Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Cerebria - The Inside World

• Nemůžete odpovídat na toto téma
27 odpovědí

DD.

Nova hra od Mind Clash Games, kteri za sebou maji Trickerion a Anachrony.

https://www.kickstar...rld/description

Hra ma krasnou grafiku, jsou k dispozici pravidla (mam je stazene a zkusim je nejak projit).
Cena 75$ za KS exclusive box (obsahuje figurky) + 10$ postovne (kazda dalsi krabice je pak postovne za 3$)

rbx

vyplati se multipledge, co jsem koukal. Minimalne z hlediska postovneho.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

Jdu do toho
"Proč Já?!"
-ozzy-

Thales

Mindclash Games, takže už řeším, kam tu krabici za rok dám. Tak kdo se ujme multi-pledge? DD, já, Ozzy, Jan Tleskač? :D
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Sir_Miner

Sir_Miner
Vypadá to moc pěkně, omrknu pravidla, ale předběžně asi taky jakože možna uvidím, že jo :).

rbx

se mnou taky pocitejte prosim
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

DD.

Jo ja do toho nejspis taky pujdu. Mam od nich zatim vse a vsechno jsou to dobre hry.

vlastus

ach jo, kam to budu davat :P nicmene ano, taky se me to libi a taky bych backnul
Make America Great Britain again!

vlastus

Ok ja teda zalozim pledge, atm vidim:
Vlastus, DD, Radek, Ozzy, Thales, (Miner? muzem prip pak v pledge manageru)

chcete nekdo ty malovane figurky?

rbx

ohlkedne figurek se asi necham strhnout davem. Nedelam si iluze o tom, ze bych je nabarvil. Takze jde jen o to, zdali se mi bude libit hat se sedivym cosi.

Bolek

Bolek
Taky se pridam. Tu drazsi verzy vc nabarvenych figurek. Muzu s tim pocitat:)? Jaka je pak cena?

Čindi

Čindi
Pochopil jsem správně, že kromě pravidel je hra jazykově nezávislá?

Bolek

Bolek
Myslim ze jo.

devilfiend

devilfiend
Já do toho půjdu nejspíš taky, konečně mají pěkně ilustrované postavy, ne jako v Trickerionu nebo Anachrony ... :D

vlastus

Chlapi zkuste mozna udelat druhou skupinu, uz ted tam mam 500$ a zas bych to nerad prehanel ;)

Bolek

Bolek
No tak... litr je taky v pohodě :P :wub:

Bolek

Bolek
BTW, přemýšlíte někdo o překladu pravidel? B-)

icebear

KS sa blíži ku koncu, rád by som počul ešte zopár zaujímavosti, resp. vyjadrenia hráčov prečo áno, na prvý pohľad to vyzerá super, ale herné mechanizmy mi zatiaľ nič nehovoria, ale viacerý ste tu písali, že si pravidla prejdete, tak šup sem z dojmami a poznatkami.

Prípadne nejaké to info o spoločnej objednávke, kto tu je ešte ochotný prijať ďalšieho záujemcu, alebo dokonca či existuje nejaký slovenský podporovateľ, čo by prijal iných Slovákov. :)

Každé info ku hre aj ku možnostiam sa k niekomu pridať takto v závere poteší. :)

Bolek

Bolek
Když chci Origin s barevnýma figurkama a kartama, tak mám přihodit na Origin 120$? Nebo mám dát pladge i na ty karty za 20?

Sorry za blbej dotaz, je to muj první KS :P

DD.

Pod jednim uctem nemuzes udelat 2 pledge.
Maji to tam jako add-on, tj. udelej ten Origin a dej tam 120$ a je to cajk. Pak pozdeji ti prijde pledge manager - kde jim reknes za co jsou ty penize co jsi tam nahazel.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů