Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

alucard,  [4:38:30 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [21:21:45 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

waczko,  [21:10:01 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [20:49:13 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Thales,  [20:12:34 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fantastic Factories: A Dice Placement Engine Building Game

Youda,  [17:30:55 | 18. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:26:36 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

esed,  [13:48:13 | 18. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [13:06:05 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3051 příspěvky · 44 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 5. ročník

Blood Bowl Chaos League

• Nemůžete odpovídat na toto téma
132 odpovědí

Wolfhound

Wolfhound
Já jen doplním, že je to Slavoj Čertova Lhota, ne Červená. I když čekáme, že červená teda poteče. Hodně. Možná i cizí,
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Grom

No jo psal jsem to trochu narychlo ve vlaku. :)
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Grom

Zdravím všechny manažery, na e-mail Vám byly doručeny pokyny pro úspěšné dokončení registrace. Stránky Chaos League jsou téměř kompletně aktualizované. Drobné detaily doladíme v nejbližší možné době.

Grom

První velkou novinkou je skutečnost, že liga opět bude mít jednu velkou skupinu. S ohledem na počet účastníků je to nejlepší možné řešení. Zároveň se trochu smrštil čas na odehrávání. Kompletní rozpis včetně dat pro kola naleznete zde: http://chaos-league....rozpis-zapasu/. První kolo tak začíná 8.1. a končí 28.1. Zároveň je pevně stanoveno datum na play-off sobota 24.11.2018. Datum se již nebude měnit, takže doufám, že účast na play-off bude 100%.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 07 leden 2018 - 09:35

Grom

Ahoj,

mám tu pár novinek. Jednak na stránkách ligy jsou nová pravidla, doporučuji si je přečíst. Dále je tam nahrán nový roster sheet (Ruda ve starém objevil drobnou chybu, proto prosím použijte ten úplně poslední). Dále budu zasílat aktuální kontakty, ale ještě nemám všechna čísla. Roster poslalo jen 5 účastníků, to není žádná sláva. Kdo neodešle roster do středy, bude aplikován trest dle aktuální tabulky. Peníze prosím pošlete do konce ledna. Jsme nakonec lichý, takže každý bude mít v jednou za sezónu bye. Mrkněte prosím na nový rozpis. Zároveň je nově stanovené datum pro PO, již se nebude měnit a bude Play-off 10.11.2018. Jestli máte nějaké dotazy, klidně se ptejte. Rozlosování dalších kol vyvěsím do konce týdne. Díky za pozornost.

Johniczech

Johniczech
  • Díky Gromovi za přípravu dalšího super ročnku
  • Díky Rudovi za přípravu nového rosteru a pravidel
  • Potlesk pro oba
  • Prachy jsem poslal dnes, roster zkusím poslat zítra nebo pozítří, ale musím ho teda překopírovat do úplně nejnovější verze rosteru, připravil jsem se na předchozí verzi
  • Rozumím bodu kontumace v pravidlech: "Při rovnosti bodů dvou hráčů (na konci základní části sezóny) má kontumace vždy nižší hodnotu než běžné vítězství a naopak v případě prohry." správně, že prohra v kontumaci je lepší než standardní prohra? Zdá se mi, že je to tak napsaný (opak ke "kontumace má nižší hodnotu" je "kontumace má vyšší hodnotu"). Přijde mi to zvláštní, že je hypoteticky lepší nechat si kontumovat zápas, který vím, že prohraju. Nevěřím, že by to někdo dělal, ale když už ladíme ty pravidla :)
  • Čistě šťouračka: v bodu o play off - TD se nevstřelují, ale skórují :)
  • My používáme sponzory? To jsem trochu nečekal, resp. jsem se o tom nebavil s žádným z trenérů, jen to teď čtu a překvapilo mě to. Neříkám, že proti tomu protestuji, ani že mi vadí, že se to nezmínilo. Jen to zmiňuji pro případné lenivce, kteří si třeba pravidla nepřečtou.
  • Ve zmínce o hraní na nově vydaných hřištích je napsáno, že může domácí tým zvolit jakékoli hřiště. Měl jsem za to, že může hrát pouze na hřišti svojí rasy. Je tento bod správně?
  • Překlep ke konci pravidel "NUF" místo "NAF"
Body 5-9 berte jen tak jako šťouračku do pravidel, abychom je vyladili, když už je ladíme.
Legendary Legend

Grom

5. je to blbě formulované, upravím kontumace je vždy horší než standardní výsledek je jedno jestli výsledku předcházela prohra nebo výhra.

6. njn, ale na branky se to hraje ne? :D

7. ano sponzoři jsou dalším způsobem, jak si týmy mohou s drobným rizikem přivydělat na svůj rozpočet

8. zvažoval jsem to tak, ale momentálně je těch hřišť tak málo, že by to nebylo úplně realizovatelné, proto jsem to neomezoval, nicméně to může být předmětem diskuze

9. díky za upozornění :)

Jinak bych rád, aby si všichni udělali čas především na PO, je to přeci jen 5let a to už je slušný milník, takže by bylo fajn posedět a trochu popít se všemi :)

vampire

vampire
Ahoj.

Je tu někde Chroust ? - případně - Máte na něj někdo kontakt co mi můžete předat? - případně - Znáte někdo TeamValue Empty Baalzz ?

V rozpisu jsem si přečetl, že máme zápas.

Dík.

Grom

Já se omlouvám vrátil jsem se z Želivu nějakej chcíplej a sotva funguju. Dnes to všechno dám do pořádku.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 16 leden 2018 - 10:23

Elenistar

jsi asi hodně chcíplej, když ani nevíš odkud jsi přijel
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Grom

Si piš

jarmuk

jarmuk
Když jsme u toho, takjsem na play off házel redraft a nemám to co jsem naházel. Vím, že mi to stačilo na to, že nemusím nikoho vyhodit. jen netuším kolik mám mít peněz.
Může mi to někdo, Grom. poslat? pokud to ještě má. Jinak začnu s nulou.

Wolfhound

Wolfhound
Slavoj Čertova Lhota v debutu proti Voňavcům rupnul 0-3 (0-1).
Bloodthirster Rohatey bohužel zpočátku asi trpěl trémou a soustavně nic nedělal (z prvních pěti pokusů padla 4x 1). Největší kus práce tak odváděli najatí mercenaři. Přesto se dařilo postup Voňavců zdržovat, ale nestačilo to a v posledním kole první půlky Olaf otevřel skóre.
Druhý poločas byl bohužel tragický. Potom, co se nepovedlo sebrat míč provedli Voňavci bleskový protiútok, sebrali a položili. Něco podobného se pak opakovalo, když se nepovedla předávka, protože na hřišti něco (asi tak půlka Nurgleho týmu, fskutečnosti) strašně smrdělo. Následoval další protiútok a v posledním kole zvedli Voňavci na konečné 3-0.

Přesto, že se to z výsledku moc nezdá, přijde mi, že Khorneho démoni rozhodně mají potenciál a těším se na další zápasy.

PS kam se hlásí výsledky?

PPS Olaf bez elfů nějak vyměkl a umřel mi jen jeden hráč :-)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Grom

Nemožné se stalo skutkem, konečně se mi podařilo dát dostatečně dohromady a natlačit vše na web. Čeká se jen na poslední nespolehlivce a snad už vše poběží jako na drátkách. http://chaos-league....igova-tabulka2/

Elenistar

Díky ti!

jen bych chtěl upozornit, že se ti tam asi nezobrazují všechny informace. Například jsem hrál se sydem a vyhrál. to je v pořádku, ale není tam vidět, že sydo prohrál a jeho skore
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

sydo

Nic jsem neprohral a to skore taky nesouhlasi :)
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Wolfhound

Wolfhound
Já bych taky nějak nerozmazával kdo co prohrál a o kolik... :)

Grom

Jo tohle jsem už ráno nestíhal ladit budu ještě dnes.

Grom

Abych trochu odčinil to svoje lajdáctví a trochu navodil tu správnou atmosféru, tak tu mám pár Víte že k aktuálně startujícímu ročníku:
  • Se ligy poprvé v historii účastní lichý počet účastníků
  • Zároveň se jedná o největší počet účastníků v jedné skupině - 15 přihlášených
  • Se oproti minulé sezóně nepřihlásil žádný orčí manager (v minulé byly orčí týmy hned tři)
  • Bude poprvé sezóna bez jediného trpasličího týmu, ta chaosová chamraď se opravdu nepočítá
  • Trenér legendárních Da Bluzz již povede druhý gobliní tým v soutěži. Brackenheim Bulls skončili ve své skupině sedmí s jednou výhrou, dvěmi remízami a čtyřmi prohrami a skóre 3:10, Johniczech měl tehdy rozohdně větší ambice. Bude zajímavé sledovat, jak se mu bude dařit letos.
  • Liga i ve svém pátém ročníku nalákala čtyři nováčky - brt, Lusignan, Vampire a Bjorny. Především bratrské duou Bjorny a Lusignan již ukázali, že řemeslu docela rozumějí. Bjorny byl druhý na podzimním Spring Open a Lusignan vyhrál poslední loňský Quick Snap nu pro Vášnivé sázkaře zde možná máme černé koně soutěže.
  • Je to historicky první sezóna, kdy se v jedné skupině utkají všichni čtyři předchozí vítězové. Bude zajisté zajímavé sledovat jak se jim bude dařit v zájemném zápolení.
Podobných zajimavých faktů by se jistě dalo najít mnoho. Na co se v nové sezóně těšíte vy. Kdo je Váš nemesis a s kým se naopak rádi střetnete? Jaká jsou očekávání od Vašich týmů, pochlubte se určitě to bude zajímat nejen nezávislé fanoušky BB, ale i Vaše soupeře.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 22 leden 2018 - 02:34

Grom

Dokud nebude zprovozněný nakorweb, házejte zápisy prosím sem.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů