Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lolo,  [7:39:24 | 21. Říj 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

aneken,  [23:51:29 | 20. Říj 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

falco,  [23:20:42 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

honcka,  [22:18:18 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [21:26:17 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Jagged Alliance - The Board Game

Magesa,  [20:46:23 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hádej hru podle obrázku

Havelock,  [18:41:50 | 20. Říj 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : Plasma Torpedoes

Trainzjohny,  [16:47:17 | 20. Říj 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

Lomikar,  [16:46:29 | 20. Říj 2017]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Lapcis,  [15:56:14 | 20. Říj 2017]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Překlady : CZ verze karet

Havelock,  [14:09:09 | 20. Říj 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [13:35:29 | 20. Říj 2017]

Velké herní události : Deskožraní 2017 | 9.11. - 12.11. 2017 : Úvaha nad Deskožraním a pár pravidel

rbx,  [12:57:38 | 20. Říj 2017]

Velké herní události : Essen 2017 : Na co se tesit

JohnyDrak,  [11:45:36 | 20. Říj 2017]

Exodus: Proxima Centauri : Kompost : Exodus: Edge of Extinction

DUBíno,  [11:07:14 | 20. Říj 2017]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Dojmy : Dojmy ze hry

sydo,  [10:52:38 | 20. Říj 2017]

Pericles: The Peloponnesian Wars : Dojmy : Dojmy na první i další pohled

Gaspar,  [10:09:04 | 20. Říj 2017]

Stravování, jídla, lednice

• Nemůžete odpovídat na toto téma
46 odpovědí

Anketa: Jídlo z dovozu (32 uživatelů vložilo hlas)

Mám zájem o jídlo z dovozu od paní majitelové za 125,- oběd (hl. jídlo + polévka) a 100,- Kč večeře? Dovoz bude ve várnicích, rozdělovat si budeme sami.

1. Ano. Věřím, že si to dokážeme rozdělit. Jsme přece lidi. (25 hlasy [78.12%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 78.12%

2. Ne, zařídím se sám. (7 hlasy [21.88%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 21.88%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

rbx

DOVOZ JÍDLA:
Vzhledem k tomu, že drtivá část z vás, 98%, má zájem o dovoz jídla, tak splňujeme bez problémů limit 25 jídel, což je minimální počet na dovoz.

Pokud bychom si jídlo sami naservírovali (přivezli by to ve várnicích), tak by byla cena zhruba 125 Kč za oběd (polévka + hl. jídlo), večeře 100 Kč.

Jedno jídlo může být masové a druhé vegetariánské. Neočekávejte ale Hilton, sushi a pizzu. Jídla to jsou hospodská, tedy svíčková, guláš atp. Jídelníček si v rámci možností sestavíme sami a jídla se budou nahlašovat dopředu, není ale nutné si vzít jídla na celý týden, pokud vám něco z jídelníčku nebude chutnat. Pořád ale platí, že limit jídel je 25.
  • Teď ještě zbývá vyřešit, kdo to bude organizovat. Minule se osvědčil Siaron s Terezkou, takže šibalsky pomrkávám tímto směrem.

• Má někdo koule na sestavení jídelníčku na celý týden? Oběd a večeře?

• Co se týče nádobí, tak je erární a pokud si to dobře pamatuji, tak v té centrální kuchyni je myčka. Jestli je myčka na pokojích, to nevím.
LEDNICE:
celkově je v objektu 8 lednic

Tak a teď očekávám smršť chytrých dotazů :-) Doufám ale, že máte soudnost a dotazy typu "Když nejím polévku, musím platit 125 Kč?" si předem rozmyslíte.
Tomovy hry, moje Mekka...

rbx

Jinak jídlo nakonec zajišťuje přímo paní majitelka a dle jejích slov vaří dobře. Jestli ona má hospodu, nebo má spřátelenou hospodu, to nevím. Takže sestavit jídelníček a vyzkoušet třeba sobotu a neděli a podle toho se rozhodnout, zdali jít v pondělí na nákup, je myslím dobrá varianta. Chápu že jste po minulém fiasku opatrní, ale jinou variantu nemám a já osobně jsem ochoten to risknout. Když si srovnáte objekt u Písku s tímto statkem, tak to taky o něčem vypovídá.

Elenistar

to zní dobře.

jenom prosimtě se zeptám. ty dvě varianty spolu souvisí? ta dovážka je to od té paní? nebo to už je pasé a budou jiné podmínky?
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

rbx

dovážka je od té paní. Původně jsem to měl domluvené s pánem z Jizbic, kam jezdíme na Deskožraní, ale ten se na mě trošku vybodl, tak jsem to sehnal přes paní.

Siaron

Siaron
Proberu to večer s Terkou ... varianta várnice ve mě tedy od pohledu vzbuzuje organizační noční můru. Jak vydávat jídla, aby si nikdo nestěžoval že má málo a zároveň aby se dostalo na všechny ? (Vždyť ani nedokážu zkontrolovat, zda je ve várnici jídlo pro 40 nebo pro 30 lidi :ph34r: )
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

DD.

Jj, to bylo prvni co mne napadlo, kdyz jsem cetl zaridime servirovani sami. Proste jak urcis kolik toho onoho je jedna porce. Jako dejme tomu u svickove, kde das 4 knedliky, jedno maso a zalejes trochou omacky, ale treba u brambor / ryze.

peca

peca

Tak běžně se to dělá sběračkou. Akorát to chce asi praxi (správný grif), což může být kámen úrazu.
Jestli by pak nebylo lepší prostě na jídlo dojít, s tím, že bude předem nahlášené, kolik porcí má paní navařit pro nás, aby ji to vyšlo...

rbx

dojít není kam. Ale asi to můžou servírovat, jen to bude dražší. Popravdě nevím co bych si ale myslel o skupině lidí, co si neumí rozdělit jídlo. Tak se prostě dají menší porce a pak se bude přidávat. To snad zvládneme, ne? A pokud ne, tak bych žádné společné jídlo vůbec neorganizoval.

Siaron: rozdělování jídla jsem po tobě nechtěl. Pouze přihlašování a odhlašování.

Pitrs82

Pitrs82

No, má čistě kacířská myšlenka: Když už jsme ochotni za nadstandardní ubytování zaplatit více, taky myslím, že by asi nebyl problém v tom zaplatit za oběd místo 125,- třeba 140,- (stejně tak více u večeře) s tím, že nám to zabalí zvlášť. Pak se všemu výše zmíněnému vyhneme. Možná bych vysondoval tohle u ostatních, za nás už těch pár stovek na celý pobyt není problém, ale nechci mluvit za ostatní.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Andy

Tak zase budu za spatneho, ale neda mi proste sem nenapsat.
Kdyz vezmu, ze cena jidla je 125,- a vecere za kilo a to bez servirovani, tak bych rekl, ze uz se necha udelat za to i neco slusneho.
Protoze tady kolem, kam chodime na obed, tak to maj levnejsi a to je Praha...... (napr http://amfora-pizza.cz/ a dokonce nam to nalozi na talir).
Takze jestli by se jednolo o nejake UHO apod za tyhle penize, tak za me pass.

Treba jen vedlejsi dedina:
https://www.facebook...48739255244981/
Jidlo za pulku.....

A nebo tohle:
http://restauracepod...jidelni-listek/

Tento příspěvek byl upraven od Andy: 30 květen 2017 - 03:31

Žetonky a eura....

rbx

moje původní myšlenka udělat akci, kde se o své stravování postarají účastníci sami, se ukázala býti správnou. Ostatně proto jsem vybral objekt s několika kuchyněmi.

Erezka

Erezka

Já bych zkusila dovoz a protože mám důvěru v inteligenci osazenstva, můžeme i vydávat. Věřím, že když začneme menšími porcemi, může si pak každý přidat. A nikdo snad o hladu nebude.
Jsem ochotná organizovat se Siaronem objednávky. I sestavit jídelníček. Radku, napiš mi, prosím, do pošty nějaké podrobnosti. Jako koho mám kontaktovat kvůli jídelníčku apod.

Tento příspěvek byl upraven od Erezka: 30 květen 2017 - 05:19

sappho

Za nás je to jedno. Domluvíme se na kazde variantě a pripadne stravování po okoli take není špatná varianta. U baby jsme se taky starali každý sám.

rbx

Erezka: jsi si fakt jistá, že si to chceš vzít na triko?? Pokud ano, pošlu ti kontakt na paní.

Andy: to plus jsem ti dal omylem, omlouvám se.

Youda

Youda

Nemám problém s jakýmkoliv způsobem stravování, ale určitě preferuji dovoz a netrávit čas vařením. Radši si místo toho něco zahraju:-)

Erezka

Erezka

Zobrazit příspěvekrbx, na 30 květen 2017 - 06:07 , napsal/a:

Erezka: jsi si fakt jistá, že si to chceš vzít na triko?? Pokud ano, pošlu ti kontakt na paní.

Andy: to plus jsem ti dal omylem, omlouvám se.

Tak já věřím v to, že kdo chce, tak se přihlásí. Kdo ne, nepřihlásí, bude držet hubu a zajistí si jídlo sám. A pres loňské fiasko se lidé využívající dovoz jídla chovali velice dobře, s pochopením a dobrou platební morálkou, přičemž projevovali vděčnost. Podle seznam letos jedou vesměs ti samí. ������ Jenom s výdejem se pokusím s někým střídat.

Tento příspěvek byl upraven od Erezka: 30 květen 2017 - 06:23

Erezka

Erezka

Tak mě teď napadlo, jak je to tam s odpadky? Budou tam pytle, popelnice, nějaké uklizecí prostředky (kbelík, hadry, mop)? V kuchyních jsou utěrky a jar, nebo si máme vzít své? To bude důležité už druhý den

Erezka

Erezka

Zobrazit příspěvekAndy, na 30 květen 2017 - 03:29 , napsal/a:

Tak zase budu za spatneho, ale neda mi proste sem nenapsat.
Kdyz vezmu, ze cena jidla je 125,- a vecere za kilo a to bez servirovani, tak bych rekl, ze uz se necha udelat za to i neco slusneho.
Protoze tady kolem, kam chodime na obed, tak to maj levnejsi a to je Praha...... (napr http://amfora-pizza.cz/ a dokonce nam to nalozi na talir).
Takze jestli by se jednolo o nejake UHO apod za tyhle penize, tak za me pass.

Treba jen vedlejsi dedina:
https://www.facebook...48739255244981/
Jidlo za pulku.....

A nebo tohle:
http://restauracepod...jidelni-listek/

Mně je celkem jedno, že které hospody budu organizovat dovoz. U těchto dvou ale žádnou nabídku rozvozu nevidím. Možná jenom špatně koukám.

eyron

Zdarec,
do přihlášky jsme dal, že berem dovoz jídla, ale raději to vyřešíme po vlastní ose, čímž se zjednodušší vege varianta, sorry za komplikace.
Nepotěší, neurazí...

Siaron

Siaron
Zena chce byt slusna a korektni, takze ja to reknu na plnou hubu za ni ... pokud psal Radek ze 98% lidi z cca 50ti stoji o dovazku jidla, tak verim ze tech 25 lidi per jidlo se bez problemu najde a pujde to nejak rozumne zorganizovat (a radi s tim pomůžeme). Pokud ale dopředu zacne 15-20 lidi frfnat, co vsecho se jim nelibi a ze se zaridi jinak, tak sorry jako.  Za ty nervy nahanet každý den lidi, jestli dame vubec dokupy 25 objednávek, nam to nestoji. Kuchyne a lednice tam jsou, my si poradíme i bez zavazky jidla.
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů