Magesa,  [22:01:32 | 11. Pro 2017]

Gaia Project : Dojmy : První dojmy

Aendil,  [17:40:49 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Organizácia

pecovarhy,  [15:46:31 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Najmenší rozptyl záverečného skóre

luznyj,  [14:07:59 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [20:31:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [16:41:45 | 10. Pro 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Johniczech,  [15:09:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Fantasy Flight Interactive

klaymen,  [21:30:17 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

matewr84,  [18:46:40 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:37:12 | 9. Pro 2017]

Blood Bowl (2016 edition) : Překlady : Překlad

Sierpe,  [21:38:53 | 8. Pro 2017]

Storage for games

deskovky storage for games uložení nábytek kocour

• Nemůžete odpovídat na toto téma
14 odpovědí

devilfiend

devilfiend
Zdravím všechny,

nevím kam jinam můj dotaz dát, tak snad jsem správně.

Momentálně řeším stěhování a naskytl se problém s uložením deskovek. Mám následující požadavky:

1) Prozatím mám doma cca 300 krabic, nicméně do budoucna počítám i s více hrami :-)
2) Máme doma malého kocoura a bojim se, že by mě mohl něco rozdrbat :D
3) Na hry chci vidět, takže nějaká vitrína? nebo se nemusim bát, že by se to kocourovi líbilo?
4) Na zakázku se mi nic nechce nechávat vyrábět poněvadž jsme v podnájmu a přijde mi škoda něco dělat na míru

@Mám na případné skříňky apod spoustu místa: 4,5m na délku a 2,2m na výšku

@Bohužel vitríny na českém trhu jsou většinou málo hluboké (počítají jen s knihami) a já narazil jen na tuhle:
https://www.nabytekz...a-meryl-10.html
s tím, že nevím jak hluboká je uvnitř a po několika emailech na všechny možné prodejce jsem nedostal za celý poslední týden žádnou odpověd(já vím vánoce) navíc bych jich musel koupit 5....

V našem bytě (ze kterého se stěhujeme na cca 5 let) máme regály a ty jsou ok, jenže ten kocour .... :D

Rád bych slyšel nějaké názory či tipy. Nemáte někdo doma kočku a spoustu deskovek? jak máte vyřešeno uložení her?

Předem díky všem :-)

PS: Prosím nepište mi ať se zbavím kocoura, takové rady mi fakt nepomůžou! :D

Tento příspěvek byl upraven od devilfiend: 07 prosinec 2017 - 08:55

Anderson

Anderson
Co třeba tohle? :)
Vložený obrázek

devilfiend

devilfiend
Ne díky :-D

Zobrazit příspěvekAnderson, na 07 prosinec 2017 - 09:33 , napsal/a:

Co třeba tohle? :)
Vložený obrázek

paladin91

Zkusil bych dat Kocourkovi na poličku nějakou sračku jako mágy z hexanu a pokud si ji nebude všímat tak si v pohodě a když ji rozdrobené tak to byl dobrý skutek

devilfiend

devilfiend
to bych musel koupit... a takovou sra*ku bych nerad kupoval :D očekával jsem nějaké konstruktivnější rady.. já se jako vyloženě nebojím, že by cíleně hry rozdrbával, ale spíš toho, že když to budou regály, tak by mohl po nich chtít lézt nahoru a pak by to mohl rozdrbávat..

Zobrazit příspěvekpaladin91, na 07 prosinec 2017 - 10:00 , napsal/a:

Zkusil bych dat Kocourkovi na poličku nějakou sračku jako mágy z hexanu a pokud si ji nebude všímat tak si v pohodě a když ji rozdrobené tak to byl dobrý skutek

rob

rob
Klasika:
Ikea - Kallax - kdyz je policka plna her, kocour uz se do ni nevejde.
Ale s kocourem to vyzkouseno nemam :-)

http://www.ikea.com/...s/series/27534/

Tento příspěvek byl upraven od rob: 07 prosinec 2017 - 10:43

devilfiend

devilfiend
Taky jsem na to koukal už, ale asi bych to musel vyskládat až do stropu což by asi šlo :) a možná dát úplně dolů právě dvířka, aby kdyžtak drápal je :D

devilfiend

devilfiend
Spíš mě trochu vadí, že to nemá zadní stranu a je to celkem hluboké, chvilka nepozornosti (posunu deskovku až dovnitř) a pak se tam kocour rád přesune :D

Hike

Hike
Asi takto, doma máme dvě kočky a hry mám ve skříni s dvířkami, ale děcka mají docela dost takových těch blbin pro malé děti s velkými krabicemi a kočky si toho moc nevšímají.

Ale zase na skříni (tj. nejvyšší místo - velmi důležitá věc) mám kartonovou lepenkovou krabici na výkresy ze školky/školy a na ní (v podstatě v mezeře cca 20cm od stropu) obě kočky velice rády spí. No a ta krabice má celé víko rozpíchané od drápků, když si dělají pohodlí (ale zase je to vlnitá lepenka, normální karton, co z něj jsou krabice by to asi přežil).

Takže jak píše rob, pokud se kočka nikam nevejde, tak jí to asi spíš nebude zajímat a ideálně když vedle postavíš třeba koženou sedačku, tu si vyloženě zamiluje. Protože kočky rády zasekávají drápky do materiálu, ze kterého se jim pak dobře vytahují. (o:
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

Sir_Miner

Sir_Miner
Mám dvě kočky a deskovky v kallaxu z IKEA a jak je to zaplněný, tak to ignorujou, takže bych se toho nebál. Navíc jak tu padlo, když jim nachystáš lepší flek budou deskovky ignorovat.

devilfiend

devilfiend
Jo ve stejné místnosti na druhé straně máme velkou sedačku, takže by to mělo být v pohodě? vedle sedačky bude mít i škrabadlo :)

rob

rob
Hlubsi to je, ale hodi se to. Dozadu davam treba prazdne krabice od rozsireni (je tam misto presne tak na jednu standardni krabici). A nebo nektere hry maji krabici vetsi (Scythe, Concordia, Through the Ages, Vysoke napeti) a pak je hloubka akorat.

devilfiend

devilfiend
Super, díky. No doufám, že kocourek nebude extrémní ničitel a půjdu asi do toho Kallaxu.. :)  nastavim si ty díly aby to bylo až ke stropu aby neměl potřebu tam lézt

@Díky za tip ohledně schování rozšíření dozadu, to se hodí to je fakt :)

rbx

mimochodem toto jsi viděl: https://www.kickstar...m/?ref=kicktraq ?
Tomovy hry, moje Mekka...

devilfiend

devilfiend
Koukal jsem na to, nicméně se bojím že by mi nestačil ani ten nejvyšší pledge... navíc tady bych se bál že by po tom kocour šplhal .. :)

Zobrazit příspěvekrbx, na 07 prosinec 2017 - 11:04 , napsal/a:

mimochodem toto jsi viděl: https://www.kickstar...m/?ref=kicktraq ?

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů