Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Čo zahráme

• Nemůžete odpovídat na toto téma
43 odpovědí

Lolo

Tabuľka s hrami je TU
Anytime, anywhere

DD.

Idealne dej tu tabulku verejnou :).

Lolo

oops...chybička se vloudí...už je to ok?
Anytime, anywhere

Halapande

Halapande

Ano, uz to funguje ^^
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

eyron

Jj, už to fičí
Nepotěší, neurazí...

Lolo

wlko by rád zahral megacivku a ja sa rád pridám...keďže je to obrovská a ťažká krabica, tak ju zoberiem iba v prípade, že nás bude min 9
Anytime, anywhere

Forbin

Forbin
Dostane wlko osobné presýpacie hodiny na fázu obchodu, alebo sa bude musieť obchodovať pokiaľ si od neho niekto tú tsunami alebo inú katastrofu nezoberie? :D

pecovarhy

Viem, že do toho nemám čo hovoriť tento rok, ale Megacívku treba odohrať, bez ohľadu na akékoľvek prestoje! :-)

Lolo

určite by som fázu obchodu časovo obmedzil...7min ;-)
Anytime, anywhere

JohnyDrak

JohnyDrak
ak ste tomu ochotny obetovat cely den (sobota), tak so mnou mozete ratat. Ak sa nakoniec nenazbierate, rad by som zorganizoval zvlast udalost na odohranie megavivky v plnom pocte hracov. 4Q 2017/ 1-2Q 2018

stOKYi

stOKYi

Filip, vieš pravidlá na ten WK? Lebo ja sa obávam, že by som to už nerozbehal :D či to má vôbec zmysel doniesť. Študovať to nie len že nebudem mať čas, ale v takomto teple ani chuť heh...
Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

Adrias

Urcite to dones ja zhruba viem, popozeram nejake videa. Uvidime ako to bude vyzerat s Megacivkou a urcite este niekoho zmotime nato

Tento příspěvek byl upraven od Adrias: 11 srpen 2017 - 11:12

stOKYi

stOKYi

juj ci kua teším sa na vás deti!

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 11 srpen 2017 - 12:05

stOKYi

stOKYi

filip, tak je o WK celkom záujem, tak ho donesiem, ale poriadne to pls naštuduj, ja si pravidlá už nepamätám a študovať nebudem mať kedy. Je to v tvojich rukách.

add: donesiem to aj s rozšírkom samozrejme.

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 14 srpen 2017 - 11:30

pecovarhy

Pozerám, že Megacívka sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutoční, to je parádka, závidím. Z hier, čo sú v zozname by som určite odporučil Cyclades, Santorini a obe 7 Wonders, zo zjavných dôvodov. :-) Chýbate mi, ľudkovia - už sa neviem dočkať na naše neúprosné herné a diskusné zápolenia! Všetkým prajem perfektný predĺžený víkend pri Kováčovej.

Adrias

Oka budem to mat nastudovane ale kedze som to este nehral budu to len core veci, ostatne otazky vieme vyzistit

paladin91

Tak jsem se pripsal k par vecem co by me zajimali.
Co chcem urcite je budapest - bresto ?
SW r vs I - maw ?

Adrias

Super tak sme uz full, WK by sme teda mohli dat v piatok po prichode

Bresto

Bresto

Budapest beriem,
Vcera som maznal s Yokohamou, setup som spravil a zoznamil som sa s obsahom tak este pravidla a na akcii to rozchodime.

Este mam doma Solarius Mission, ktory som nehral a rad by som ale to asi ani neberiem...

paladin91

Zober, to má tiež zaujíma. Je to dobre hodnotené

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů