Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Ella,  [21:31:40 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2016 - finálové kolo

• Nemůžete odpovídat na toto téma
63 odpovědí

ozzy

Tož letošní nominace dopadly takto:

Mech vs Minions
Star Wars: Rebelie
Capitain Sonar
Scythe
Pax Renaissance
Clank!
Arkham Horror LCG
Mars Teraformace
Great Western Trail
Mare Nostrum

Nominaci utrpělo celkem 69 her (vloni 55), přičemž aspoň dva hlasy má 36! A teď pravidla finálového kola: Máte k dispozici přesně deset hlasů, které můžete rozdělit dle svého vědomí a svědomí, minimálně ale třem hrám. Použít musíte všechny své hlasy (tj součet musí být deset). Posílejte mi to prosím do pošty a to ve formátu Předmět zprávy: Hra roku 2016 VášNick
Do zprávy pak napište hry pro které hlasujete a počet hlasů, které jim udělujete.
Příklad:

Hra A - 4
Hra B - 2
Hra C - 2
Hra D - 1
Hra E - 1

Hlasovat můžete až do 24.00 03/9/2016. Vítěz losování se může těšit stejně jako vloni na krabici z Essenu. Takže zvesela hlasujte, debatujte, hejtujte atd....
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Hned na začátek musim říct, že mě překvapila nominace Mech vs. Minions a to ne kvůli tomu, že mně ta hra nesedne, ale ře první její nominace byla provedená až jako 31.hra v pořadí a stejně se vyšvihla do top 10!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Coywolf

Coywolf

Mě tedy mrzí, že Millenium blades to nezvládli do top 10. Chápu, že ta hra nemá tak široký záběr a nejde o zády mainstream, ale ta hra je skvělá.

Jinak sice jsem velkou část her v top 10 nehrál, ale řekl bych, že to bude ještě zajímavé.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

ozzy

Pripominam, ze ma zahlasovani mate par poslednich dnu!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Citron

Jeste ze tak - jsem byl na dovoleny a uplne mi uteklo, ze uz se hlasuje... jdu na to!
3D hory? Ale prosím vás...

ozzy

Jj,uz prislo dalsich cca 20 hlasu :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

jinak tady je první preview, co by se letos mohlo v Essenu mihnout, kdyby už někdo chtěl řešit výhru :-) Ne vše tam ale půjde koupit, časem se to bude aktualizovat:  https://boardgamegee...ssen-spiel-2017
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Posledni den, kdy muzete hlasovat
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Zobrazit příspěvekozzy, na 14 srpen 2017 - 09:29 , napsal/a:

Hlasovat můžete až do 24.00 03/9/2016.

co se stalo s 3.9.?
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

ozzy

jo, pravda, vlastně až do neděle, dík
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Máte ještě 4 dny, kdy můžete zahlasovat!
"Proč Já?!"
-ozzy-

DUBíno

Pokud máte stroj času a umíte se vrátit o rok zpět :-)

ozzy

tak hlasování uzavřeno, výsledky spočítány :-) Nevám, jestli je zveřejnit teď, nebo až při losování... ještě si to nechám projít hlavou. Jinak hlasovalo vás celkem 72, díky za to. Nejvíce děkuji dvěma nejstarším účastníkům hlasování, jednomu za dvoje hlasování a druhému za urputný boj za mír, že si ani nestihnul přečíst pravidla hlasování :-)

Schválně, jak si myslíte, že to dopadlo?
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

Dobre :)

Lomikar

1- teraformace
2- Scythe
3- Arkham Horror
4-Pax
5- Rebelie

poď mi hop

ozzy

netrefils ani všech top 5, a pořadí už vůbec ne :-) ale dobrý
"Proč Já?!"
-ozzy-

Coywolf

Coywolf

Tak hlavně aby byl Arkham vysoko a já si mohl u Ozzyho jako "náhodný" výherce vybrat nějakou pecku z Essenu, že.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Lomikar

cyve nemohl jsem zahlasoval. Hrál jsem sice tři hry ze seznamu, ale Kapitánovi Sonarovi to nehodim, ani kdyby na tom závisel můj život.
Napadlo mě to ochcat například Teraformace +6, Scyhe  +4, Captain Sonar +0, anebo Teraformace  +9, Scythe  +7, Captain Sonar -6, ale něco mi hlodalo, že dostanu výsměch

ozzy

Ale prodat to umis jako petihvezdickovou hru :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Citron

Zobrazit příspěvekozzy, na 04 září 2017 - 09:36 , napsal/a:

Nejvíce děkuji dvěma nejstarším účastníkům hlasování, jednomu za dvoje hlasování a druhému za urputný boj za mír, že si ani nestihnul přečíst pravidla hlasování :-)

Za tím se určitě skrývají nějaké pěkné příběhy...
3D hory? Ale prosím vás...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů