Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

peca,  [12:22:32 | 20. Lis 2017]

Outlive : Dojmy : Prve dojmy

fuchso,  [21:43:47 | 19. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:58:07 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

pillgr1m,  [16:14:30 | 19. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lomikar,  [11:50:44 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Deskobraní 2015 : Brnohrani 2017

eyron,  [23:21:18 | 18. Lis 2017]

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Sorcerer - Strategy card game

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
39 odpovědí

Sorcerer

Tak priatelia nadisiel cas. Odpocet zacal.

http://www.sorcerergame.com/

kalif

kalif

Držim palce, sprcháči!

Sorcerer

Tak sa uz objavilo prve intervew s autorom, natocene v teraz v Essene. Ak chcete vidiet pre-finalnu verziu Sorcerera a dozvediet sa nieco o hre tak tu je link:
https://www.youtube....eature=youtu.be

acedrac

Vidíš, vidíš – a to si toľkokrát chcel skončiť, pamätáš? :D Si na to spomínam jak včera – žena rodila v Krnove a ja so starším synom v penzióne som po večeroch písal prvé pravidlá pre Sorcerera...

Tento příspěvek byl upraven od acedrac: 03 listopad 2017 - 10:01

Sorcerer

Nato nikdy nezabudnem brasko! Bolo to ako vcera. Ved ja si na vas este spomeniem ;-)

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 03 listopad 2017 - 08:44

sydo

A pak jsme ti to s Brizou zdissovali na Horce :)
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

Sorcerer

Viem Sydo prave vdaka vam, plus kopa dalsich ludi z komunity je zo Sorcerera hratelna hra. Myslim na vas pani. Ci co ste si akoze mysleli, ze som zabudol? Som sice stary chuj, ale do srotu este nepatrim.. dufam :D.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 03 listopad 2017 - 07:35

DD.

No hlavne jak jsme to tam cele vystrihovali :) :)

kalif

kalif

Jo, to bylo vtipný. Vyrobil jsem, zahrál s Šaris, zaznamenal připomínky, a když jsem dorazil na Horku, tak mi Sorcerer povídá: Kámo to už je pasé, to už je úplně jiná hra.

Sorcerer

Kalif od vtedy to je zasa uplne ina hra.

Duirin

Duirin

No to vidíme, že je to úplně jiná hra ... obrázky zlatě a kulatě orámované? :(
Mně se to teda moc nelíbí.

Sorcerer

Duirin len pri skill kartach. Ostatny design je klasika.

Sorcerer

Tak sme to spustili. Pytajte sa cokolvek. Pokusim sa odpovedat na vsetko.

https://www.kickstar...r-1/description

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 07 listopad 2017 - 05:20

winring

winring

Kampaň vypadá na první pohled velmi dobře. Dobrá práce! Promyslím jestli tohle nakonec přeci jen je i pro mě :)

Sorcerer

Winrig velmi pekne dakujem. Je tam podla mna pekne how to play od Roberta a Darwina. Takze si vies pozriet ci sa ti to paci alebo nie.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 07 listopad 2017 - 05:51

Sir_Miner

Sir_Miner
Hehe Darwin Castle, proti tomu jsem kdysi hraval MtG :)

stosedem

stosedem

Musím povedať, že to vyzerá brutálne. Osobne sa mi tá farebnosť kariet páči veľmi, a pritom si to stále udržiava taký temný hororový štýl, paráda. Kus u mňa hype padol po tom, čo som sa dozvedel, že sólo a coop zatiaľ nebudú (lebo to by u nás doma bol asi primárny mód hrania), ale ešte zvážim, či predsa len do základu nepôjdem. Každopádne držím palce, je to epik záležitosť celé...
Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky...

rbx

Čau, grafika vypadá božsky. Ale v té kampani marně hledám nějaké stretch goaly, co mají lidi popohánět. Nebo jsem něco přehlédl?
Tomovy hry, moje Mekka...

Sorcerer

Dik Radek, Rob postne prve po prekroceni 100k. Mame toho strasne vela navrhnuteho na stretche.

Duirin

Duirin

Tak jsem to backnul - už od těch pár testovacích P&P, co jsem hrál, tak jsem věděl, že to musím mít :)

Peter, bude k dispozici rulebook během kampaně? Finální nebo zatím ještě "in progress"?

Nechtěl by se někdo podílet na překladu pravidel? Nemyslím ani tak pro potřeby kampaně, to asi WWG jako SG nedají, ale prostě pro nás. Několik z nás hru testovalo, takže s nějakou původní verzí pravidel jsme se již setkali, tak by se někdo na překlad najít mohl.
Já se případně hlásím na korekturu (na překlad si netroufám).

Lze ušetřit na poštovném - to je do EU $14 a je to EU friendly shipping. Poštovné se s dalšími hrami nenavyšuje.
Můžu si pod sebe vzít pražskou grupu (předávám na Pražského povstání). Ale víc jak 5 lidí asi nevezmu, pak už je stejně ušetření minimální.

Pražská skupina:
Grom
vlastus
Idomeneo
devilfiend
gev

Tento příspěvek byl upraven od Duirin: 08 listopad 2017 - 01:16

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů