Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Kingdom Death: Monster : Úpravy komponent : 3D terén

wlcina,  [12:50:35 | 25. Úno 2018]

Earth Reborn : Dojmy : Dojmy obecne

acedrac,  [0:00:17 | 25. Úno 2018]

Warhammer: Age Of Sigmar : Kompost : Jak začít?

eMPavel,  [12:40:10 | 24. Úno 2018]

Čtveráček : Novinky : Příprava PnP rozšíření aneb národ sobě

Wolfhound,  [8:21:25 | 24. Úno 2018]

Star Wars: Destiny : Novinky : Star Wars Destiny - výpredaj boostrov

lister,  [1:01:17 | 24. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Donning the Purple

zgrywus,  [23:11:48 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Edge: Dawnfall

Xatrix,  [20:47:06 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tiny Epic Zombies

Deskovna.cz,  [17:52:05 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [17:15:21 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

Sorcerer,  [17:14:08 | 23. Úno 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Polylux1,  [16:44:20 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Robin Hood and the Merry Men

Deskovna.cz,  [13:06:58 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Elenistar,  [10:20:36 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Come: Deliverance

winring,  [10:12:45 | 23. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Hannibal & Hamilcar

Aillas,  [9:56:21 | 23. Úno 2018]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #1 : Novinky : Starter Kit 4 tento rok

Bifi,  [9:09:53 | 23. Úno 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : Textová CZ verze karet...

laredo,  [20:24:17 | 22. Úno 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nights of Fire: Battle for Budapest

Magicus,  [17:03:46 | 22. Úno 2018]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 2799 příspěvky · 42 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 5. ročník

Blood Bowl Chaos League

• Nemůžete odpovídat na toto téma
72 odpovědí

Helmet

Helmet

Zobrazit příspěvekJohniczech, na 08 únor 2018 - 03:24 , napsal/a:

Takže výsledek zápasu Raiders vs Voňavci 1:2
Olaf si hodil sponzora, takže má Steelhelm's Sporting Emporium a hned díky nim hodil Beastě block. Což jistě nepotěší nás ostatní, ale potěší to Rudu který s ním hraje další zápas. Bude mu chybět Beast of Nurgle a dva Rotterové, kterým jsem to MNG vpálil já (možná to byla koza a rotter, teď nevím).
Sorry že to píšu na 4x ale Deskožrout mě nenechá napsat nic delšího :(

To ten Lucker hodil na D16 15+? Neskutečný.

No ale v každém případě dobrá zpráva pro Vás všechny a špatná pro mě a asi i Olafa - hod na Beastu je neplatný (pokud nehodil triple ;) ), protože získání sponzora probíhá "na konci fáze 3" (Record Fortune and FAME), zatímco postupové hody jsou ve fázi 1 (Improvement Rolls). Tudíž v době, kdy házel na postup Beasty ještě sponzora neměl. Vím to, protože já sponzora minule na mé 3 postupy také ještě použít nemohl :mellow:

Grom

Teda Rudo, ještě ze ze máme :D
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Elenistar

Nevím co je na tom pravdu, to bude muset říct Johhny. Ale slyšel jsem historku od vypravěče olafa, který mi to vyprávěl. že věc se udála tak, že si nejdřív na ten postup hodil dvěma kostkama a pak si "vzpomněl", že má vlastně sponzora a dohodil si třetí. A prý u toho prvního hodu hodil dvě čtyřky.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Helmet

Helmet
No pokud u prvniho hodu hodil dve čtyřky, tak proč to chtěl vůbec přehazovat přes sponzora?

...pomineme-li fakt, že to ta pravidla porušil znovu, protože použití tohohle sponzora je, jako jedinného, dobrovolné, takže si může vybrat, zda hodí 2, nebo 3 kostky. Ale ne že hodí 2 a podle výsledku si dohodí ještě třetí ;)

Tento příspěvek byl upraven od Helmet: 09 únor 2018 - 10:37

Johniczech

Johniczech
Tos mě Rudo zaskočil, nemám teď u sebe pravidla, ale měl jsem za to, že použití toho sponzora je povinné. (Takhle je to už úplně zdaleka nejvíc OP sponzor ze všech, což je dost trapné)
Stejně jako jsem si nepamatoval jaké je pořadí hodů na postup a nákupu sponzora, to je moje chyba (resp. i Olafova, ale ta pravidla jsem mu četla vysvětloval já, takže moje)
Každopádně je to tak, jak říká Elenistar - Olaf si na tu Beastu hodil ve skutečnosti pouze 2 kostky - rovnou padlo 4 & 4, nepamatuju si jestli pak ze srandy ještě hodil třetí kostkou, ale to už na věci vůbec nic nemění.
Na jeho druhý postup mu napadalo 1,2,3 (tuším, možná to byla jiná postupka, není důležité), takže tam se chyba vůbec neprojevila
Na sponzora si hodil 15 na d16 - taky jsem na to čuměl jako puk, ale u Olafa už mě nemůže nic překvapit (btw. navíc házel mojí d16)
Překvapivě během zápasu mu to spíš nepadalo. A že hází na postupy jako prase jsem mu řikal taky, a ještě se tomu smál.

Helmet

Helmet
Pro mě s Necromanticem tento sponzor jako jedinný dává smysl. A to, že je jeho použití dobrovolné v tom hraje značnou roli :)
Hele já tuhle sekci pravidel a tu po-zápasovou sekvenci studoval před prvním kolem, protože jsem věděl, že udelám lvl s vlkodlakem a že mám šanci toho sponzora získat, tak zda ho už budu moct použít. A podle pravidel to jasně v tom samém zápase nejde.

Tak OK, v tom případě má beasta skutečně block, ale nemá to MNG. A ten druhý postup je normal.

...jo, jází jak prase :D

Grom

Druhý zářez na Black list získává Olaf, roster očekávám dnes večer jinak bude následovat třetí.

Zároveň bych poprosil, aby si všichni doplnili zápisy ze svých zápasů na nakorweb. Chybí tam Voňavci se Slavojem a Sparta se Stoners.

Díky.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 12 únor 2018 - 08:42

brtstvo

brtstvo
Sparta vs. Stoners - zapsano

Grom

Díky :)

Wolfhound

Wolfhound
Zadal jsem Slavoj - Voňavci, ale jen datum a skore, zápis dělal Olaf, tak snad to někdy doplní.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Helmet

Helmet
Opět zdravíme fanoušky krvavého sportu!
Včera se v jednom z nemrvých derby ligy utkali Angels of Death s Thotovou vůlí. Khemri měli Necromantům z předchozích ročníků co vracet a podle toho vlétli do zápasu. V prvním poločase útočili Andělé, ale Jarmukovi svěřenci byli jak polití nemrtvou vodou a trhali Necromanty na kusy. Díky tomu se Andělé brzy ocitli v situaci 5 na 11 a Thotových stoupenců bylo náhle plné hřistě. Brnění praskalo takovým stylem, že v posledním kole už ani klíčový Necromanti nevstávali v nadějí, že faul odnese jen jeden z nich a ostatní se tak dočkají vytouženého hvizdu píšťalky. Naštěstí Khemri neměli ambice v prvním poločase skórovat a Anděly tentokrát opravdu zachránila regenerace! Díky tomu se do druhého poločasu nastupovalo v plném počtu na obou stranách a za stavu 0:0.
Druhý poločas ale začal zázrakem z nebe pro Necromanty, neboť padl Blitz během něhoz pohybově nadanejší Andělé zablokovali skoro všechny hráče Thotovy vůle a ve dvou se vydali za míčem. Khemri tento průběh natolik zaskočil, že na několik kol přestali prorážet brnění, díky čemuž se Andělům povedlo vyrazit jim míč a obklopit ho. Míč ale ležel v TD zóně Thotovy vůle a tak ve vzduchu viselo riziko, že neúspěšný pokus o zvednutí, může vyústit ve vhazování diváky. Díky tomu Andělé zdržovali jen jedno kolo a v půlce poločasu položili na 1:0. Vůle tak měla 4 kola na vyrovnání. Do útoku po křídle proto vrhla vše co měla a bohužel jí opět začaly padat kostky na brnění a zranění. Andělé sice představili na křídlo vše co mohli, ale jak se jim opět začala plnit marodka, šance na ubránění náporu se zmenšovala. Nakonec rozhodly dva Turn-overy Andělů, kdy nejprve vlkodlak nezvládl block a jak jinak, brnění šlo skrz a kolo poté druhý vlkodlak nezvládl ani s dodgem obskočit kostlivce. Nakonec tedy mezi Thro-Ra s míčem a TD zůstal stat jen jeden blodgeový ghoul se S4. Na toho se Khemri vrhly jak mouchy a wrestlerovy se nakonec povedlo strhnout ho s sebou k zemi a Thotova vůle tak vyrovnala na 1:1.
Andělé měli ještě jedno kolo, kdy se i přes oslabení pokusili o OTTD. Pushovací čast jim vyšla a hvězdný vlkodlak čekal v blocích na finální přihrávku a sprint vstříc TD...  ...přihrávka ale nepřišla, neboť ghoul ani nezvedl míč :D

Zápas tak skončil smírně 1:1.

V táboře Thotovy vůle se jednoznačně slavilo. Andělům ztráta bodů samozřejmě vadí, ale s ohledem na hody protivníka děkují Nufflovi, že je podržela regenerace, nebýt které by do druhého poločasu nastupovali velmi značně oslabení a jeden golem by měl trvalé následky. Takto se s týmem ve třetí sezóně rozloučil jen Lord Umbria, který díky rozdrcené lebce není nadále schopen pokračovat v kariéře.

Závěrem díky Jarmukovi za zápas a doufám (držím palce), že teď už mu to takto bude padat proti všem! ;) :D

"Nuffle dává, Nuffle bere" - jako vždy, když se mi v zápase nedaří, přejí mi kostky alespoň při postupech a tak si ghoul hodil +AG :D

Tento příspěvek byl upraven od Helmet: 13 únor 2018 - 12:57

Johniczech

Johniczech
Haluzák hází dobře regen, a postupy "na Olafa" a vy mu to ještě lajkujete? :P

Z jiného soudku: v dnešním zápase Orcland Raiders proti R'n'B Stoners hráli trollové Raiders Donald Trumpenn a Keleči Těsemelu asi tak stejně jako jejich předlohy v NFL = většinu zápasu stály a čuměli. A když pak mohli zajistit slavné vítězství, tak Donald Trumpenn sežral našeho goblina Navaře Bowdena s balónem a co víc - ještě ten míč pak drze chytil! Výsledek 1:1 nikomu moc nepomůže, ani neuškodí.

Více zítra z práce jako obvykle. Přeci nebudu plýtvat volným časem ;)

Johniczech

Johniczech
Odkaz na nakorweb: http://www.nakorweb....i=406&id_liga=4

V prvním poločase jsem útočil za hustého sněžení (Heavy Snow) a dostával teda pěkně přes kedlubnu, ale nakonec se se štěstím podařilo protáhnout pogařem po lajně, ustát blitz a položit v 7. kole.
Malá vsuvka: v 6. kole jsem zaregistroval, že se z 11 hodů na blbost trollů povedlo hodit jenom 5. Tj. 6 z 11 byla jednička ;)
Ve druhém poločase jsme pak věděli, že nemáme šanci trpaslíky zastavit, tak jsme se je snažili alespoň zpomalit, ale ani to se moc nepovedlo a tudíž jsem měl 5 kol na to vyhrát, nebo prohrát :) nestalo se ani jedno.
Tři kola do konce jsem úspěšně provedl akci "útěk pogařem Amari Minicooperem, předávka Navaři Bowdenovi (obyč gob) a pak hod Donalda Trumpenna zmíněným Navařem. Všechno vypadalo dobře, až na to, že zavál severní vítr a Navař tak dopadnul zpátky de facto těsně před trolla. Ustál to, rozhlédl se, vyděsil se a s míčem utekl zpátky na stejnou pozici ze které začínal. (Alternativa byla pravděpodobně 3 kostkový blitz, který by musel ustát).
O kolo později jsme chtěli využít toho, že trpaslíci nepostavili nikoho k Donaldovi a zkusit to znovu. Tentokrát ale Donaldíkovi zakručelo v bříšku. I loner se nepovedl. No ... další jednička na úskok goblina ... a nešťastník Navař Bowden prý chutnal jako teplá polévka. Nevíme proč právě tak, ale ani to nemíníme zjišťovat. Balon se od země odrazil přímo k onomu jedlíkovi a ten se asi pokusil sníst i mičudu. Jinak si nedovedeme vysvětlit, že mu uvíznul v tlamě a později v pazouře. V posledním kole jsem už jenom zkusil předávku trollem na jiného goblina a hod druhým trollem ze dvou tackle zón, ale nepovedlo se správně s ním mrsknout.

Takže konečný stav: 1:1

P.S.: někdo mi vysvětlete, jaktože z práce mi jde posílat jenom kratičké příspěvky a doma můžu psát normálně dlouhé. Fakt mě to vytáčí...

Tento příspěvek byl upraven od Johniczech: 21 únor 2018 - 05:26

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů