Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

Lolo,  [20:16:29 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

maylos,  [20:10:27 | 22. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:42:28 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

sydo,  [13:22:51 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Lolo,  [11:22:57 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

nightik,  [10:30:08 | 22. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

Siaron,  [22:47:58 | 21. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [21:08:34 | 21. Kvě 2018]

Pericles: The Peloponnesian Wars : Novinky : Peloponnesian Wars 431-404 BC

pecovarhy,  [12:52:43 | 21. Kvě 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

jarmuk,  [11:03:49 | 21. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Batman: The Board Game

waczko,  [9:52:08 | 21. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

FarkyJTV,  [6:10:13 | 21. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [14:15:39 | 20. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kovové mince

waczko,  [23:56:04 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

devilfiend,  [23:24:19 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Streets of Steel

Havelock,  [19:40:40 | 18. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Villages of Valeria

herelson,  [11:48:37 | 18. Kvě 2018]

Dojmy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
19 odpovědí

Lolo

treti skon je za na nami.
Chcem sa podakovat vsetkym ucastnikom bez ohladu na to ci som s vami stihol aj nieco zahrat.
Tento rok sme preverili kapacitne moznosti, ale myslim si, ze by sa nas tam este zopar v pohode zmestilo ( info specialne pre Adriasa ).

Zahral som toho neskutocne vela a hlavne vela vybornych noviniek
Najviac rezonuju:
A Handful of Stars...dalsia Wallaceova variacia na tema deckbuilingu s mapou.
Yokohama, paradne a neskutocne variabilne euro...po skonceni sme boli vsetci styria nadseny ( Amis, Bresto, Rogger a ja )
Time of Crisis..zaujimavy deckbuidling od GMT, kde si karty z doberacieho balicka vyberate...velmi narocne rozhodnutie
Solarius Missions ( HC euro a riadny mozgolam...ozzy, uz sa necudujem tvojmu hypeu)
Ponzi Scheme, najhranejsia hra na akci, nieco na pomedzi serioznej hry s investiciami a party hry.
Cosmocracy...ovcacek, alebo Dear Leader vo vesmirnom parlamente a nezabudnutelna genocida mozgovych parazitov a nasledne povolenie sportoveho lovu velrybej rasy.
7th Continent...zavidim backerom ( bohuzial sa bez spoilerovania neda nic napisat )
This World is mine...dark atmosfera, ale bojim sa, ze sa ta hra rychlo obohra.
Famozna partia Study in Emerald a totalne necitatelny Amis.
atd.....

Sklamal ma Godfather, z ktoreho sa vyklula popcornova zabava pre masy, ktora postrada akukolvek atmosferu a ma minimalnu variabilitu. Jednotlive partie sa budu lisit iba malymi situacnymi odchylkami.

Ak mate nejake napady na zlepsenie akcie, tak sem s nimi,

Dovidenia o rok.

Tento příspěvek byl upraven od Lolo: 21 srpen 2017 - 10:22

Anytime, anywhere

paladin91

Za mě parádní akce jediná Škoda ze jsem to nezvládl na delší období.
Kromě rapovani o 5 ráno pod oknama to bylo všechno na pohodu ale za to samozřejmě organizátoři nemohou.
Takže Lolo díky za akci
Mawový za SW rebelii - fakt parádní hra.
A ostatním za super hraní a pokec.

Forbin

Forbin
Jediné negatívum, strašne vydýchaný vzduch v hlavnej miestnosti. Takže možnosť otvoriť tam okno, len to by chcelo aj sieťku proti hmyzu, inak by sa to večer aj tak neotváralo.

Všetko ostatné 100% spokojnosť. :)

stOKYi

stOKYi

Vďaka lolo za super akciu. Najviac sa mi páči, že je to celé také komornejšie a "nezávislé". Neviem, či sa mi podarí niekedy dostať na skrotenku, tam to bude asi ešte viac :)
Škoda, že sa mi nedalo prísť aspoň o ten deň skôr. Veľa som toho nestihol zahrať a teda som sa ani s veľa ľuďmi nestretol pri stole. Nabudúce si budem musieť hry vyberať aj podľa tohto :). Avšak potešil Warrior Knights a TI3. Najväčší highlight, na ktorý asi nikdy v živote nezabudnem je flagship/mothership  rasy necrovirusu, či ako sa to vlastne volali a to napätie a neistota, ktorá sa šírila vesmírom. Nakoniec ten výbuch z metacolu počuli aj obyvatelia v mojom homesysteme. BUM BAC a metacol bol vyčistený pre ostatné rasy :D Keď budem hrať niekedy za túto rasu, ich flagship použijem minimálne ako hrozbu, a vlastne, a čo, aj keby mi to nedávalo zmysel, ja ju odpálim. Celá hra jednoducho pure epic.

Čiže, veľa hier nebolo, ale o to boli zážitky intenzívnejšie. . Vidíme sa a už teraz sa teším.
Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

Halapande

Halapande

Dakujem, Lolo, za super akciu a organizaciu :) Urcite sa zmesti viac navstevnikov, spat sa da v pripade nudze aj v bare na kreslach :D
Mne sa velmi pacila hra Rum n Bones, aj ked po jej rozlozeni som pochopila, ze som si pomylila hry :D Urcite by som si ju ale chcela zahrat znova. Jednoduche pravidla aj mechanika a vyzva. Dokonca sa dala hrat aj v noci po tme XD ..len tie srsne nam tam zavadzali, potvory.
ERko bolo a bolo supeeeer. :)
This war of mine bolo zaujimave, by som to zahrala este raz; rovnako aj hru s dinosaurami by som si chcela este niekedy zahrat, aj ked pozorovat Ryka ako sa postupne straca pod stol (unava) bolo zabavne.
Z party hier sa mi pacilo Predstav si, ale moznost zahrat si Magic Maze v 4-5 hracoch bola pecka (statocne sa mi nechtiac darilo kazit priebeh hry).
Ja som toho sice vela nenahrala, ale akcia to bola super, tesilo ma sa s Vami stretnut, pokecat, nieco zahrat. Dakujem Vam vsetkym. Tesim sa na Vas dalsi rok a pozdravujem domacich.
:wub:

Edit: Ooh ano, Mojito bolo vy-bor-neee :)

Tento příspěvek byl upraven od Halapande: 23 srpen 2017 - 02:56

"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

Ryko

Ryko
Paradna akcia. Inak to pri SkoNe uz ani byt nemoze.
Lolo vdaka za organizaciu a domacim za to,ze sa o nas vyborne starali.
Zahral som toho vela a kazda jedna hra ma bavila.
Bol som prekvapeny kolko pre mna novych aj neznamych hier som videl. Taketo akcie su dobre aj na to, ze si niektore z nich mozem zahrat.
Asi najviac ma z pre mna novych hier prekvapilo Mare Nostrum Empires,vyborna hra.
Tiez This War of Mine bolo skvele.Lepsie ako PC predloha.Vdaka mawovi ze nam ju v nedelu stihol ukazat v plnej parade.
Vrcholom bol pre mna S.A.G.S. s Earth Reborn. Salemiti tentokrat zdolali svojho vecneho rivala.
ER-ko je skratka pre mna stale top. Vdaka Halapande za uzasnych par hodin pri SAGSe :)
Tesim sa o rok. A dufam,ze sa nas zucastni viach vychodniarov.Kludne uvolnim postel a pojdem pod stan,ak bude malo miesta...

Matrix has you...

Klopik

...super Skon, bez debaty. Nejvíce mně asi bavilo si připíjet v travičské hře na Skon, což byl i smysl hry. Další párty hra mně bavila, nevím jak se jmenovala, ale jednalo se kongres vesmírných ras a každý musel obhajovat nějaké téma a při tom preferovat svoji rasu. Jelikož jsem byl chrobák špínomil, takže fekálního humoru bylo dost.
Ať žije Skon 2018

leizeQ

leizeQ

Za mna urcite palec nahor.

Aj napriek kratkej ucasti som stihol co som chcel ... Fief (; Sice ma trochu sklamal zaver (papez - Sanchez, z vazenia anuloval manzelstvo Bresta a Amisa a tak dovolil Brestovi vyhrat) no hralo sa mi vyborne.

Navyse som stihol New Angeles a Urban Sprawl, obidve vyborne.

Popri tychto vacsich veciach som stihol Cosmocracy (to bol ten vesmirny kongres), Vaults, Hanamikoji a Imploding Kittens.
TI3 som si tento rok len mrkol na 5 sekund ked som sa vratil po zabudnute hry (;

@Klopik: btw, ako som dopadol v Urbal Sprawl-e? (;

Klopik

...jako developer sis vedl nejlépe, ale jelikož jsi předčasně opustil hru, byly tvé úspěchy anulovány.

Né, vyhrál jsi s přehledem, po tvém odchodu bylo už jen jedno kolo. Body tuším byly Leizeq 120, Klopik 108, Sanchez 98, Dvorax 90 nebo tak nějak.

Fief na podzimní Skrocenou horu nastuduju i s nějakým rozšířením...

maylos

maylos

Ďakujeme za organizáciu Lolo, tradične to bolo super..tešíme sa na budúci rok.
Z hier Time of crisis presne podľa môjho gusta a TI-čko vrchol blaha. Eyron super chlapík -vďaka za vysvetľovanie pravidiel a hlášky.

wlcina

wlcina
Skon bol super citil som sa fajne, a mi bolo luto ze je uz koniec :D ja by som kludne vydrzal aj plnych 7 dni :-) Strava ok, akurat zapisovanie napojov a podobne by to chcelo nie na izbu ale skor na meno, lebo som pil akesi piva o ktorych som nevedel :D

Z hier sa mi brutalne pacilo TI, ktore som sice nevyhral, ale cela hra mi pripadalo ako film s dejom zvratmi, vyhrazkami, napatim, ocakavanim, zradou a podobne. TI zasadne hram RP, aj ked je to hra ktora sa tak nema hrat... Mna to proste bavi :D Ak to niekomu vadilo, ospravedlnujem sa.

Druha top hra je podla mna New Angeles, ktora je o boji korporacii o moc, tiez zaujimavy system, zvykne sa tahat - hlavne kvoli interaktivite medzi hracmi, ale prave ta interaktivita je v hre jeden z najdolezitejsich zdrojov zabavy.

Na tretie a stvrte miesto davam particku Zombie state, a UFO ktore naz dalo na kasu, ale s hracmi s ktorymi sme hrali to bola brutalna sranda, prosim niekto napiste mena s kym som hral, pamat mi nesluzi, pamatam si akurat TomasKO :D a tvare :D

Time Stories ma cim dalej tym viac zacina negativne prekvapovat, hlavne dicefestom :-( tak brutalne hadzanie kociek ako tam si rozpravacska hra nezasluzi, pribeh a hadanky boli skvele.

Dakujem vsetkym hracom, spoluhracom a protihracom, akcia bola vydarena, tesim sa na dalsiu

Halapande

Halapande

Wlko, snad nenaznacujes, ze uz ti nepadaju dobre kocky? :o
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

eyron

I já se připojuju k děkovačce. Opět se mi tam hrozně líbilo, opět spousta milých spoluhráčů a parádních her. A to, jak se o nás domácí starali je naprosto unikátní. Za rok zas!
Nepotěší, neurazí...

Adrias

Adrias
Opat prijemna akcia pre mna 3L (Lokalita, Ludia, liehoviny) , Lolo priznavam ze dispozicne obavy boli v celku nespravne, ale vies ako lepsie byt pripraveny a kritikou sa zlepsuje zazitok pre kazdeho :D
- Najvacsim prekvapenim nebola hra, ale ze naozaj si niekto dalsi doniesol Lad, matu a limetky na vyrabanie Mojita
- Z hier som konecne pokoril Warrior Knights coz bol neskutocny zazitok, ale Fief bola v ten den silnejsia partia kde som zo zaciatku hry zobral rolu Drunk Lorda
- Naj zabava bola pre mna Sheriff z Nottinghamu ale aj Cosmocracy

Tesim sa na dalsi rok!

Bresto

Bresto

Akciu som si uzil ako sa len dalo. Spanok sa stal iba mensou prestavkou medzi hranim a partia TIcka trvala priblizne rovnako dlho ako vsetky hodiny spanku spolu za cely pobyt!
K highlightom by som urcite zaradil Yokohamu, Fief (opat napisal pribeh ako ma byt), TI, Warrior knights a Time stories.
Sklamany som vyslovene nebol z nicho - akurat mozno z Grizzled, ktory ma doteraz obchdadzal a po zahrani som asi od toho cakal viac vzhladom na hodnotenia....este aj Imploding kitten ma vyslovene nepotesila - nove karty sa mi pacia ale samotna imploding macicka sa mi nelubila.
Z mensich veci sa mi velmi pacil Magic maze - kooperativka bez komunikacie (ak neratam oversized wooden miniature panacika z clovece, ktorym mozes trieskat o stol) - top napad!
Tiez som rad, ze som konecne zahral kartovy Power Grid - potesil.
Party hry tradicne nad ranom nemali chyby, Krycie mena, Cards against humanity, Cosmocraccy alebo napriklad Chicken out a Captain Sonar.
Nad vsetkym vycnievali vyborni spoluhraci!
Dakujem vsetkym za hry a aj vysvevetlenia pravidiel. Vidime sa na dalsej akcii.

Bresto

Bresto

A zabudol som povedat Red7!!! Tuto malu kartovku sme sa s Icebearom naucili po ceste v aute a nasledne ju Icebearova banda naucila xy dalsich ludi. Mne sa to celkom paci a uz to mastim aj doma s manzelkou.

icebear

icebear

Veľmi príjemná akcia, plná zážitkov o ktorých sa bude ešte dlho rozprávať. Pre mňa o to lepšia akcia, že sa mi tam podarilo vytiahnuť aj mladých a konečne si mohli užiť atmosféru hrania vo veľkom štýle. Po celý čas ma príjemne prekvapovali domáci, ktorý sa o mňa, ale aj o všetkých ostatných poctivo starali, boli fakt super.

Hrania som si užil až až a môj zoznam je riadne dlhý, síce som sa vyvaroval veľkým epickým hrám, ale užil som si za to o to viac menších hier a dobre som si popozeral aj zopár zaujímavých hier na ktoré neostal čas.

Rád som si zahral time stories, spoils of war, ethnos, blood rage, teraformáciu marsu, plague inc., adrenaline, camel up, red 7, mysterium, grizzled ... a mnoho iných. Párty hry radšej ani nebudem spomínať, tých sme si užili do sýtosti.

A ten kopec starých známych tvári ale aj nových a kopec zábavy a alkoholu, no to kto nezažije ten nevie. Veľké poďakovanie každému s kým som si čosi zahral a zároveň aj lolovi a domácim za túto akciu.

A keby bol niekedy čas, rád by som si ešte skúsil pár minimálne pre mňa zaujímavých hier, ktoré som buď nenašiel alebo na ne nezostal čas, napríklad fief, time of crisis, yokohama, outlive.

Ešte raz ďakujem za tento víkend a prajem veľa dobrého hrania aj do ďalších dní.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekHalapande, na 23 srpen 2017 - 08:57 , napsal/a:

Wlko, snad nenaznacujes, ze uz ti nepadaju dobre kocky? :o
To nie, len celkovo ma mrzi prehnane hadzanie kockami v TS

pecovarhy

Ako čítam tak čítam, vychádza mi to na jednu organizačne totálne nezvládnutú akciu - nezahrali ste Megacívku, zdá sa! :-)
Ale parádne muselo byť, aby sa tak stalo, to verím...

otmon

otmon
Taky se přidávám k poděkování, byla to skvělá akce a skvělí lidi. Tak zase příště (jestli se to nebude krýt s Warconem).

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů