Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

Simcsa,  [7:34:40 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

alucard,  [4:38:30 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [21:21:45 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [20:49:13 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Thales,  [20:12:34 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fantastic Factories: A Dice Placement Engine Building Game

Youda,  [17:30:55 | 18. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:26:36 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

esed,  [13:48:13 | 18. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [13:06:05 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3051 příspěvky · 44 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 5. ročník

Blood Bowl Chaos League

• Nemůžete odpovídat na toto téma
132 odpovědí

sydo

Meteor Praag vs. OWB 2:1.
Fukin dark elf Hrabe Autope de Rast si proti Jarmukovi nezahraje :(
Zapis doda Tom. Diky za super hru!
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

jarmuk

jarmuk
Já už sem taky volnej a můžeme odehrát další kolo. Jeden kosťák s wrestlem taky nenastoupí.

Coywolf

Zápis je na narkowebu. A taky díky za zápas. Nakonec jsem to přežil, co je víc než jsem doufal
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

vampire

vampire
Dík Brtovi zazápas. Přestože jeho Bullcentauři rádi padají, jeden oběhl všechny moje bránící hráče a dal TD. Výsledek tedy 0:1, Cas. 2:3.

Grom

Rád bych se všem účastníkům ligy omluvil za horší servis ohledně statistik aktualizací atd. Přiznám se, že toho mám jednak v práci nad hlavu a druhak jsem asi malinko vyhořel, takže se musím zase nějak v dohledné době nakopnout.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Grom

V nedávné době byl kontumován zápas mezi brtem a Lusignanem, Lusignanův tým tedy obdrží pokutu d6x10k a další zářez do tabulky.

Helmet

Helmet
Zdravim vsechny,

mam dva dotazy ohledne pravidel. Nic zasadniho, ale pro jistotu...

1) ohledne MNG - jak je to s MNG ve vztahu ke kolu s "bye" (predpokladam, ze se prenasi?) a jak je to s nim v pripade kontumace souperem? Na druhou cast se ptal Brt a asi by stalo za to zodpovedet verejne.

2) jak je to s TO po faulu, ktery uhada trener? Zatim jsem na to ve hre nenarazil, ale "goblini" pry tihnou k vykladu, ze pokud trener uhada vylouceni hrace, tak se nejedna ani o TO. V pravidlech je uvedeno: "In addition, his team suffers a turnover..". Podle me, trener zmeni jen destinaci, kam je hrac odeslan (na lavicku, misto za katr), ale TO to neodvrati. Jake je oficialni stanovisko ligy?

Grom

Ahoj,

1) MNG v případě bye zůstává tedy hráč se nevyléčí. V případě kontumace se hráč vyléčí.

2) Po faulu je TO nezávisle na úspěchu nebo neúspěchu rozhodčího.

Grom

Dokončil jsem kontrolu a doaktualizoval tabulky na webu. Aktuálně nemám rostery od Chrousta, Olafa a Coewolfa, očekávám, že je dostanu v průběhu dneška. Díky

Elenistar

Díky ti!
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Coywolf

Omlouvám se, poslední dny ani moc nevím který je den v týdnu, ale během dne pošlu
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Johniczech

Johniczech

Zobrazit příspěvekGrom, na 04 červen 2018 - 10:21 , napsal/a:

Ahoj,

1) MNG v případě bye zůstává tedy hráč se nevyléčí. V případě kontumace se hráč vyléčí.

2) Po faulu je TO nezávisle na úspěchu nebo neúspěchu rozhodčího.

Jen přihodím, že pokud použijete Bribe, tak TO nenastává (výslovně napsáno v pravidlech), ale je pravda, že pokud to vyhádáte rozhodčím, tak TO zůstane. (vygoogleno na netu as per Q&A podle všeho).
Přiznám se, že tohohle rozdílu jsem si nikdy nevšimnul a je možné, že jsem hrál dál v tom tuším jednom případu, kdy se mi povedlo ukecat faul, případným rozzuřeným soupeřům se omlouvám.
Legendary Legend

Wolfhound

Wolfhound
Včera se utkal Slavoj Čertova Lhota s Bretonnskými Rošťáky a byl to teda opravdový spektákl.

Útočit začali Rošťáci, nicméně hned v prvním kole jim ubral dost elánu bloodthirster Rohatey, který jako rozcvičku knockoutoval ogra Polívku. Postupně se na straně Rošťáků hromadily zranění a KO, ale ani to jim nezabránilo prorazit obrannou linii a v šestém kole položit.
S pohledem na protahujícího se Rohateyho se celá marodka Rošťáků (k Polívkovi přibili ještě dva spoluhráči) hrdinně rozhodla zůstat ležet a Slavoj útočil v přesile.
Na LoS dostala hrstka linemanů přes tlamu, Slavoj si dokonce střihnul úspěšnou přihrávku a zbývalo jen běžet.
V tu chvíli se ale scénář zápasu dramaticky změnil a z poctivého krvavého béčka se stala francouzská komedie. - Pit Fighter s míčem se při druhém GFI rozmázl na TD lajně. Vzduchem zasmrděl protiútok; Rošťáci měli šanci - sebrat míč, předat, popoběhnout, přihrát, nějaké ty GFI a během jednoho kola to klidně mohlo být 2-0. Ale jak jsem psal, zrovna se hrála komedie, takže catcher úspěšně nesebral míč. Míč přitom celou dobu poskakoval kolem lajny, ale nevypadl ze hřiště. No, Slavoj měl na výběr: buď krásná kombinace dodge-sebrat míč v tackle zóně - druhej dodge (3+, 4+, 3+), nebo se nejdřív zbavit toho otravnýho catchera. Rohatey se sebral, rozběhl... a místo blitzu se rozmázl na GFI tak kvalitně, až skončil KO.

Tím skončil poločas; Rohatey nadále zůstal na marodce, což povzbudilo Rošťáky, kteří se houfně začali vracet na hřiště. Přesto se útok Slavoje pomalu probíjel vpřed a po komediální vložce se vrátila osvědčená rubačka.
Postup Slavoje se povedlo na chvíli zastavit u sideline, ale tam konečně prišla ke slovu frenzy. Hřiště v krátké době opustili tři Rošťáci (dva surfy a jedno KO) za cenu jednoho Khorneho démona a početní převaha Slavoje se přiblížila hodnotě 2:1. I tak se Rošťáci nevzdávali a blitzer se silou 4 dělal možné i nemožné, aby zastavil ballcarriera. Nakonec ale i nezvládl dodge a ballcarrier se konečně odpoutal. Vzhledem k tomu, že už nezbývalo moc času, tak Slavoj neriskoval a zdržováním do posledního kola si pojistil remízu 1-1.

Diváci ocenili rozmanitou hru i fakt, že si mohli několik Rošťáků osahat pěkně osobně a zápas se zapíše do dějin jako jeden z nejvýdělečnějších podniků ever: mezi oba týmy se rozdělilo krásných 160 tisíc peněz (a to prosím bez sponzorů, což si myslím je absolutní možné maximum vyjma playoff).
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů