Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

pillgr1m,  [0:00:34 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [21:50:08 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

Dzejkob,  [16:54:33 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [13:27:23 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

stOKYi,  [7:03:08 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

Bolek,  [16:58:20 | 19. Zář 2018]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Andy,  [11:46:30 | 19. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

waczko,  [10:05:26 | 19. Zář 2018]

Malé velké galaxie: Do neznáma : Pravidla : Ikonky pilotov pri bodovaní

Pundlich,  [7:52:25 | 19. Zář 2018]

Malé velké galaxie: Do neznáma : Pravidla : Kedy sa bodujú Čierne diery

acedrac,  [7:31:03 | 19. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

paladin91,  [18:36:19 | 18. Zář 2018]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3340 příspěvky · 46 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Šlauch Bowl 3. ročník

• Nemůžete odpovídat na toto téma
256 odpovědí

Grom

Říjen by asi šel, září jedině příští víkend.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Coywolf

Říjen jedině druhou půlku. Od 28.9. do 19.10. jsem pracovně mimo ČR.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Johniczech

Johniczech
Vy jste fakt skvělý! :D Coywolfe přijeď hned po pracovní cestě na Horku a zahrame to tam :D
Legendary Legend

sydo

Ok, takhle bychom to nedohrali nikdy :) semifinale si dohodneme zvlast a finale se da v hospode? Nebo chcete pockat na konec rijna? Tam je ale ta Horka no.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Grom

Asi každý separe.

Elenistar

Jako gratuluji všem postupujícím. Jen mi to nepřijde naprosto legální, přeskočit někoho poslední možný den...
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Helmet

Helmet
Take gratuluji postupujicim. Ostatni meme stastni ucastnici si udelejte re-draft. Pokud jste hrali druhou ci treti sezonu, nezapomnte si za dohledu "statniho notare" (nebo nekoho jineho z ligy) nahazet, zda Vasi hraci nechteji uz do duchodu!

Ucastnici Play-off si to nezapomente nahazet jak budete postupne vypadavat ;)

Coywolf

Elenistare, tebe jsem přeskočil už předposlední den:-D

Tento příspěvek byl upraven od Coywolf: 03 září 2018 - 04:08

Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

milank

milank
Gratuluji účastníkům PO a doufám v pořádnou řežbu!

Re-draft dnes naházím pod nestraným dohledem Rudy.
"And then a buffalo will stare stupidly into your soul while slowly chewing grass and softly farting."

Wolfhound

Wolfhound
@milank: kde hrajete? My dneska válčíme s gromem v podskalí.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

jakouback

jakouback
Pokud má můj tým za sebou první sezonu je potřeba re-draftovat pod dohledem? :-)

Hod na - "Wants to Retire" - nehodím nikdy méně než 1
Hod na - "niging injury" se mne netýká
Hod na FF - by mi mohl padnout nižší, ale jen v případě že hodím 2x1 - můj FF = 3

a kvůii tomu jednomu hodu mi příjde zbytečné někoho nahánět, případně se snad brzy uvidím s Coywofem ta to můžu hodit před ním kdyby to bylo potřeba :-D

Každopádně gratulace všem postoupivším do PO. A ještě jednou moc děkuji všem, s kým jsem se utkal, za zápas v tomto ročníku šauchu.

Tento příspěvek byl upraven od jakouback: 04 září 2018 - 10:45

Marvin

Za mne si to klidně hoď sám a nebo se sejdeme spolu na Budějárně :)
Stejně si chceme dát přátelák :)

Helmet

Helmet
Na ty hody, co se Te netykaji samozrejme hazet nemusis ;)
Co se tyka FF, tak jeho velikost re-draft nijak neovlivnuje. Ten se prenasi zdarma, takze to muzes klidne hodit az "nekdy", pripadne pred prvnim zapasem dalsiho rocniku. Pozehnani k tomu, aby sis ten FF hodil sam musi vydat nekdo z vedeni.

sydo

Za me ok :)
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Johniczech

Johniczech
Tak jsem dostal od Groma samozřejmě trapnej pojezd. Ani jedna z těch 5 červenejch karet nebyla Mina (Fialový se zahozením hráče jsem si zapomněl půjčit). Dál tam ještě pár věcí nevyšlo. Např. Wizzard to napral do 3 mejch a jednoho Gromovýho když jsem ho používal na začátku druhého poločasu (btw. poučení pro ostatní ten nový wizard se dá použít v každém poločase jednou). A samozřejmě v tomhle zápase jsem měl šanci jedině pokud by šlo všechno na mojí stranu. Jak již řečeno nešlo, takže doufám, že to vyhraje Coewolf. Pořád lepší, než ta haluz co jsem dostal v Chaosu.
Legendary Legend

Johniczech

Johniczech
Musím si pak někdy naházet postseason. Možná na finále? nebo na turnaji teď v Brně? Mám celé 3 hráče, kteří by mohli chtít jít do důchodu.
Legendary Legend

Grom

Chtěl jsem se trochu rozepsat, ale vcelku není moc očem. Pár zahraných karet bylo nepříjemný a s trochou štěstí mohlo hodně uškodit, ale to se naštěstí nestalo a MacFláci si dokráčeli pro klidné vítězství 2:0. Největším úspěchem celého víkendu pak je úspěšný hod na gobliního sponzora jak v případě Fláků, tak Fuzzy Dice. Teď už nezbývá nic jiného než držet palce Coewolfovi a jeho eh legálnímu? Podniku.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů