Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Královský Bál : Novinky : Kde si můžu hru zahrát?

Akulacz,  [22:31:58 | 23. Srp 2017]

The 7th Continent : Dojmy : Dojmy po prvnim sezeni

leizeQ,  [22:18:02 | 23. Srp 2017]

Dark Souls: The Board Game : Dojmy : Dojmy po dvou hrách

Siaron,  [22:07:12 | 23. Srp 2017]

The 7th Continent : Novinky : KS update

wlcina,  [21:14:16 | 23. Srp 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Lolo,  [19:37:01 | 23. Srp 2017]

Královský Bál : Novinky : Rozhovor s autorem hry

ozzy,  [19:30:08 | 23. Srp 2017]

Velké herní události : SKoN 2017 : Dojmy

icebear,  [18:50:06 | 23. Srp 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [15:22:35 | 23. Srp 2017]

Escape Room: The Game : Dojmy : Dojmy z české verze

Ladik,  [14:44:03 | 23. Srp 2017]

Dark Souls: The Board Game : Dojmy : Chybajuce komponenty

Twix,  [13:19:28 | 23. Srp 2017]

Massive Darkness : Dojmy : První dojmy

rbx,  [10:47:41 | 23. Srp 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Co jste hráli na dovolené a jak se ujalo

aneken,  [18:36:15 | 22. Srp 2017]

Velké herní události : Warcon 2017 : Závěrečné vyúčtování

DD.,  [17:35:21 | 22. Srp 2017]

Ostatní pokec : Hry pro Android : Asmodee digital

paladin91,  [17:10:34 | 22. Srp 2017]

Human Interface - Be a Better Human

• Nemůžete odpovídat na toto téma
8 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Cyberpunk co-op.

První den mají bonus figurku (není mi jasné, kdy to přesně vyprší, ale asi hodně brzy).

https://www.kickstar...-a-better-human

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 13 červen 2017 - 12:50

Xatrix

Xatrix
Backnuto, ten cyberpunk styl mi fest sedne. A vypadá to, že budou vylepšovat i pravidla oproti původní hře. Hrál to někdo? Jinak pokud má zájem někdo z Brna, mohli bychom sdílet poštovné..

Pilgrimage

Pilgrimage
Jako původní hra měla dost hodně problémů a proto bych se bál to někomu nějak moc doporučovat:

https://boardgamegee...67166/what-hint

devilfiend

devilfiend
Hrál jsem první edici a nemůžu říct, že by to bylo jako přímo špatné, ale pravidla jsou děs ... a kromě tématu to není žádná bůhvíjaká pecka... bohužel..

Xatrix

Xatrix
Díky za reference. Můžete to trochu rozvést? Co jsem koukal, tak mne trochu děsily ty faze behem jednoho kola. Ale maji slibeny gameplay, tak snad s nim nebudou otalet....

Ryko

Ryko
Na info, som backer prveho KS, je pravda ze prve pravidla boli katastrofa, ale pocuvali nazory komunity a nove pravidla su podstatne lepsie ja ked maju svoje muchy a musky... Rozdiel je v tom, ze nova hra je cisty COOP + skirmish, kdezto povodzna bola pre 2-3 hracov hrajucich proti sebe za ine frakcie.
Za mna jasna podpora. Dufam, ze sa poucili z prveho KS a pravidla budu bez problemov. Hra je svojou temou unikat, nic podobne cyberpunkove s miniaturami tu asi nemame. A povodny HINT vyzera na pohlad paradne, toto bude urcite tiez.
Matrix has you...

Pilgrimage

Pilgrimage
Jako vypadá to pěkně, ale podle videí co jsem viděl ze hry je to zbytečně komplikované a nudné.

Jenom aby zjistil jestli trefí robota tak sečetl kupu modifikátorů+tažení karty na dvou stranách, aby je pak mohl porovnat
a některé modifikátory bylo potřeba mít v hlavě.
Fakt mizerný systém podle mého názoru.

Od-podpořeno.

Ryko

Ryko
Uz je niekde video z hrania Be A Better Human? Dajte link, lebo ja som nasiel zajtra len overview komponentov...
Matrix has you...

Xatrix

Xatrix
Nejsou, na YT je jen zbytečný vypis komponent a ultra nudný gameplay. Autoři slíbili nové a detailnější video, na což čekám, ale i tak myslím,  že tenhle projekt pustím k vodě. :-(

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů