Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

falco,  [18:35:01 | 18. Lis 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

tarvika,  [14:28:05 | 18. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Včera zemřel Chad Jensen (Combat Commander)

Bifi,  [13:42:07 | 18. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [9:15:49 | 18. Lis 2019]

Mistfall : Dojmy : První dojmy ze sólo hraní

Hoho,  [18:08:27 | 17. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:43:42 | 15. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vampire: the Masquerade - Blood Feud a Mega Board Game

zgrywus,  [18:37:05 | 15. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

falco,  [11:48:26 | 15. Lis 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

kandelabr,  [16:11:20 | 14. Lis 2019]

Leaving Earth : Dojmy : Dojmy

Coywolf,  [15:29:34 | 14. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:33:34 | 13. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Happy,  [15:15:36 | 12. Lis 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

Siaron,  [12:20:25 | 12. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Grécko v téme hier

pecovarhy,  [22:21:11 | 9. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Legacies

Onas,  [18:32:57 | 9. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [17:57:45 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

rbx,  [13:28:51 | 7. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [8:06:00 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : ORGANIZAČNÍ POKYNY

rbx,  [1:29:26 | 7. Lis 2019]

d-day dice 2nd edition

• Nemůžete odpovídat na toto téma
12 odpovědí

alucard

alucard
https://www.kickstar...ice-2nd-edition

kampaň d-day dice 2. edice

je tam ještě early bird seržant pár kousků, ušetříte klíčovou jednu libru můžete udělat pledge buď za 35 liber nebo za 60 liber, většina stretch goalů je zatím pro pledge za 60 liber, kde je navíc celá expanze war stories, dvě dvoustranné mapy, kampaň, pátý hráč..je tam vidět dalších neodemčených 7 stretch goalů, z toho 5 je pro tu dražší pledge, odemkne se party mód, další mapy, kostky a pravidla pro těžký kulomet, vše pro tu dražší verzi

původní hru jsem neměl, hodně jsem ji zvažoval podle videí, dost podle mně trpěla tím, že taktika byla z mého pohledu dost samozřejmá, co nejdéle vydržet na prvním poli a syslit body na co nejdražší vylepšení, tady několik náhledů na mapy a množství karet to vypadá nadějněji

edit: pokud si zadáte do youtube d-day dice 2nd edition najdete několik videí ze hry- rahdo a další recenzenti, moc se mi nelíbí ta prezentace na demo hře, obzvlášt mi rvala oči absence kostek s příslušnými symboly, což nechápu, to tam mohli na ně nalepit alespoň samolepky, a první mapa, mám pocit jestli nebyla stejná v první hře

re tom: za mně favoritem bude zjevně ta 60 librová verze, a že se tam těch exclusives bude muset odeknout opravdu požehnaně, aby to obhájilo cenu, mám na mysli hlavně mapy, protože tady jsem s poštovným cenově na úrovni her jako thunderbolt apache leader nebo vůbec této série a další si jistě dosadíte sami, tak je to pořád v jádru kostkovaná,

zatím ale 2000 backerů a stretch goaly frčí po 5000 librách, t.j. střílím stretch goal za každých cca. 100 backerů

autor v komentech zminuje..pokud se odemknou expanze..má být atlantikwall z první edice..no zas pokud jako stretch goaly budou celé expanze a ne 3 karty..třeba za těch 60 bude obsah stát zato...prý je dost komponent na to aby 4 hráči hráli sólové hry nezávisle na sobě :) tak jako dali by se tu vyčarovat věci ve stylu 4 hráči coop proti 2 obráncům

Sergant level pledge -; with it, you will get the D-Day Dice base game as well as the all new War Stories Expansion (about which you can read more [url="https://www.boardgam...ice-war-stories"%5Dhere%5B/url%5D). Both are offered here at £5 less each than RRP/MSRP, a saving of 15%.

The Sergeant Pledge will give you access to all of the stretch rewards unlocked during the campaign. If the Kickstarter goes well you will see a total of approximately £110 of value for your £60 (a saving of over 45%).

Takže sám autor to přiznává.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 15 listopad 2017 - 09:44

Tom

Tom
Ja som sa už tiež na to díval a zatiaľ čakám, ako sa kampaň vyvinie. Sami priznávajú, že sa to na pultoch pravdepodobne objaví skôr, než to dostanú backery. Takže čakám, aké exclusives ponúknu, či to bude stáť za to, platiť dopredu a čakať do aleluja, zatiaľ čo iný si to už kúpia v obchode a budú hrať.
Lepšia strecha v hrsti, ako holub na vrabcovi.

klaymen

klaymen

Ja som do toho isiel. Za prve hra je to dobra, tak druhu ediciu si nenecham ujst. A za druhe sa v pledge manageri bude dat objednat Airborne in Your Pocket, ktory som chcel uz ked bola ta kampan pred par rokmi, no nastastie som ju nestihol.
"Come on, you sons of bitches, do you want to live forever?" - Sgt. Dan Daly

alucard

alucard
Pokud na stránce kickstarteru tuknu na follow along tak mně počítač upozorní na podezřelou stránku a odmítne mně to tam pustit. Pokud to otevřu přes prohlížeč mozzila tak mně to pustí do pledge manageru. Mám heslo z dob kdy jsem šiboval s pledgí, nevím jestli vás to pustí.

Z mého pohledu je zajímavé vzít sergeant pledge ve 2 lidech za 60 liber poštovné pak vychází 7 liber na jednoho. Pokud máte někdo zájem písněte, pohybuji se na ose Brno Polička. Moc neotálejte ten late  PM už asi dlouho otevřený nebude.

V PM je pro nevšímavé oko nad volbou mezi jednotlivými pledge odkaz na addony - text červeně. Některé z nich nejsou na ks stránce, byly zpřístupněny až  PM. Podle mně žádná expanze nestojí za to ji brát v té kampani, ale klidně mi to vymluvte.

Tady je přehled té hry
https://www.kickstar...n/posts/2454227
oranžové dostanete "zadarmo" v pledgi za 60, na ostatním oproti doporučené ceny v retailu ušetříte 5 liber, naprototi tomu cena sergant pledge oproti retailu vychází na polovic...asi potenciálně nejzajímavější expanze way to hell mi zvedla poštovné o 3 libry....netvrdím, že některé z těch expanzí nejsou zajímavé, ale cena proti základní pledgi je relativně vysoká a půjdou koupit v retailu..problém je že každá ta expanze přidává i něco čeho máte v pledgy už tuny a bez recenze se mi do toho nechce..EDIT: budiž tak možná expanze gott mit uns za 10 liber která nezvedá poštovné a je podle hlavní strany ks exclusive, ale je to jen pár karet, nevidím tam žádnou novou mechaniku

Jinak hra má rok zpozdění...výroba anglické verze by měla být dokončena na konci srpna.

V PM se dá vzít jejich další hra Airborn in your pocket

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 23 červenec 2019 - 05:35

alucard

alucard
Tak mi spadlo do hromadné pošty, že balík opustil Velkou Británii, tady někdo kvaltuje kvůli Brexitu. Veze to DPD, tušíte někdo jak jim tam vnutit telefon nebo mám něco činit? V emailu je odkaz, ale nejde mi tam vložit postcode, tímpádem ani email a telefon.

DD.

Zavolat na DPD. Umi tam telefon pridat.

alucard

alucard
Děkuji za info, takže to funguje tak, že jakmile je balík v Čr přijde další email a tam je volba s možností s zalogovat do ůčtu dpd, dáte změnit adresu doručení a v té změně adresy je možno vložit telefonní číslo

Juliusm

Juliusm
Zdar

Koukám, že už máte někteří potvrzení o odeslání hry. Je tady někdo kdo ho ještě nedostal, nebo se mám začít obávat o své dodáni a pátrat po tom kde to vázne?

J.

Junik

Junik
ja nedostal

poetka

Zatim mi take zadne info o odeslani nedorazilo, backovano pres late pledge....

alucard

alucard
nedostal, ten balik nakonec nebyl d-day dice, ale něco jiného, ale pokud jsem pobral správně tak klíčové je že klauni odložili brexit

alucard

alucard
Tak mám email customer.services@ocsworldwide.co.uk . Roztočte tibetské modlitební mlýnky,podle emailu updatu kampaně to rozesílá games quest.
31 Oct 2019 22:17 Presented to Carrier 31 Oct 2019 17:43 Packed for Export to Czech Republic 31 Oct 2019 17:43 Consignment details verified 31 Oct 2019 17:43 Scanned into OCS HEATHROW LONDON 28 Oct 2019 17:18 Shipment data received

poetka

... uz mam take tracking number...
05 Nov 2019 19:13 In transit 05 Nov 2019 11:46 Presented to Carrier 05 Nov 2019 10:42 Packed for Export to Czech Republic 04 Nov 2019 21:41 Consignment details verified 04 Nov 2019 21:41 Scanned into OCS HEATHROW LONDON 31 Oct 2019 19:13 Shipment data received

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů