Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

Citron,  [22:38:52 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 13.12.-17.12.2017

Pitrs82,  [22:22:26 | 11. Pro 2017]

Sorcerer : Novinky : Kickstarter

Magesa,  [22:01:32 | 11. Pro 2017]

Gaia Project : Dojmy : První dojmy

Aendil,  [17:40:49 | 11. Pro 2017]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Organizácia

pecovarhy,  [15:46:31 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Najmenší rozptyl záverečného skóre

luznyj,  [14:07:59 | 11. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [20:31:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [16:41:45 | 10. Pro 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Johniczech,  [15:09:14 | 10. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Fantasy Flight Interactive

klaymen,  [21:30:17 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

matewr84,  [18:46:40 | 9. Pro 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:37:12 | 9. Pro 2017]

Blood Bowl (2016 edition) : Překlady : Překlad

Sierpe,  [21:38:53 | 8. Pro 2017]

Sorcerer

0  2  0.0
Karetní strategická hra ve kterém jednotliví čarodějové bojují o nadvládu. 84 příspěvky · 2 témata · 0 články · 0 soubory · 0 obrázky · 0 odkazy

Kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
47 odpovědí

Havelock

Havelock

Hře to neublíží. Ale lidi umí být zlí. "Jaktože mi odpíráte 3 karty, na které mám jako backer právo - celá hra tím ztrácí smysl, když nemůžu hrát za nekompletní postavu..." apod. Snad vše dobře dopadne pro všechny :)

Magesa

Magesa
Proč je prostě nepřidat jako "Thank you, you're amazing!" poděkování?

Celou kampaň jsem s napětím sledoval, osobně mě ale mrzí, že záverečný sprint nenastal v prvním týdnu. Nechápu, proč bylo prvních pár SG tak daleko od sebe. Myslím, že kdyby se toto vše odemknulo v prvním týdnu, další týdny mohly být ještě úspěšnější.

Sorcerer

Ak je to tak ako pise Robert v update, ze bgg naopak nabadza firmy promovat svoje hry, tak potom ok. Zase som si len utvrdil, ze Robert je nepochybne profesional takze fajn. Podakovanie su samotne stretchgoaly a nepadaju z neba zadarmo ani nikomu nenavysuju cenu. Osobne som s kampanou velmi spokojny az nad svoje ocakavania. Navyse mozno to bola taktika vyuzit posledne dni na momentum strike, pretoze late pledge neodomyka stretche.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: Včera, 00:36

Tokura

Tokura
Dnes jsem četl na bgg k Sorcerer poslední dva komentáře, jeden od zakladatele daného hlasování Rick Vinyard a vyplynulo mi z toho, že vše je v pořádku a je v souladu s pravidly nabízet jakousi formu úplatku, např. vyhlášením soutěže vydavatele, za podporu své hry v tomto hlasování. Je to i jakási výhoda pro bgg, protože se tím zvyšuje návštěvnost a zároveň se i podporují jiné hry, jelikož návštěvníci se v dané anketě dozvědí i o jiných hrát.

Zároveň, za mě, pokud je to anketa o nejočekávanějších hrách, tak sorcerera jsem podpořil a je to, zatím, moje nejočekávanější hra v roce 2018.

Robert nemusel podmínky Stretch goals vyhlašovat, ale vyšel nám vstříct, zato jsem vděčný, a moc to nestojí, pokud se zapojí většina lidí z kickstarteru.

Já osobně jsem spokojen už za Wachiwi. Možná bych uvítal v závěru nějaký nový battlefield, nebo i obrázek s podpisem Petra :-).

paladin91

Hmm i když je to OK a v souladu s pravidli tak mě to vnitřně nesedí ať už si pravidla říkají co chtějí, Zahlasujem a klidně sorcerovi ten hlas dam - pro mě to i tak bude nejočekávanější hra, ale celá tato “soutěž” o nejočekávanější hru pak ztrácí podle mě smysl :( Jestli si daji podobný cíl i CMON v kampani na HATE tak pak tam těch palců bude tolik ze to stejně žádná hra nedobehne :/
Není to samozřejmě chyba Sorcerer ale pro BGG je to docela zvláštním krok , na druhou stranu těžko to někomu můžou zakázat tak to raději povolí.

Hike

Hike
Je to takovej slavík pro Ortela, holt. (o:
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

matewr84

matewr84

jak už jsem psal na bgg, rozhodně byla kampaň udělána velmi chytře a profesionálně z marketingového hlediska. Jsem si na nějakých 98% jistý, že kdyby Rob zvolil jinou distribuci stretchgoalů včetně těch sociálních, tak by kampaň vybrala méně. Tento poslední krok, byl ale přinejmenším velmi kontroverzní a podle mě ne úplně šťastný. Není to podvod, páč to pravidla dovolují, ale trochu mi to připomíná situaci ve fotbale kdy v posledních minutách nevrátí tým, který prohrává, míč týmu, kterému se zranil hráč. Také je to povoleno, ale není to úplně fairplay a jak píše sorcerer, může to krásně generovat hate na tuhle hru, hlavně ale na white wizards games... snad tomu tak nebude, držím jim všem palce, páč tak nějak věřím že to Rob myslel jako vstřícný krok...
Co se týče těch komentářů: "dejte to zdarma"... to je podle mě také riskantní krok, jelikož to pak utváří v backerech pocit, že stejně dostanou něco zdarma když se jim to nepodaří vysbírat... a hlavně, jednou dáš, po druhé musíš dát víc, jinak tě sežerou...

Tento příspěvek byl upraven od matewr84: Včera, 10:57

Magesa

Magesa
No, treba CMON vetsinou dela, ze da i posledni neodemnknuty stretchgoal jako "thank you". Nerikam davat vse zdarma, ale jestli jsem to spravne pochopil, jsou to 2 karty a jsou nezbytnym doplnkem pro nekolik predchozich SG.

Rekneme, ze ty karty nakonec nebudou, jaky smysl pak maji predchozi SG ze stejneho balicku?

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů