Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Detective: City of Angels

Kubrt,  [8:10:34 | 22. Říj 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : Adv. Homing Missiles

eMPavel,  [7:49:17 | 22. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hádej hru podle obrázku

Havelock,  [23:18:49 | 21. Říj 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : Ion Bomb Token

falco,  [23:05:49 | 21. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Jagged Alliance - The Board Game

Úderník,  [21:17:31 | 21. Říj 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [20:33:17 | 21. Říj 2017]

Aeon's End : Novinky : War Eternal

tracnik,  [19:01:23 | 21. Říj 2017]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Dojmy : Dojmy ze hry

jarmuk,  [15:20:44 | 21. Říj 2017]

Velké herní události : Deskožraní 2017 | 9.11. - 12.11. 2017 : Přihláška na Deskožraní 2017

peca,  [11:03:01 | 21. Říj 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

Citron,  [10:54:37 | 21. Říj 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lolo,  [7:39:24 | 21. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

honcka,  [22:18:18 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:26:17 | 20. Říj 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : Plasma Torpedoes

Trainzjohny,  [16:47:17 | 20. Říj 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

Lomikar,  [16:46:29 | 20. Říj 2017]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Lapcis,  [15:56:14 | 20. Říj 2017]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : CZ verze karet

Havelock,  [14:09:09 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [13:35:29 | 20. Říj 2017]

Velké herní události : Deskožraní 2017 | 9.11. - 12.11. 2017 : Úvaha nad Deskožraním a pár pravidel

rbx,  [12:57:38 | 20. Říj 2017]

Time of Legends: Joan of Arc

• Nemůžete odpovídat na toto téma
93 odpovědí

alucard

Mně udělali radost hlavně tím, že odstranili francouzštinu z updatů a budou ji nahrávat dodatečně online a frekvence update v angličtině by se měla výrazně zrychlit, i díky tomu že na ni mají překladatele. Za mně v tomto zcela evidentně zaspali. Podobně mi připadá, že ten první model velké beasty byl ušitý horkou jehlou, skica toho druhého vypadá o několik tříd lépe, dle jejich slov jim grafik ji črtl za 10 minut...nějak nechápu...podobná figurka u mb:p, atlas, byla odprezentována s dostatečnou pompou...a tady smolí velký model na poslední chvíli a melou něco o tom, že do konce kampaně možná budou mít 3d tiskárnu aby jej mohli ukázat...ale jinak se mi ta kampaň líbí co se týče stretch goalů a optional buys, mají to udělané pěkně...zítra bude co-op addon, addonů nebude údajně moc, aby udrželi cenu all-in v rozumných mezích, když to vezmu 120+65+30+60=275 dolarů zatím+hrad+zítřejší addon+art book+kniha pro masové bitvy, tak že by all-in za 500?

Jo ještě taková připomínka..na krabici je kromě bojujících armád v pozadí nejen velký démon, ale i anděl, třeba se jich ještě dočkáme.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 17 říjen 2017 - 08:53

Pepsson

Pepsson
Tak, urcite to nedelal za 10 minut. Spis meli nekolik konceptu jedne prisery a protoze ta, co vybrali se nelibila (skoda, protoze byla dle meho lepsi nez to co tam nasolili ted, stacilo upravit ty péro-krky a trochu zvetsit hlavy a kridla do stran a byla by to parada...) tak vybrali novy koncept a vsem rekli, ze grafik za 10 minut udelal novy navrh...a vsichni to sezrali...skoda, puvodni bestie byla originalni

Aillas

Je pravda, že by opravdu stačilo, kdyby si s tou původní potvorou trochu pohráli a byla by ok. Ty krky byly fakt strašné.

Grew

Grew
Trosku sem se ztratil, co je "hnusna" puvodni a "krasna" nova?

Aillas

Toto je původní verze: http://www.beastsofw...the-beast-4.png
a toto nákres nové: http://www.beastsofw...10/BEAST2-2.jpg

Nějaké další obrázky té původní pak najdeš tu: http://www.beastsofw...k-stretch-goal/

alucard

Tak dle dnešního live by měl být addon průzkum opatství coop scénář bez boje, měli by to nahodit každou chvíli a neměl by být drahý. Pochopil jsem to tak, že vždy prohlásí, že bude nějaký addon/update a pak mají pár hodin až den zpoždění a jsem v podezření, že při zveřejňování se řídí časem v USA, aby to vidělo co nejvíc lidí, proto ta noční videa a z mého pohledu nesmyslné prodlevy při zveřejňování update

update: podle komentu zítra zveřejní hrad

jinak ty nové stretch goaly mi zrovna nepřipadají jako do 4 tematických rozšíření o kterých psali,

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 19 říjen 2017 - 08:34

Magesa

Magesa
Tak nejak porad v te nove verzi vidim tohle, ale porad je to lepsi, nez co jsem videl v te stare. Nicmene to mozna vysvetluje, proc nacrt trval 10 minut..
Vložený obrázek

alucard

aktuálně expanze obléhání hradu je online

honcka

honcka
Tak už je venku Siege za $85
https://www.kickstar...c/posts/2021082

Tento příspěvek byl upraven od honcka: 20 říjen 2017 - 08:41

honcka

honcka
Alucard: UUPS dlužim ti pivo :)

Aillas

Vypadá to luxusně :)

alucard

Ta hra je narozdíl od jiných ks postavená tak, že prostě budete chtít rozšíření...to není hrad se 4 scénáři..to je materiál pro komunitu...to samé velké bitvy....prostě je tam obrovské množství komponent a k tomu z mého pohledu méně scénářů...nějak si nedovedu představit, že bych k té základní krabici nevzal ten hrad a ty mnichy...na rozdíl od mb:p ale ta rozšíření nejsou stavěna tak že vezmu jejích obsah a celý je použiji do skirmisch bitev

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 20 říjen 2017 - 09:15

Pepsson

Pepsson
Vidis, hrad je pekny, ale me zase zajimaji ty "mythic" expanze - Dabel, Drak a typuju, ze posledni velka bude neco jako Apokalypsa nebo Nebe vs. Peklo. Myslim ze bylo zmineno, ze budou tematicky rozdelene "bundles", tak snad bude na darky :-) Zena uz mi zakazala draka...

honcka

honcka
Jak teď jede ten livestream, tak když tam ukazovali toho draka, hned si moje oči plastikovýho modeláře všimly, jak jim moc nesedí ty křídla, celkem by mě zajímalo, jak to bude ve finálním releasu, že kitovat a vybrušovat všechny ty nerovnosti, aby to napojení nebylo poznat bude fakt horor.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů